Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Gdańsk, pomorskie

Gdańsk, pomorskie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
pon. 17.6
pon. 24.6

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Gdańsk, pomorskie – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Gdańsk, pomorskie – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna46 zł/dzień
Klasa kompaktowa51 zł/dzień
Klasa standardowa84 zł/dzień
Klasa Mini46 zł/dzień
Kompaktowy SUV61 zł/dzień
Kompaktowe kombi77 zł/dzień
Średni SUV83 zł/dzień
Standardowe kombi130 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Gdańsk

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Gdańsk.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Gdańsk jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Gdańsk można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Flex To Go. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 21 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Gdańsk to 50 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Gdańsk ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia SURPRICE CAR RENTAL ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Gdańsk. Ich liczba to 10.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Gdańsk?

Średnia cena na poziomie 76 zł za dzień (i ofertami już od 23 zł za dzień) sprawia, że Volkswagen Polo w mieście Gdańsk to najpopularniejszy wypożyczany model samochodu. Wypożyczenie Toyota Yaris w mieście Gdańsk za 96 zł za dzień (23 zł/dzień w najtańszych ofertach) to drugi najbardziej popularny wybór.

Gdańsk, pomorskie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Gdańsk – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

54 zł - 116 zł

Wszystkie typy samochodów

101 zł - 285 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Gdańsk, Polski wynosi 79 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 33%, zaczynającymi się już od 54 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 53% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Gdańsk znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Gdańsk, Polski wynosi 149 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 16%, zaczynającymi się już od 126 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 11% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Gdańsk znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Gdańsk, Polski wynosi 456 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 40%, zaczynającymi się już od 275 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 64% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Gdańsk, Polski wynosi 157 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 30%, zaczynającymi się już od 111 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 7% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Gdańsk znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Gdańsk, Polski wynosi 458 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 42%, zaczynającymi się już od 267 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 64% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (pick-up) w mieście Gdańsk, Polski wynosi 186 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 38%, zaczynającymi się już od 258 zł za dzień. Wynajem auta typu pick-up jest zazwyczaj 10% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Gdańsk, Polski wynosi 550 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 30%, zaczynającymi się już od 390 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 70% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

46 zł/dzień

2 lip - 29 lip
Fiat 500
Peugeot 208
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

46 zł/dzień

17 cze - 19 cze
Peugeot 208
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

51 zł/dzień

17 cze - 19 cze
Seat Leon

Gdańsk – wypożyczalnie samochodów

Gdańsk, pomorskie - wszystkie największe wypożyczalnie

Express Rent a Car

4 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

Avis

2 lokalizacje

GREEN MOTION

4 lokalizacje
Opis

Czystość

7,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

7,0

Odbiór/zwrot

7,0

Value

10,0

Panek

5 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

9,3

Ogólnie

6,6

Odbiór/zwrot

8,0

Value

10,0

Car Net

2 lokalizacje

SURPRICE CAR RENTAL

10 lokalizacji

ADDCAR RENTAL

5 lokalizacji

AbbyCar Car Rentals

3 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Gdańsk

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Gdańsk.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Flex To Go

Popularne typy samochodów

Economy, Compact, SUV

Najtańszy samochód na wynajem

35 zł

Najpopularniejszy model

Volkswagen Polo
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Gdańsk znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Flex To Go. Pozostałe popularne firmy to Wheego i CarWiz
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Gdańsk oferowały następujące typy samochodów: Economy, Compact, SUV.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Gdańsk to 35 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 85 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Gdańsk w ciągu ostatnich 7 dni był Volkswagen Polo. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Toyota Yaris.

Gdańsk – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Gdańsk - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Gdańsk, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Lipiec?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Lipiec) w mieście Gdańsk, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 108 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 20 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Gdańsk. Osoby szukające w mieście Gdańsk auta na wynajem na tydzień (Lipiec) znalazły średnie ceny wysokości 81 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 24 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Każda wypożyczalnia kieruje się własnymi zasadami odwołania rezerwacji. W wynikach wyszukiwania momondo zawsze zaznaczamy, jeśli dana wypożyczalnia pobiera opłatę za anulowanie wynajmu samochodu. W mieście Gdańsk działają topowe wypożyczalnie takie jak Express Rent a Car, CarWiz i Alamo – sprawdź, czy oferują one darmową rezygnację z wynajmu.

Gdańsk – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Lipiec?

Podróżującym do miasta Gdańsk w miesiącu Lipiec polecamy wynajęcie samochodu klasy ekonomicznej, który najlepiej sprawdzi się na drodze o tej porze roku. Auta klasy ekonomicznej dobrze radzą sobie zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni, co jest istotne przy średnich temperaturach wynoszących w tym miesiącu 15 °C i opadach w wysokości 90 mm. Wynajem samochodu z klasy Klasa ekonomiczna kosztuje średnio 51 zł dziennie w mieście Gdańsk.

Gdańsk, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Gdańsk. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 140 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Gdańsk, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Seat Arona w mieście Gdańsk?

Gdańsk, Polska - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Czerwiec?

Jeśli celem Twojej podróży jest Gdańsk, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Czerwiec wahają się w granicach 14 °C, z opadami rzędu 60 mm.

Czy pogoda w mieście Gdańsk jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu pomorskie?

pomorskie to region w którym średnie temperatury (Czerwiec) wahają się w granicach 14 °C, a opady 61,5 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Gdańsk.

samochody w: Gdańsk – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Gdańsk – ostatnia aktualizacja cen miała miejsce dzisiaj.

samochody w: Gdańsk – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Gdańsk – aktualnie (dane na czerwca 2024) dostępnych jest 115 operatorów.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Gdańsk?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Gdańsk). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wynająć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zapoznaj się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Gdańsk: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Gdańsk: wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy podczas wynajmu samochodu w tym miejscu. Jeśli prawo jazdy jest napisane w innym języku niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zaleca się dodatkowe sprawdzenie tej kwestii w wypożyczalni, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Gdańsk – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Warto zarezerwować wynajem samochodu za pomocą momondo, ponieważ to szybki, bezpłatny i łatwy w użyciu sposób, pozwalający też zaoszczędzić pieniądze. momondo wyręcza Cię w szukaniu najlepszych cen i zasad wynajmu samochodów. Wszystko, co musisz zrobić, to porównać i wybrać to, co najlepiej sprawdzi się w Twojej podróży.

Gdańsk – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Korzystanie z filtrów wyszukiwania na momondo umożliwia znalezienie świetnych samochodów na wynajem. Zawęź swoje wyszukiwanie, korzystając z funkcji ceny i mapy, a także filtrując według zasad dotyczących paliwa lub przebiegu oraz wielu innych dostępnych filtrów.

Gdańsk – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

Gdańsk – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

momondo pozwala na wyszukiwanie samochodów do wynajęcia z dogodnymi zasadami tankowania.

Gdańsk – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Gdańsk – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Oczywiście. Możesz przefiltrować oferty wynajmu samochodów na momondo, by wyświetlić tylko te bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Gdańsk)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
pon. 17.6
Południe
pon. 24.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Gdańsk – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu