Loty Europa Chorwacja Split Poznań - Split

Loty Poznań-Split

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Poznań - Split

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Split, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Austrian Airlines
Austrian Airlines
26 sie
POZ
15:10
Lotnisko Poznań Ławica
25h 15min
2 przesiad.
16:25
+1
SPU
Lotnisko Split
Austrian Airlines
04 wrz
SPU
17:00
Lotnisko Split
21h 35min
2 przesiad.
14:35
+1
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
694 PLN
Austrian Airlines
Austrian Airlines
14 wrz
POZ
08:00
Lotnisko Poznań Ławica
32h 25min
2 przesiad.
16:25
+1
SPU
Lotnisko Split
Austrian Airlines
27 wrz
SPU
17:10
Lotnisko Split
21h 25min
2 przesiad.
14:35
+1
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
694 PLN
Austrian Airlines
Austrian Airlines
15 wrz
POZ
08:00
Lotnisko Poznań Ławica
8h 25min
2 przesiad.
16:25
SPU
Lotnisko Split
Austrian Airlines
27 wrz
SPU
17:10
Lotnisko Split
21h 25min
2 przesiad.
14:35
+1
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
694 PLN
SAS
SAS
13 wrz
POZ
16:25
Lotnisko Poznań Ławica
4h 15min
1 przesiadka
20:40
SPU
Lotnisko Split
SAS
22 wrz
SPU
16:00
Lotnisko Split
6h 35min
1 przesiadka
22:35
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
1 446 PLN
LOT
LOT
21 sie
POZ
13:50
Lotnisko Poznań Ławica
4h 15min
1 przesiadka
18:05
SPU
Lotnisko Split
LOT
01 wrz
SPU
16:00
Lotnisko Split
9h 50min
1 przesiadka
01:50
+1
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
1 431 PLN
LOT
LOT
19 cze
POZ
11:05
Lotnisko Poznań Ławica
7h 00min
1 przesiadka
18:05
SPU
Lotnisko Split
LOT
26 cze
SPU
08:15
Lotnisko Split
7h 40min
2 przesiad.
15:55
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
1 590 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań-Split?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
wtorek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
po południu
Loty Poznań - Split są około 132% droższe wieczorem niż po południu.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Ryanair
Ryanair, Croatia Airlines i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Split.
NAJTAŃSZA TRASA
Poznań Ławica - Split
Wybierz trasę Poznań Ławica - Split, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Split.
POZ
Poznań Ławica
SPU
Split
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
51 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Poznań - Split to 51 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Split-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Split
Najkrótszy czas lotu
6 godz. 45 min
Najszybszy lot Poznań-Split zajmuje 6 godz. 45 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Poznań-Split. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Poznań Ławica - Split.
Lotniska - Split
1 lotnisko
W pobliżu miasta Split znajduje się 1 lotnisko: Split (SPU).

Alternatywne trasy Poznań-Split

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Split
Najkrótszy czas lotu
5h 20min
Najniższa cena
835 PLN
Gdańsk - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu
5h 50min
Najniższa cena
744 PLN
Gdańsk - Zadar
Najkrótszy czas lotu
4h 35min
Najniższa cena
474 PLN
Wrocław - Split
Najkrótszy czas lotu
4h 00min
Najniższa cena
641 PLN
Wrocław - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu
4h 55min
Najniższa cena
858 PLN
Wrocław - Zadar
Najkrótszy czas lotu
6h 25min
Najniższa cena
888 PLN
Zobacz więcej

Poznań - loty do:

Split - loty z:

  • Poznań Ławica
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Split to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Chorwacja Split Poznań - Split