Wynajem samochodów Gdańsk, pomorskie

Gdańsk, pomorskie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Gdańsk, Polska
24 sie — 31 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Gdańsk, Polska
śr. 24.8
Południe
śr. 31.8
Południe
Wiek kierowcy:

Gdańsk, pomorskie – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Gdańsk, pomorskie – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

27 zł/dzień

31 sie - 29 wrz
Kia Sportage
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

42 zł/dzień

31 sie - 29 wrz
Skoda Superb
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

14 zł/dzień

3 paź - 9 paź
Renault Clio
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

32 zł/dzień

27 paź - 2 lis
Vauxhall Mokka
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

35 zł/dzień

31 sie - 9 wrz
Kia Sportage
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

29 zł/dzień

8 wrz - 11 wrz
Seat Leon
Mazda Mazda6 Tourer
lub podobny (Standardowe kombi)
Dla 5 pasażerów

34 zł/dzień

31 sie - 29 wrz
Mazda Mazda6 Tourer
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

30 zł/dzień

31 sie - 29 wrz
Skoda Superb
Mazda Mazda6 Tourer
lub podobny (Standardowe kombi)
Dla 5 pasażerów

48 zł/dzień

3 wrz - 3 paź
Mazda Mazda6 Tourer

Gdańsk, pomorskie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Gdańsk – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

46 zł - 166 zł

Wszystkie typy samochodów

189 zł - 660 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Gdańsk, Polski wynosi 112 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 60%, zaczynającymi się już od 46 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 72% tańszy niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Gdańsk znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Gdańsk, Polski wynosi 195 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 54%, zaczynającymi się już od 90 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 51% tańszy niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Gdańsk znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Gdańsk, Polski wynosi 484 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 234 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 19% droższe niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Gdańsk, Polski wynosi 235 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 43%, zaczynającymi się już od 136 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 41% tańszy niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Gdańsk znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Gdańsk, Polski wynosi 426 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 42%, zaczynającymi się już od 248 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 8% droższe niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Gdańsk, Polski wynosi 930 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 85%, zaczynającymi się już od 145 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 58% droższe niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

14 zł/dzień

3 paź - 9 paź
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

21 zł/dzień

25 wrz - 28 wrz
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

13 zł/dzień

3 paź - 9 paź
Fiat 500

Gdańsk – wypożyczalnie samochodów

Gdańsk, pomorskie - wszystkie największe wypożyczalnie
10 lokalizacji
5 lokalizacji
5 lokalizacji
4 lokalizacje
4 lokalizacje
4 lokalizacje
3 lokalizacje
3 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Gdańsk

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Gdańsk.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Autounion Car Rental

Popularne typy samochodów

Mini, Economy, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

97 zł

Najpopularniejszy model

Class Compact Car
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Gdańsk znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Autounion Car Rental. Pozostałe popularne firmy to Car Net i Global Rent A Car
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Gdańsk oferowały następujące typy samochodów: Mini, Economy, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Gdańsk to 97 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 159 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Gdańsk w ciągu ostatnich 7 dni był Class Compact Car. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Class Intermediate SUV.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Gdańsk – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Trójmiejski Park Krajobrazowy4,1 km
Miejski Ogród Zoologiczny Wybrzeża5,9 km
Archikatedra Oliwska6,8 km
ERGO ARENA9,0 km
Plaża w Jelitkowie9,8 km

Atrakcje w pobliżu:

Gdański Teatr Szekspirowski145,8 km
Długi Targ146,0 km
Złota Brama146,0 km
Muzeum Historyczne Miasta Gdańska146,0 km
Dwór Artusa146,0 km

Atrakcje w pobliżu:

Długi Targ0,1 km
Dwór Artusa0,1 km
Ratusz Głównego Miasta0,2 km
Muzeum Historyczne Miasta Gdańska0,2 km
Bazylika Mariacka0,2 km

Gdańsk – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Gdańsk – najpopularniejsze hotele

Gdańsk – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Gdańsk - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Wrzesień) w mieście Gdańsk, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 250 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 85 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Gdańsk. Osoby szukające w mieście Gdańsk auta na wynajem na tydzień (Wrzesień) znalazły średnie ceny wysokości 168 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 86 zł.

Gdańsk – najtańszy wynajem oferuje Carsrent, ze średnią ceną za dzień 69 zł i z odbiorem w 2 wypożyczalniach w mieście. Najtańsza oferta Carsrent znaleziona na momondo wynosi 60 zł.

Każda wypożyczalnia kieruje się własnymi zasadami odwołania rezerwacji. W wynikach wyszukiwania momondo zawsze zaznaczamy, jeśli dana wypożyczalnia pobiera opłatę za anulowanie wynajmu samochodu. W mieście Gdańsk działają topowe wypożyczalnie takie jak Hertz, Alamo i Budget – sprawdź, czy oferują one darmową rezygnację z wynajmu.

Jeśli Wrzesień to miesiąc, w którym planujesz podróż do miasta Gdańsk, pomyśl o wynajmie samochodu klasy standard. Średnie opady wynoszą wtedy 50 mm a temperatura oscyluje w okolicach 8 °C. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta klasy standard, ponieważ dobrze radzą sobie nawet w czasie deszczu lub w niższych temperatur. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 620 zł dziennie w mieście Gdańsk.

Hertz to popularna wypożyczalnia w mieście Gdańsk, Polska, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Gdańsk, Polska oferuje 3 punkty wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 141 zł dziennie.

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Gdańsk. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 140 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Gdańsk, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Jeśli celem Twojej podróży jest Gdańsk, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Sierpień wahają się w granicach 15 °C, z opadami rzędu 90 mm.

pomorskie to region w którym średnie temperatury (Sierpień) wahają się w granicach 16 °C, a opady 83,5 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Gdańsk.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Gdańsk

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Gdańsk

Gdańsk – popularne samochody na wynajem

Gdańsk – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Gdańsk


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Warto zarezerwować wynajem samochodu za pomocą momondo, ponieważ to szybki, bezpłatny i łatwy w użyciu sposób, pozwalający też zaoszczędzić pieniądze. momondo wyręcza Cię w szukaniu najlepszych cen i zasad wynajmu samochodów. Wszystko, co musisz zrobić, to porównać i wybrać to, co najlepiej sprawdzi się w Twojej podróży.

Korzystanie z filtrów wyszukiwania na momondo umożliwia znalezienie świetnych samochodów na wynajem. Zawęź swoje wyszukiwanie, korzystając z funkcji ceny i mapy, a także filtrując według zasad dotyczących paliwa lub przebiegu oraz wielu innych dostępnych filtrów.

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

momondo pozwala na wyszukiwanie samochodów do wynajęcia z dogodnymi zasadami tankowania.

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Oczywiście. Możesz przefiltrować oferty wynajmu samochodów na momondo, by wyświetlić tylko te bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.