Tani wynajem aut Lublin, Polska

Lublin, Polska – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Lublin, Polska
4 sie — 11 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Lublin, Polska
śr 4.8
Południe
śr 11.8
Południe
Wiek kierowcy:

Lublin, Polska oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

80 zł - 166 zł

Wszystkie typy samochodów

154 zł - 467 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Lublin, Polska wynosi 107 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 26%, zaczynającymi się już od 80 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 63% tańszy niższe od średnich cen w mieście Lublin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lublin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Lublin, Polska wynosi 202 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 22%, zaczynającymi się już od 158 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 29% tańszy niższe od średnich cen w mieście Lublin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lublin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Lublin, Polska wynosi 489 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 47%, zaczynającymi się już od 264 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 43% droższe niższe od średnich cen w mieście Lublin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lublin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Lublin, Polska wynosi 273 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 33%, zaczynającymi się już od 185 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 4% tańszy niższe od średnich cen w mieście Lublin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lublin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Lublin, Polska wynosi 292 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 21%, zaczynającymi się już od 232 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 4% droższe niższe od średnich cen w mieście Lublin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lublin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Lublin, Polska wynosi 361 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 18%, zaczynającymi się już od 298 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 22% droższe niższe od średnich cen w mieście Lublin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lublin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Panek

109 zł/dzień

30 sie – 4 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
Thrifty

115 zł/dzień

1 wrz – 10 wrz
Citroen C2
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
Thrifty

115 zł/dzień

2 wrz – 11 wrz
Citroen C2

Wypożyczalnie samochodów Lublin

Lublin, Polska - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,0

Komfort

6,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,0
5 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji

Lublin, Polska — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Warszawa Lotnisko Chopina

Wynajem samochodów Lublin

W tym miesiącu 2 933 użytkowników momondo szukało wynajmu samochodu w mieście Lublin.

Lublin – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Lublin – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Dollar to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Lublin, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

Wypożyczenie samochodu na weekend (sierpień) w mieście Lublin może kosztować zaledwie 57 zł – średnie ceny wynajmu to 136 zł. 95 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Lublin, jednak w miesiącu sierpień zdarzają się ceny wysokości 47 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Lublin?

Lublin – najtańsze oferty wynajmu samochodów oferuje Hertz. Wypożyczalnia dysponuje 2 punktami wynajmu w mieście. Najniższe ceny za dzień wynajmu znalezione przez użytkowników momondo wynosiły 51 zł, a średni koszt wypożyczenia auta to 85 zł za dzień.

Lublin, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Lublin. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 140 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Lublin, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Lublin – lipiec to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Lublin.

Czy pogoda w mieście Lublin jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu lubelskie?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 17 °C i opady w granicach 70 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Lublin.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Lublin

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Lublin

Zacznij planować swoją podróż do: Lublin