Tani wynajem aut Zadar, Chorwacja

Zadar, Chorwacja – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Zadar, Chorwacja
2 lis — 9 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Zadar, Chorwacja
wt 2.11
Południe
wt 9.11
Południe
Wiek kierowcy:

Zadar, Chorwacja – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Audi A3
lub podobny (Średnia-wyższa)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Alamo

111 zł/dzień

19 lis – 25 lis
Audi A3
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
ADDCAR RENTAL

68 zł/dzień

19 lis – 25 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Avia Rent A Car

69 zł/dzień

19 lis – 25 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Equinox
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Avantcar

101 zł/dzień

19 lis – 25 lis
Chevrolet Equinox
Chevrolet Equinox
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Avantcar

101 zł/dzień

19 lis – 25 lis
Chevrolet Equinox
Audi A3
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Avia Rent A Car

87 zł/dzień

19 lis – 25 lis
Audi A3

Zadar, Chorwacja oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

35 zł - 620 zł

Wszystkie typy samochodów

35 zł - 519 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Zadar, Chorwacja wynosi 118 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 71%, zaczynającymi się już od 35 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 44% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zadar. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zadar zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Zadar, Chorwacja wynosi 163 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 16%, zaczynającymi się już od 138 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 22% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zadar. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zadar zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Zadar, Chorwacja wynosi 262 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 46%, zaczynającymi się już od 142 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 20% droższe niższe od średnich cen w mieście Zadar. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zadar zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Zadar, Chorwacja wynosi 71 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 37%, zaczynającymi się już od 46 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 66% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zadar. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zadar zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Zadar, Chorwacja wynosi 264 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 47%, zaczynającymi się już od 142 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 21% droższe niższe od średnich cen w mieście Zadar. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zadar zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Avantcar

67 zł/dzień

19 lis – 25 lis
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Avia Rent A Car

68 zł/dzień

18 lis – 24 lis
Kia Rio Hatchback
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Avia Rent A Car

69 zł/dzień

19 lis – 25 lis
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Zadar

Zadar, Chorwacja - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,8

Komfort

6,8

Ogólnie

6,2

Odbiór/Zwrot

5,5

Jakość a cena

5,0
5 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji

Zadar, Chorwacja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Split

Wynajem samochodów Zadar

Do tej pory w tym miesiącu użytkownicy momondo szukali samochodu na wynajem w mieście Zadar 328 razy.

Zadar – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Zadar – Enterprise, Budget i Avis są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Zadar, Chorwacja - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Listopad?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Listopad) w mieście Zadar kosztuje średnio 80 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 51 zł. 49 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Zadar, jednak w miesiącu Listopad zdarzają się ceny wysokości 25 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Każda wypożyczalnia kieruje się własnymi zasadami odwołania rezerwacji. W wynikach wyszukiwania momondo zawsze zaznaczamy, jeśli dana wypożyczalnia pobiera opłatę za anulowanie wynajmu samochodu. W mieście Zadar działają topowe wypożyczalnie takie jak Enterprise, Avantcar i Budget – sprawdź, czy oferują one darmową rezygnację z wynajmu.

Zadar – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Listopad?

Większość wybierających się do miasta Zadar w miesiącu Listopad stawia na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Efektywne spalanie oraz fakt, że świetnie sprawdzają się na mokrej nawierzchni, sprawiają, że auta klasy ekonomicznej są świetną opcją wynajmu przy średnich opadach wynoszących 110 mm oraz średniej temperaturze wysokości 9 °C. Wynajem samochodu z klasy Ekonomiczna kosztuje średnio 86 zł dziennie w mieście Zadar.

Ile wypożyczalni ma Enterprise na terenie miasta Zadar?

W mieście Zadar, Chorwacja najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Enterprise (2 wypożyczalnie). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Enterprise Zadar, Chorwacja, zwykle znajdują oferty za 170 zł/dzień.

Zadar, Chorwacja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Zadar, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 90 km/h i 130 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Zadar mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Zadar?

Większość użytkowników momondo wypożycza samochód Hyundai Accent w mieście Zadar, natomiast drugim najpopularniejszym modelem jest Chevrolet Spark (zgodnie z naszymi danymi). Średnia cena wypożyczenia Hyundai Accent to 89 zł za dzień. Użytkownicy znaleźli jednak oferty wynajmu Hyundai Accent w mieście Zadar już za 11 zł za dzień. Z kolei wynajem Chevrolet Spark w mieście Zadar kosztuje zazwyczaj 43 zł za dzień, jednak można znaleźć oferty już za 7 zł za dzień.

Zadar, Chorwacja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Październik?

Październik to miesiąc, w którym temperatura w mieście Zadar wynosi średnio 16 °C a przewidywane opady 100 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Październik – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Zadar – Październik to czas, kiedy panujące warunki atmosferyczne nie wpływają na decyzję o wynajęciu poszczególnych typów pojazdów. Z naszych danych wynika, że użytkownicy momondo często wyszukują konkretnych modeli samochodów, starając się znaleźć idealny samochód na wynajem w mieście Zadar. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Zadar i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Hyundai Accent, Chevrolet Spark i Ford Focus.

Czy pogoda w mieście Zadar jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Żupania zadarska?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Zadar i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Żupania zadarska to średnie temperatury w granicach 16 °C i opady rzędu 100 mm.


Samochody w innych miastach - Chorwacja

Chorwacja – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Zagrzeb, Split czy Dubrownik

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Zadar

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Zadar

Zacznij planować swoją podróż do: Zadar