Tani wynajem aut Zadar, Chorwacja

Zadar, Chorwacja – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Zadar, Chorwacja
5 sie — 12 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Zadar, Chorwacja
czw 5.8
Południe
czw 12.8
Południe
Wiek kierowcy:

Zadar, Chorwacja oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

34 zł - 608 zł

Wszystkie typy samochodów

34 zł - 509 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Zadar, Chorwacja wynosi 115 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 71%, zaczynającymi się już od 34 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 44% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zadar. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zadar zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Zadar, Chorwacja wynosi 160 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 17%, zaczynającymi się już od 135 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 22% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zadar. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zadar zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Zadar, Chorwacja wynosi 257 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 46%, zaczynającymi się już od 140 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 20% droższe niższe od średnich cen w mieście Zadar. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zadar zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Zadar, Chorwacja wynosi 70 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 35%, zaczynającymi się już od 46 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 67% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zadar. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zadar zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Zadar, Chorwacja wynosi 259 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 47%, zaczynającymi się już od 140 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 21% droższe niższe od średnich cen w mieście Zadar. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zadar zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Avia Rent A Car

75 zł/dzień

16 wrz – 26 wrz
Kia Rio Hatchback
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Avia Rent A Car

77 zł/dzień

16 wrz – 26 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Avia Rent A Car

78 zł/dzień

16 wrz – 26 wrz
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Zadar

Zadar, Chorwacja - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,6

Komfort

7,0

Ogólnie

7,0

Odbiór/Zwrot

5,6

Jakość a cena

5,6
5 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji

Zadar, Chorwacja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Split

Wynajem samochodów Zadar

Do tej pory w tym miesiącu użytkownicy momondo szukali samochodu na wynajem w mieście Zadar 2 870 razy.

Zadar – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Zadar – Enterprise, Budget i Avis są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Zadar, Chorwacja - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

Wypożyczenie samochodu na weekend (sierpień) w mieście Zadar kosztuje średnio 79 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 50 zł. 48 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Zadar, jednak w miesiącu sierpień zdarzają się ceny wysokości 25 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Każda wypożyczalnia kieruje się własnymi zasadami odwołania rezerwacji. W wynikach wyszukiwania momondo zawsze zaznaczamy, jeśli dana wypożyczalnia pobiera opłatę za anulowanie wynajmu samochodu. W mieście Zadar działają topowe wypożyczalnie takie jak Enterprise, Avantcar i Budget – sprawdź, czy oferują one darmową rezygnację z wynajmu.

Zadar – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

sierpień to miesiąc, w którym temperatury oscylują wokół 20 °C, czyli idealnej temperatury na wynajem kabrioletu. Średnia wysokość opadów w mieście Zadar wynosi wtedy 40 mm – kabriolet to świetny pomysł na przemieszczanie się po mieście w taką pogodę. Pamiętaj, by na wszelki wypadek sprawdzić dokładną prognozę pogody tuż przed przyjazdem. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 295 zł dziennie w mieście Zadar.

Ile wypożyczalni ma Enterprise na terenie miasta Zadar?

W mieście Zadar, Chorwacja najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Enterprise (2 wypożyczalnie). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Enterprise Zadar, Chorwacja, zwykle znajdują oferty za 167 zł/dzień.

Zadar, Chorwacja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Zadar, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 90 km/h i 130 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Zadar mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Zadar, Chorwacja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

lipiec to miesiąc, w którym temperatura w mieście Zadar wynosi średnio 22 °C a przewidywane opady 30 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Zadar – lipiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Zadar jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Żupania zadarska?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Zadar i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Żupania zadarska to średnie temperatury w granicach 22 °C i opady rzędu 30 mm.


Samochody w innych miastach - Chorwacja

Chorwacja – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Zagrzeb, Split czy Dubrownik

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Zadar

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Zadar

Zacznij planować swoją podróż do: Zadar