Wypożyczalnie samochodów Panek w mieście Poznań

Poznań – znajdź i porównuj oferty wypożyczalni samochodów Panek

Poznań, Polska
25 paź — 1 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Poznań, Polska
pon 25.10
Południe
pon 1.11
Południe
Wiek kierowcy:

Poznań, wielkopolskie – oferty wynajmu samochodów z Panek

Znajdź idealną wypożyczalnię samochodów z momondo

Samochody Małe

70 zł - 166 zł

Wszystkie typy samochodów

139 zł - 274 zł

Poznań, wielkopolskie – najlepszy czas na wynajem samochodu typu Małe z wypożyczalni Panek to Maj, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 70 zł. 70 zł za dzień to 44% mniej niż średnia roczna (126 zł) za samochód Panek z wypożyczalni Małe w mieście Poznań. Podczas gdy Maj to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Małe z wypożyczalni Panek w takim miejscu jak Poznań, najdroższy miesiąc to Lipiec. Oczywiście Lipiec również czasem oferuje dobre ceny na samochód Małe z wypożyczalni Panek.

Poznań, wielkopolskie – najlepszy czas na wynajem samochodu typu Średnie z wypożyczalni Panek to Marzec, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 157 zł. 157 zł za dzień to 19% mniej niż średnia roczna (194 zł) za samochód Panek z wypożyczalni Średnie w mieście Poznań. Podczas gdy Marzec to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Średnie z wypożyczalni Panek w takim miejscu jak Poznań, najdroższy miesiąc to Lipiec. Oczywiście Lipiec również czasem oferuje dobre ceny na samochód Średnie z wypożyczalni Panek.

Poznań, wielkopolskie – najlepszy czas na wynajem samochodu typu Duże z wypożyczalni Panek to Marzec, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 174 zł. 174 zł za dzień to 39% mniej niż średnia roczna (287 zł) za samochód Panek z wypożyczalni Duże w mieście Poznań. Podczas gdy Marzec to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Duże z wypożyczalni Panek w takim miejscu jak Poznań, najdroższy miesiąc to Sierpień. Oczywiście Sierpień również czasem oferuje dobre ceny na samochód Duże z wypożyczalni Panek.

Poznań, wielkopolskie – najlepszy czas na wynajem samochodu typu SUV z wypożyczalni Panek to Czerwiec, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 194 zł. 194 zł za dzień to 20% mniej niż średnia roczna (242 zł) za samochód Panek z wypożyczalni SUV w mieście Poznań. Podczas gdy Czerwiec to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu SUV z wypożyczalni Panek w takim miejscu jak Poznań, najdroższy miesiąc to Listopad. Oczywiście Listopad również czasem oferuje dobre ceny na samochód SUV z wypożyczalni Panek.

Poznań, wielkopolskie – najlepszy czas na wynajem samochodu typu Van z wypożyczalni Panek to Marzec, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 165 zł. 165 zł za dzień to 37% mniej niż średnia roczna (262 zł) za samochód Panek z wypożyczalni Van w mieście Poznań. Podczas gdy Marzec to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Van z wypożyczalni Panek w takim miejscu jak Poznań, najdroższy miesiąc to Sierpień. Oczywiście Sierpień również czasem oferuje dobre ceny na samochód Van z wypożyczalni Panek.

Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Panek

103 zł/dzień

5 lis – 8 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Panek

114 zł/dzień

5 lis – 8 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Ford Focus
lub podobny (Kompaktowe kombi)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Panek

123 zł/dzień

5 lis – 8 lis
Ford Focus

Poznań – wypożyczalnie samochodów Panek

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Panek w mieście Poznań, takie jak adres, numer telefonu czy opinie.
4 lokalizacji

Poznań – informacje dotyczące wypożyczalni samochodów Panek

 • Czy wynajem samochodu z Panek w mieście Poznań podczas COVID-19 jest bezpieczny?

  Wypożyczalnia Panek pragnie zapewnić klientom i pracownikom pełne bezpieczeństwo w mieście Poznań. W związku z tym Panek przestrzega usprawnionych metod utrzymywania czystości w salonach w mieście Poznań. Podejmowane kroki obejmują dezynfekcję obszarów często dotykanych, jak klamki, kierownice czy konsole.

 • Ile kosztuje wynajem samochodu z Panek w mieście Poznań, jeżeli interesuje mnie Listopad?

  Poznań – wynajem samochodu z Panek na Listopad kosztuje ok. 183 zł za dzień. Niektórzy z naszych użytkowników znaleźli jednak rok temu (Listopad) ceny już od 71 zł za dzień z wypożyczalni Panek, więc może i w tym roku będzie to możliwe. Jeżeli chcesz wynająć samochód w mieście Poznań na kolejny tydzień, średni koszt z Panek to ok. 1 281 zł.

 • Czy Panek ma wypożyczalnię na lotnisku Lotnisko Poznań Ławica?

  Obecnie Panek oferuje 1 wypożyczalnię na lotnisku Lotnisko Poznań Ławica:
  Poznan Airport.

 • Poznań – jaki jest najbardziej popularny samochód na wynajem z Panek na Listopad?

  Wypożyczenie auta typu Ekonomiczna z Panek w mieście Poznań na Listopad kosztuje średnio 136 zł za dzień i jest najpopularniejszą opcją wśród użytkowników momondo. Możesz jednak znaleźć oferty wynajmu samochodu z Panek w mieście Poznań już od 71 zł za dzień – to najniższa cena za wypożyczenie samochodu typu Ekonomiczna znaleziona w zeszłym roku (Listopad).

 • Poznań – jaki typ samochodu oferowany przez Panek jest najtańszy?

  Średnia cena 136 zł/dzień sprawia, że Ekonomiczna to najtańszy typ samochodów do wynajęcia z Panek w mieście Poznań (50% tańszy od najdroższego w ofercie wypożyczalni Panek. W zeszłym roku 28% użytkowników momondo, którzy wypożyczyli samochód z Panek w mieście Poznań, zdecydowało się na Ekonomiczna, aby zaoszczędzić. Warto jednak pamiętać, że wypożyczalnia Panek ma w ofercie również inne klasy samochodów, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb podróżnych.

 • Ile wypożyczalni samochodów Panek jest w mieście Poznań?

  Panek oferuje obecnie w mieście Poznań kilka (4) wypożyczalni samochodów. Najbardziej popularna wypożyczalnia aut Panek w mieście Poznań znajduje się pod adresem Poznan Airport. W ciągu ostatnich 12 miesięcy 73% naszych użytkowników, którzy wyszukiwali opcji na wynajem auta z Panek w mieście Poznań, zdecydowało się na wypożyczenie właśnie w tej lokalizacji – Poznan Airport.


Polska – wynajem samochodów z Panek w różnych miastach

Polska – znajdź samochody na wynajem z Panek w wielu miastach kraju jak np. Warszawa, Kraków oraz Gdańsk

Wynajmij samochód z innych wypożyczalni w mieście Poznań

Nie możesz znaleźć wyszukiwanej oferty Panek? Porównaj oferty wynajmu samochodów innych popularnych wypożyczalni w mieście Poznań