Tani wynajem aut Gdańsk, Polska

Gdańsk, Polska – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Gdańsk, Polska
3 lis — 10 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Gdańsk, Polska
śr 3.11
Południe
śr 10.11
Południe
Wiek kierowcy:

Gdańsk, Polska – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Autounion Car Rental

70 zł/dzień

14 lis – 9 gru
Chevrolet Sonic Sedan
Audi A3
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Autounion Car Rental

86 zł/dzień

15 lis – 10 gru
Audi A3
Chevrolet Equinox
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
CarWiz

103 zł/dzień

15 lis – 10 gru
Chevrolet Equinox
Audi A3
lub podobny (Średnia-wyższa)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Autounion Car Rental

101 zł/dzień

15 lis – 10 gru
Audi A3
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Global Rent A Car

51 zł/dzień

16 lis – 22 lis
Chevrolet Sonic Sedan

Gdańsk, Polska oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

45 zł - 121 zł

Wszystkie typy samochodów

121 zł - 423 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Gdańsk, Polska wynosi 90 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 45 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 68% tańszy niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Gdańsk, Polska wynosi 172 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 42%, zaczynającymi się już od 100 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 37% tańszy niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Gdańsk, Polska wynosi 335 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 56%, zaczynającymi się już od 150 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 19% droższe niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Gdańsk, Polska wynosi 224 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 56%, zaczynającymi się już od 100 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 18% tańszy niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Gdańsk, Polska wynosi 297 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 165 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 9% droższe niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Gdańsk, Polska wynosi 523 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 77%, zaczynającymi się już od 125 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 48% droższe niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
Global Rent A Car

48 zł/dzień

16 lis – 22 lis
Citroen C2
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Global Rent A Car

51 zł/dzień

16 lis – 22 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
Global Rent A Car

51 zł/dzień

15 lis – 26 lis
Citroen C2

Wypożyczalnie samochodów Gdańsk

Gdańsk, Polska - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

6,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,0
10 lokalizacji
5 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Miejski Ogród Zoologiczny Wybrzeża5,9 km
Archikatedra Oliwska6,8 km
ERGO ARENA9,0 km
Plaża w Jelitkowie9,8 km
Polsat Plus Arena Gdańsk11,2 km

Atrakcje w pobliżu:

Gdański Teatr Szekspirowski145,8 km
Długi Targ146,0 km
Złota Brama146,0 km
Muzeum Historyczne Miasta Gdańska146,0 km
Ratusz Głównego Miasta146,0 km

Atrakcje w pobliżu:

Długi Targ0,1 km
Ratusz Głównego Miasta0,2 km
Muzeum Historyczne Miasta Gdańska0,2 km
Bazylika Mariacka0,2 km
Żuraw w Gdańsku0,3 km

Gdańsk, Polska — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Gdańsk Rębiechowo

Wynajem samochodów Gdańsk

W tym miesiącu 688 osób szukało samochodu na wynajem w mieście Gdańsk.

Gdańsk – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Gdańsk, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Hertz i Budget.. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Gdańsk, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Listopad?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Listopad) w mieście Gdańsk, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 95 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 15 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Gdańsk. Użytkownicy szukający w mieście Gdańsk auta na wynajem na tydzień (Listopad) znaleźli średnie ceny wysokości 68 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 14 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Gdańsk?

Gdańsk – najtańszy wynajem oferuje GREEN MOTION , ze średnią ceną za dzień 64 zł i z odbiorem w 4 wypożyczalniach w mieście. Najtańsza oferta GREEN MOTION znaleziona przez użytkowników momondo wynosi 18 zł.

Gdańsk – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Listopad?

Dzięki wypożyczeniu SUV-a podczas pobytu w mieście Gdańsk będziesz przygotowany na wszelkie warunki pogodowe. SUV to idealna opcja wynajmu o tej porze roku – Listopad oznacza tam średnie opady w wysokości 50 mm i temperatury ok. 0 °C. Napęd na wszystkie koła sprawia, że SUV to idealny samochód na jazdę w śniegu i po oblodzonej powierzchni. Wynajem samochodu z klasy SUV kosztuje średnio 113 zł dziennie w mieście Gdańsk.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Gdańsk?

Hertz to popularna wypożyczalnia w mieście Gdańsk, Polska, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Gdańsk, Polska oferuje 3 punkty wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 97 zł dziennie.

Gdańsk, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Gdańsk. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 140 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Gdańsk, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Gdańsk?

Średnia cena na poziomie 72 zł za dzień (i ofertami już od 2 zł za dzień)sprawia, że Volkswagen Polo w mieście Gdańsk to najpopularniejszy wypożyczany model samochodu. Wypożyczenie Volkswagen Golf w mieście Gdańsk za 70 zł za dzień (3 zł/dzień w najtańszych ofertach) to drugi najbardziej popularny wybór.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Audi A4 w mieście Gdańsk?

Hertz to najpopularniejsza wypożyczalnia oferująca wynajem Audi A4 w mieście Gdańsk. Koszt wynajmu Audi A4 z Hertz wynosi średnio 333 zł/dzień.

Gdańsk, Polska - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Październik?

Jeśli celem Twojej podróży jest Gdańsk, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Październik wahają się w granicach 8 °C, z opadami rzędu 50 mm.

Październik – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Gdańsk – Październik to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Gdańsk. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Gdańsk i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Volkswagen Polo, Volkswagen Golf i Fiat 500.

Czy pogoda w mieście Gdańsk jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu pomorskie?

pomorskie to region w którym średnie temperatury (Październik) wahają się w granicach 8 °C, a opady 55,5 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Gdańsk.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Gdańsk

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Gdańsk

Zacznij planować swoją podróż do: Gdańsk