Tani wynajem aut Gdańsk, Polska

Gdańsk, Polska – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Gdańsk, Polska
4 sie — 11 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Gdańsk, Polska
śr 4.8
Południe
śr 11.8
Południe
Wiek kierowcy:

Gdańsk, Polska oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

44 zł - 118 zł

Wszystkie typy samochodów

118 zł - 414 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Gdańsk, Polska wynosi 88 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 51%, zaczynającymi się już od 44 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 67% tańszy niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Gdańsk, Polska wynosi 168 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 43%, zaczynającymi się już od 98 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 37% tańszy niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Gdańsk, Polska wynosi 328 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 56%, zaczynającymi się już od 147 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 19% droższe niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Gdańsk, Polska wynosi 220 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 56%, zaczynającymi się już od 98 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 18% tańszy niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Gdańsk, Polska wynosi 290 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 162 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 8% droższe niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Gdańsk, Polska wynosi 512 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 77%, zaczynającymi się już od 122 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 48% droższe niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
RENTIS

58 zł/dzień

6 wrz – 13 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
RENTIS

58 zł/dzień

7 wrz – 14 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
GREEN MOTION

65 zł/dzień

1 wrz – 14 wrz
Citroen C2

Wypożyczalnie samochodów Gdańsk

Gdańsk, Polska - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

6,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,0
10 lokalizacji
5 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Miejski Ogród Zoologiczny Wybrzeża5,9 km
Archikatedra Oliwska6,8 km
ERGO ARENA9,0 km
Plaża w Jelitkowie9,8 km
Stadion Energa Gdańsk11,2 km

Atrakcje w pobliżu:

Gdańsk Shakespeare Theatre145,8 km
Długi Targ146,0 km
Złota Brama146,0 km
Muzeum Historyczne Miasta Gdańska146,0 km
Ratusz Głównego Miasta146,0 km

Atrakcje w pobliżu:

Długi Targ0,1 km
Ratusz Głównego Miasta0,2 km
Muzeum Historyczne Miasta Gdańska0,2 km
Bazylika Mariacka0,2 km
Żuraw w Gdańsku0,3 km

Gdańsk, Polska — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Gdańsk Rębiechowo

Wynajem samochodów Gdańsk

W tym miesiącu 11 288 osób szukało samochodu na wynajem w mieście Gdańsk.

Gdańsk – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Gdańsk, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Hertz i Budget.. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Gdańsk, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (sierpień) w mieście Gdańsk, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 93 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 14 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Gdańsk. Użytkownicy szukający w mieście Gdańsk auta na wynajem na tydzień (sierpień) znaleźli średnie ceny wysokości 66 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 14 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Gdańsk?

Gdańsk – najtańszy wynajem oferuje GREEN MOTION , ze średnią ceną za dzień 63 zł i z odbiorem w 4 wypożyczalniach w mieście. Najtańsza oferta GREEN MOTION znaleziona przez użytkowników momondo wynosi 18 zł.

Gdańsk – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Jeśli sierpień to miesiąc, w którym planujesz podróż do miasta Gdańsk, pomyśl o wynajmie samochodu klasy standard. Średnie opady wynoszą wtedy 60 mm a temperatura oscyluje w okolicach 13 °C. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta klasy standard, ponieważ dobrze radzą sobie nawet w czasie deszczu lub w niższych temperatur. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 212 zł dziennie w mieście Gdańsk.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Gdańsk?

Hertz to popularna wypożyczalnia w mieście Gdańsk, Polska, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Gdańsk, Polska oferuje 3 punkty wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 95 zł dziennie.

Gdańsk, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Gdańsk. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 140 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Gdańsk, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Gdańsk, Polska - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Jeśli celem Twojej podróży jest Gdańsk, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu lipiec wahają się w granicach 16 °C, z opadami rzędu 80 mm.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Gdańsk – lipiec to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Gdańsk. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Gdańsk i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Volkswagen Golf, Volkswagen Polo i Ford Focus.

Czy pogoda w mieście Gdańsk jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu pomorskie?

pomorskie to region w którym średnie temperatury (lipiec) wahają się w granicach 16 °C, a opady 83,5 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Gdańsk.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Gdańsk

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Gdańsk

Zacznij planować swoją podróż do: Gdańsk