Tanie loty na trasie Kraków – Luksemburg od 149 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 28.5
sob 4.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Luksemburg-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Luksemburg

Znaleziono najlepszą cenę

149 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 15min

Loty bezpośrednie

Brak

Luksemburg — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Kraków - Luksemburg w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 149 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Luksemburg w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 573 zł.
Najszybszy lot Kraków-Luksemburg zajmuje 2h 15min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Luksemburg. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Luxembourg.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Luksemburg: Luxembourg (LUX)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Luksemburg?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Luksemburg są najtańsze?

Kwiecień

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Luksemburg to Kwiecień. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Luksemburg są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Kraków – Luksemburg są najtańsze?

wieczorem

Loty Kraków - Luksemburg są około 62% droższe w południe niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Luksemburg?

Ryanair

LOT, Lufthansa i Luxair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Luksemburg.

Która trasa podróży Kraków – Luksemburg jest najtańsza?

Kraków Balice - Luxembourg

Wybierz trasę Kraków Balice - Luxembourg, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Luksemburg.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Luksemburg

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Luksemburg, zmieniając zakładki
Ryanair
29 cze
KRK03:00Kraków Balice
14h 05min
1 przesiadka
LUX17:05Luxembourg
4 lip
LUX14:35Luxembourg
27h 20min
2 przesiadki
KRK17:55Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
14 cze
KRK09:20Kraków Balice
5h 40min
1 przesiadka
LUX15:00Luxembourg
16 cze
LUX05:10Luxembourg
8h 30min
1 przesiadka
KRK13:40Kraków Balice
Ryanair
29 cze
KRK03:00Kraków Balice
14h 05min
1 przesiadka
LUX17:05Luxembourg
5 lip
LUX06:05Luxembourg
25h 55min
1 przesiadka
KRK08:00Kraków Balice
Luxair
3 cze
KRK11:35Kraków Balice
2h 15min
LUX13:50Luxembourg
6 cze
LUX08:00Luxembourg
2h 15min
KRK10:15Kraków Balice
Ryanair
26 cze
KRK06:55Kraków Balice
31h 05min
2 przesiadki
LUX14:00Luxembourg
29 cze
LUX10:15Luxembourg
25h 15min
2 przesiadki
KRK11:30Kraków Balice
Ryanair
3 cze
KRK03:05Kraków Balice
29h 30min
2 przesiadki
LUX08:35Luxembourg
7 cze
LUX06:05Luxembourg
13h 35min
1 przesiadka
KRK19:40Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Luksemburg w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Luksemburg w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Luxair i Ryanair.
Ryanair
24 cze
KRK02:25Kraków Balice
5h 05min
1 przesiadka
LUX07:30Luxembourg
Kilka linii lotniczych
24 cze
KRK01:30Kraków Balice
36h 30min
2 przesiadki
LUX14:00Luxembourg
Ryanair
8 lip
KRK19:25Kraków Balice
13h 10min
1 przesiadka
LUX08:35Luxembourg

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Luksemburg

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Luksemburg
KLM
30 maj
KRK13:55Kraków Balice
16h 00min
1 przesiadka
LUX05:55Luxembourg
3 cze
LUX02:15Luxembourg
10h 55min
1 przesiadka
KRK13:10Kraków Balice
1 336 zł
Znajdź podobne
LOT
30 maj
KRK14:25Kraków Balice
15h 20min
1 przesiadka
LUX05:45Luxembourg
3 cze
LUX08:40Luxembourg
2h 15min
KRK10:55Kraków Balice
1 472 zł
Znajdź podobne
Luxair
30 maj
KRK10:55Kraków Balice
2h 15min
LUX13:10Luxembourg
3 cze
LUX08:40Luxembourg
2h 15min
KRK10:55Kraków Balice
1 651 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
30 maj
KRK12:35Kraków Balice
23h 45min
1 przesiadka
LUX12:20Luxembourg
3 cze
LUX04:30Luxembourg
13h 05min
2 przesiadki
KRK17:35Kraków Balice
1 730 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
30 maj
KRK12:35Kraków Balice
21h 05min
2 przesiadki
LUX09:40Luxembourg
3 cze
LUX04:30Luxembourg
13h 05min
2 przesiadki
KRK17:35Kraków Balice
1 971 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Luksemburg

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Luksemburg z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 187 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
LuxairCenaOd 525 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Luxair
LufthansaCenaOd 643 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
LOTCenaOd 718 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT

Loty Ryanair: Kraków – Luksemburg

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Kraków – Luksemburg
Ryanair
29 cze
KRK03:00Kraków Balice
14h 05min
1 przesiadka
LUX17:05Luxembourg
4 lip
LUX14:35Luxembourg
27h 20min
2 przesiadki
KRK17:55Kraków Balice
Ryanair
29 cze
KRK03:00Kraków Balice
14h 05min
1 przesiadka
LUX17:05Luxembourg
5 lip
LUX06:05Luxembourg
25h 55min
1 przesiadka
KRK08:00Kraków Balice
Ryanair
26 cze
KRK06:55Kraków Balice
31h 05min
2 przesiadki
LUX14:00Luxembourg
29 cze
LUX10:15Luxembourg
25h 15min
2 przesiadki
KRK11:30Kraków Balice

Loty Luxair: Kraków – Luksemburg

Nasze najlepsze oferty Luxair na lot Kraków – Luksemburg
Luxair
3 cze
KRK11:35Kraków Balice
2h 15min
LUX13:50Luxembourg
6 cze
LUX08:00Luxembourg
2h 15min
KRK10:15Kraków Balice
Luxair
30 maj
KRK10:55Kraków Balice
2h 15min
LUX13:10Luxembourg
3 cze
LUX08:40Luxembourg
2h 15min
KRK10:55Kraków Balice
1 651 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Luxembourg oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Luxembourg, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa, Luxair i LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kraków Balice – Luxembourg – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Kraków Balice – Luxembourg zajmuje ok. 989,3 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 2h 15min.



Alternatywne trasy Kraków-Luksemburg

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Luksemburg
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena272 zł
Loty Katowice - Luksemburg
Najkrótszy czas lotu7h 50min
Najniższa cena333 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Luksemburg

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Luksemburg

Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.