Wynajem samochodów Zadar, Żupania zadarska

Zadar, Żupania zadarska – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Zadar, Chorwacja
18 sie — 25 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Zadar, Chorwacja
czw. 18.8
Południe
czw. 25.8
Południe
Wiek kierowcy:

Zadar, Żupania zadarska – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Zadar, Żupania zadarska – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

21 zł/dzień

7 paź - 14 paź
Kia Sportage
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

45 zł/dzień

14 paź - 19 paź
Skoda Superb
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

16 zł/dzień

5 paź - 14 paź
Renault Clio
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

27 zł/dzień

18 wrz - 27 wrz
Vauxhall Mokka
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

31 zł/dzień

18 wrz - 27 wrz
Kia Sportage
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

22 zł/dzień

14 paź - 19 paź
Seat Leon
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

33 zł/dzień

6 paź - 13 paź
Skoda Superb
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

21 zł/dzień

5 paź - 14 paź
Renault Clio
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

21 zł/dzień

6 paź - 13 paź
Vauxhall Mokka

Zadar, Żupania zadarska oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Zadar – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

47 zł - 711 zł

Wszystkie typy samochodów

84 zł - 736 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Zadar, Chorwacji wynosi 175 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 74%, zaczynającymi się już od 47 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 55% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zadar. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zadar zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Zadar znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Zadar, Chorwacji wynosi 232 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 37%, zaczynającymi się już od 148 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 40% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zadar. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zadar zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Zadar znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Zadar, Chorwacji wynosi 522 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 69%, zaczynającymi się już od 164 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 27% droższe niższe od średnich cen w mieście Zadar. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zadar zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Zadar, Chorwacji wynosi 148 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 64%, zaczynającymi się już od 54 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 62% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zadar. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zadar zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Zadar znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Zadar, Chorwacji wynosi 461 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 65%, zaczynającymi się już od 164 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 17% droższe niższe od średnich cen w mieście Zadar. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zadar zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Zadar, Chorwacji wynosi 390 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 58%, zaczynającymi się już od 164 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 2% droższe niższe od średnich cen w mieście Zadar. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zadar zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Zadar, Chorwacji wynosi 609 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 617 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 37% droższe niższe od średnich cen w mieście Zadar. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zadar zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

16 zł/dzień

5 paź - 14 paź
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

15 zł/dzień

5 paź - 14 paź
Seat Leon

Zadar – wypożyczalnie samochodów

Zadar, Żupania zadarska - wszystkie największe wypożyczalnie
3,9
Przeciętny
1 opinia2 lokalizacje
Opis

Czystość

6,4

Komfort lotu

4,9

Ogólnie

3,9

Odbiór/zwrot

5,4

Value

3,4
5 lokalizacji
3 lokalizacje
3 lokalizacje
3 lokalizacje
3 lokalizacje
3 lokalizacje
2 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Zadar

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Zadar.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

CarWiz

Popularne typy samochodów

Mini, Economy, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

72 zł

Najpopularniejszy model

Opel Zafira Tourer
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Zadar znalezioną na momondo jest w tym miesiącu CarWiz. Pozostałe popularne firmy to Autowill Rent i Avantcar
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Zadar oferowały następujące typy samochodów: Mini, Economy, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Zadar to 72 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 156 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Zadar w ciągu ostatnich 7 dni był Opel Zafira Tourer. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Suzuki Grand Vitara.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Zadar – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Forum107,3 km

Atrakcje w pobliżu:

Forum9,8 km

Atrakcje w pobliżu:

Forum134,6 km

Zadar – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Zadar – najpopularniejsze hotele

Zadar – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Zadar - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Wypożyczenie samochodu na weekend (Wrzesień) w mieście Zadar kosztuje średnio 459 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 174 zł. 214 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Zadar, jednak w miesiącu Wrzesień zdarzają się ceny wysokości 62 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Każda wypożyczalnia kieruje się własnymi zasadami odwołania rezerwacji. W wynikach wyszukiwania momondo zawsze zaznaczamy, jeśli dana wypożyczalnia pobiera opłatę za anulowanie wynajmu samochodu. W mieście Zadar działają topowe wypożyczalnie takie jak Enterprise, Avantcar i Budget – sprawdź, czy oferują one darmową rezygnację z wynajmu.

Większość wybierających się do miasta Zadar stawia na wynajem samochodu klasy standard – Wrzesień, ze średnimi temperaturami w wysokości 16 °C i średnimi opadami w okolicach 100 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 224 zł dziennie w mieście Zadar.

W mieście Zadar, Chorwacja najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Budget (1 wypożyczalnia). Osoby korzystające z momondo, które szukają samochodów na wynajem w Budget Zadar, Chorwacja, zwykle znajdują oferty za 54 zł/dzień.

Wynajmując auto w mieście Zadar, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 90 km/h i 130 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Zadar mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Sierpień to miesiąc, w którym temperatura w mieście Zadar wynosi średnio 22 °C a przewidywane opady 20 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Zadar i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Żupania zadarska to średnie temperatury w granicach 22 °C i opady rzędu 20 mm.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Zadar

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Zadar

Zadar – popularne samochody na wynajem

Zadar – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Zadar


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Warto skorzystać z momondo, aby znaleźć ofertę samochodu na wynajem, bo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo wyszukuje i umożliwia porównywanie cen i zasad wypożyczenia samochodów z tysięcy stron oferujących wynajem.

momondo ułatwia znalezienie doskonale dopasowanej oferty wynajmu samochodu, umożliwiając Ci zawężenie wyszukiwania za pomocą licznych opcji filtrowania. Możesz zawęzić swój wybór, ustalając cenę, typ samochodu, lokalizację i inne czynniki.

Oczywiście! momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie wypożyczalni samochodów z opcją bezpłatnego odwołania.

Dogodne zasady tankowania to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo pozwalająca na wyświetlenie tylko interesujących Cię wyników.

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Tak, momondo umożliwia wyszukiwanie ofert wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.