Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Lublin, lubelskie

Lublin, lubelskie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
pon. 3.6
pon. 10.6
Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Lublin, lubelskie – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Lublin, lubelskie – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna66 zł/dzień
Klasa kompaktowa76 zł/dzień
Klasa standardowa107 zł/dzień
Klasa Mini96 zł/dzień
Van osobowy261 zł/dzień
Auto luksusowe233 zł/dzień
Kompaktowy SUV69 zł/dzień
Kompaktowe kombi91 zł/dzień
Średni SUV101 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Lublin

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Lublin.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Lublin jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Lublin można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Panek. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 32 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Lublin to 57 zł/dzień.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Lublin?

Samochody Dacia Sandero Stepway i Kia Rio to najczęściej wypożyczane opcje w mieście Lublin (według naszych danych). Ceny za wypożyczenie Dacia Sandero Stepway w mieście Lublin zależą od wypożyczalni, jednak zazwyczaj wynoszą ok. 105 zł/dzień, choć można znaleźć oferty już za 53 zł/dzień. Ceny za wynajem Kia Rio również mogą się różnić, jednak średnio wynoszą 128 zł/dzień, z okazjami już od 34 zł/dzień.

Lublin, lubelskie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Lublin – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

72 zł - 119 zł

Wszystkie typy samochodów

131 zł - 184 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Lublin, Polski wynosi 94 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 25%, zaczynającymi się już od 72 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 38% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Lublin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lublin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Lublin znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Lublin, Polski wynosi 158 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 21%, zaczynającymi się już od 127 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 5% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Lublin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lublin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Lublin znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Lublin, Polski wynosi 312 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 20%, zaczynającymi się już od 252 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 52% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Lublin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lublin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Lublin, Polski wynosi 143 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 28%, zaczynającymi się już od 105 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 6% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Lublin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lublin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Lublin znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Lublin, Polski wynosi 348 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 18%, zaczynającymi się już od 287 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 57% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Lublin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lublin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Lublin znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Lublin, Polski wynosi 366 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 12%, zaczynającymi się już od 324 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 59% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Lublin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lublin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (luksusowy samochód) w mieście Lublin znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

66 zł/dzień

2 cze - 30 cze
Renault Clio
Volkswagen Golf
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

76 zł/dzień

2 cze - 30 cze
Volkswagen Golf
Citroen C4
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

81 zł/dzień

2 cze - 30 cze
Citroen C4

Lublin – wypożyczalnie samochodów

Lublin, lubelskie - wszystkie największe wypożyczalnie

Odkryj Auto Poland

10,0
Wyjątkowy
1 opinia3 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

Express Rent a Car

6 lokalizacji

Panek

3 lokalizacje

Car Net

2 lokalizacje

Dollar

2 lokalizacje
Opis

Czystość

5,0

Komfort lotu

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/zwrot

2,0

Value

2,0

RENTIS

6 lokalizacji

Carsson

3 lokalizacje

Right Cars

3 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Lublin

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Lublin.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

RENTIS

Popularne typy samochodów

Economy, Compact, SUV

Najtańszy samochód na wynajem

53 zł

Najpopularniejszy model

Dacia Sandero Stepway
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Lublin znalezioną na momondo jest w tym miesiącu RENTIS. Pozostałe popularne firmy to Panek i Car Net
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Lublin oferowały następujące typy samochodów: Economy, Compact, SUV.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Lublin to 53 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 112 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Lublin w ciągu ostatnich 7 dni był Dacia Sandero Stepway. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Kia Rio.

Lublin – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Lublin - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Lublin, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Czerwiec?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Czerwiec) w mieście Lublin może kosztować zaledwie 79 zł – średnie ceny wynajmu to 158 zł. 149 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Lublin, jednak w miesiącu Czerwiec zdarzają się ceny wysokości 54 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Lublin, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Lublin. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 140 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Lublin, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Renault Trafic w mieście Lublin?

Czy pogoda w mieście Lublin jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu lubelskie?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 12 °C i opady w granicach 60 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Lublin.

samochody w: Lublin – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Lublin – ceny odświeżają się codziennie.

samochody w: Lublin – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Lublin – aktualnie (dane na maja 2024) dostępnych jest 59 operatorów.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Lublin?

W zależności od kraju minimalny wiek kierowcy może być inny (dotyczy to również: Lublin). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wypożyczyć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Lublin: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Lublin: wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy podczas wynajmu samochodu w tym miejscu. Jeśli prawo jazdy jest napisane w innym języku niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zaleca się dodatkowe sprawdzenie tej kwestii w wypożyczalni, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Lublin – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Lublin – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo ułatwia znalezienie doskonale dopasowanej oferty wynajmu samochodu, umożliwiając Ci zawężenie wyszukiwania za pomocą licznych opcji filtrowania. Możesz zawęzić swój wybór, ustalając cenę, typ samochodu, lokalizację i inne czynniki.

Lublin – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, momondo pozwala na przefiltrowanie wyników wyszukiwania wypożyczalni samochodów i wyświetlenie tylko tych, które oferują bezpłatne odwołanie.

Lublin – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, wystarczy wybrać filtr z dogodnymi zasadami tankowania podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Lublin – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokaże Ci oferty obejmujące dokładne czyszczenie samochodów do wynajęcia w tym miejscu.

Lublin – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Oczywiście. Możesz przefiltrować oferty wynajmu samochodów na momondo, by wyświetlić tylko te bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Lublin)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
pon. 3.6
Południe
pon. 10.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Lublin – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu