Tani wynajem aut Poznań, Polska

Poznań, Polska – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Poznań, Polska
1 paź — 8 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Poznań, Polska
pt 1.10
Południe
pt 8.10
Południe
Wiek kierowcy:

Poznań, Polska – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Chevrolet Equinox
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Global Rent A Car

134 zł/dzień

18 paź – 25 paź
Chevrolet Equinox
Chevrolet Equinox
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Global Rent A Car

128 zł/dzień

18 paź – 25 paź
Chevrolet Equinox
Toyota Corolla
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Global Rent A Car

61 zł/dzień

19 paź – 26 paź
Toyota Corolla
Audi A3
lub podobny (Średnia-wyższa)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Autounion Car Rental

138 zł/dzień

11 paź – 25 paź
Audi A3
Audi A3
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Global Rent A Car

88 zł/dzień

19 paź – 26 paź
Audi A3
BMW X3
lub podobny (Standardowy SUV)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Global Rent A Car

125 zł/dzień

18 paź – 25 paź
BMW X3
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Global Rent A Car

54 zł/dzień

19 paź – 26 paź
Chevrolet Sonic Sedan

Poznań, Polska oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

83 zł - 504 zł

Wszystkie typy samochodów

144 zł - 373 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Poznań, Polska wynosi 145 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 44%, zaczynającymi się już od 83 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 43% tańszy niższe od średnich cen w mieście Poznań. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Poznań zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Poznań, Polska wynosi 173 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 41%, zaczynającymi się już od 103 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 32% tańszy niższe od średnich cen w mieście Poznań. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Poznań zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Poznań, Polska wynosi 316 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 53%, zaczynającymi się już od 149 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 20% droższe niższe od średnich cen w mieście Poznań. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Poznań zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Poznań, Polska wynosi 186 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 70%, zaczynającymi się już od 56 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 27% tańszy niższe od średnich cen w mieście Poznań. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Poznań zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Poznań, Polska wynosi 291 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 161 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 13% droższe niższe od średnich cen w mieście Poznań. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Poznań zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Poznań, Polska wynosi 382 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 64%, zaczynającymi się już od 141 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 34% droższe niższe od średnich cen w mieście Poznań. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Poznań zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
Global Rent A Car

52 zł/dzień

19 paź – 26 paź
Citroen C2
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
Global Rent A Car

52 zł/dzień

19 paź – 26 paź
Citroen C2
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Global Rent A Car

54 zł/dzień

19 paź – 26 paź
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Poznań

Poznań, Polska - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
6 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

INEA Stadion143,9 km
Termy Maltańskie144,9 km
Stary Rynek145,1 km
Wielkopolskie Muzeum Wojskowe145,1 km
Ratusz w Poznaniu145,1 km

Atrakcje w pobliżu:

INEA Stadion3,1 km
Teatr Wielki w Poznaniu6,1 km
Park Cytadela7,2 km
Stary Rynek7,2 km
Ratusz w Poznaniu7,2 km

Atrakcje w pobliżu:

Termy Maltańskie102,2 km
Park Cytadela102,8 km
Ratusz w Poznaniu103,8 km
Wielkopolskie Muzeum Wojskowe103,8 km
Stary Rynek103,8 km

Poznań, Polska — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Wrocław-Strachowice

Wynajem samochodów Poznań

Do tej pory w tym miesiącu użytkownicy momondo szukali samochodu na wynajem w mieście Poznań 831 razy.

Poznań – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Poznań – Dokładne czyszczenie jest jedną z nowych opcji, zapewnianych przy wynajmie samochodu. Skorzystaj z naszego filtra wyszukiwania, aby zobaczyć wszystkie wypożyczalnie oferujące tę opcję. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Poznań, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Październik?

113 zł to cena weekendowego wypożyczenia samochodu (Październik) w mieście Poznań. Najtańsze oferty wynajmu zaczynają się od 23 zł. Użytkownicy szukający w mieście Poznań auta na wynajem na tydzień (Październik) znaleźli średnie ceny wysokości 82 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 18 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Poznań?

Poznań – najtańszy wynajem aut oferuje Global Rent A Car, jeśli wynajmujesz samochód w jednej z 2 wypożyczalni w mieście. Najlepsza cena za dzień znaleziona na momondo wynosi 13 zł, ale koszt wynajmu to zwykle wydatek rzędu 64 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Poznań nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Avis, Budget czy GREEN MOTION ) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Poznań – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Październik?

Jeśli Październik to miesiąc, w którym planujesz podróż do miasta Poznań, pomyśl o wynajmie samochodu klasy standard. Średnie opady wynoszą wtedy 40 mm a temperatura oscyluje w okolicach 3 °C. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta klasy standard, ponieważ dobrze radzą sobie nawet w czasie deszczu lub w niższych temperatur. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 186 zł dziennie w mieście Poznań.

Ile wypożyczalni ma GREEN MOTION na terenie miasta Poznań?

GREEN MOTION to popularna wypożyczalnia w mieście Poznań, Polska, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Poznań, Polska oferuje 2 punkty wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 72 zł dziennie.

Poznań, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Poznań, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 100 km/h i 140 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Poznań mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Poznań?

Większość użytkowników momondo wypożycza samochód Volkswagen Golf w mieście Poznań, natomiast drugim najpopularniejszym modelem jest Audi A3 (zgodnie z naszymi danymi). Średnia cena wypożyczenia Volkswagen Golf to 90 zł za dzień. Użytkownicy znaleźli jednak oferty wynajmu Volkswagen Golf w mieście Poznań już za 3 zł za dzień. Z kolei wynajem Audi A3 w mieście Poznań kosztuje zazwyczaj 118 zł za dzień, jednak można znaleźć oferty już za 17 zł za dzień.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu BMW 5 Series w mieście Poznań?

Jeżeli chcesz wypożyczyć BMW 5 Series w mieście Poznań, Car Net to najpopularniejsza wypożyczalnia w mieście oferująca ten model (jak również inne samochody typu Luksusowe). Wynajem BMW 5 Series w mieście Poznań z Car Net kosztuje średnio 563 zł za dzień.

Poznań, Polska - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Wrzesień?

Jeśli celem Twojej podróży jest Poznań, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Wrzesień wahają się w granicach 13 °C, z opadami rzędu 40 mm.

Wrzesień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Poznań – Wrzesień to okres, kiedy pogoda nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące aut na wynajem, wyszukując idealny pojazd w mieście Poznań. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Poznań i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Volkswagen Golf, Hyundai Accent i Volkswagen Polo.

Czy pogoda w mieście Poznań jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu wielkopolskie?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 13 °C i opady w granicach 46,7 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Poznań.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Poznań

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Poznań

Zacznij planować swoją podróż do: Poznań