Zadar – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Wichita (ICT)
Zadar (ZAD)
pt. 18.06.
pt. 25.06.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Zadar

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Zadar
Gdańsk
Split

NAJTAŃSZA TRASA Gdańsk - Zadar

Gdańsk (GDN) - Split (SPU)

Ceny lotów Gdańsk - Zadar są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Gdańsk Rębiechowo na Split. Średnia cena wynosi 1 025 zł


Zadar — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Zadar?

W ciągu ostatnich dwóch tygodni nasi użytkownicy rezerwowali loty do miasta Zadar nawet za 163 zł za osobę. To cena o 84% niższa od średniej ceny lotów do tego miasta. Aby znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, zapoznaj się z Przewodnikiem po cenach lotów momondo.

W którym miesiącu polecę do miasta Zadar najtaniej?

Jeśli maj to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na lipiec, kiedy ceny lotów Polska - Zadar wynoszą średnio 639 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Zadar?

Podróżni często znajdują najlepsze oferty lotów do miasta Zadar na 19 dni przed datą odlotu, kiedy ich ceny wynoszą średnio 878 zł. Warto sprawdzić aktualne ceny biletów, gdyż użytkownicy momondo znaleźli loty w cenie już od 49 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Zadar są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że sobota to najtańszy dzień na lot Polska - Zadar. Najtańsze bilety zaczynają się wtedy od 835 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest niedziela. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Zadar wynosi wtedy 1 130 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Zadar są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że wieczorem to najtańsza pora dnia na lot do miasta Zadar. Najtańsze bilety, znalezione przez użytkowników momondo na trasie Polska to Zadar, zaczynają się wtedy od 783 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Po południu to pora dnia, kiedy ceny lotów są najwyższe i kosztują średnio 1 190 zł.

Czy w pobliżu miasta Zadar znajdują się inne lotniska?

Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Zadar jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Split (107 km od centrum), Lotnisko Rijeka (133 km od centrum), Lotnisko Pula (135 km od centrum) lub Lotnisko Bol (149 km od centrum).

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Zadar?

Ceny różnią się w zależności od lotniska wylotu, niemniej jednak wybierając się do miasta Zadar, najtaniej polecisz na Lotnisko Zadar, za średnio 754 zł za osobę. Użytkownicy momondo mogą znaleźć najlepsze oferty, korzystając z Przewodnika po cenach lotów.


Zadar — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Zadar znalezione przez użytkowników momondo.
Ryanair
28 cze
WRO03:25Wrocław-Strachowice
1h 35min
ZAD05:00Zadar
2 lip
ZAD05:20Zadar
1h 35min
WRO06:55Wrocław-Strachowice
Ryanair
24 cze
POZ14:25Poznań Ławica
1h 40min
ZAD16:05Zadar
8 lip
ZAD16:30Zadar
1h 40min
POZ18:10Poznań Ławica
Ryanair
24 cze
POZ14:25Poznań Ławica
1h 40min
ZAD16:05Zadar
1 lip
ZAD16:30Zadar
1h 40min
POZ18:10Poznań Ławica
Ryanair
22 cze
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
2h 00min
ZAD04:10Zadar
29 cze
ZAD04:35Zadar
2h 00min
GDN06:35Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
22 cze
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
2h 00min
ZAD04:10Zadar
29 cze
ZAD04:35Zadar
2h 00min
GDN06:35Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
22 cze
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
2h 00min
ZAD04:10Zadar
29 cze
ZAD04:35Zadar
2h 00min
GDN06:35Gdańsk Rębiechowo

Zadar – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Zadar, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Ryanair
30 lip
KRK17:50Kraków Balice
1h 30min
ZAD19:20Zadar
Ryanair
16 lip
KRK17:50Kraków Balice
1h 30min
ZAD19:20Zadar
Ryanair
16 lip
KRK17:50Kraków Balice
1h 30min
ZAD19:20Zadar

Które linie latają do miasta Zadar?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze, oferujące loty do miasta Zadar

Zadar — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Gdańsk - Zadar
Najkrótszy czas lotu
2h 00min
Najniższa cena
49 zł
Loty Wrocław - Zadar
Najkrótszy czas lotu
1h 35min
Najniższa cena
124 zł
Loty Poznań - Zadar
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
154 zł
Loty Kraków - Zadar
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
255 zł
Loty Warszawa - Zadar
Najkrótszy czas lotu
1h 50min
Najniższa cena
281 zł
Loty Katowice - Zadar
Najkrótszy czas lotu
13h 25min
Najniższa cena
292 zł
Loty Lublin - Zadar
Najkrótszy czas lotu
9h 20min
Najniższa cena
856 zł
Zobacz więcej

  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza