Wynajem samochodów Gdańsk, pomorskie

Gdańsk, pomorskie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Gdańsk, Polska
23 mar — 30 mar
Zwrot w miejscu odbioru
Gdańsk, Polska
czw. 23.3
Południe
czw. 30.3
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Gdańsk, pomorskie – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Gdańsk, pomorskie – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

36 zł/dzień

22 mar - 3 kwi
Fiat 500
Peugeot 208
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

44 zł/dzień

22 mar - 3 kwi
Peugeot 208
Toyota Auris
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

51 zł/dzień

22 mar - 3 kwi
Toyota Auris
Renault Mégane
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

54 zł/dzień

22 mar - 31 mar
Renault Mégane
Renault Mégane Estate
lub podobny (Kompaktowe kombi)
Dla 4 pasażerów

63 zł/dzień

22 mar - 31 mar
Renault Mégane Estate
Toyota Corolla
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

68 zł/dzień

22 mar - 31 mar
Toyota Corolla
Volkswagen Tiguan
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

78 zł/dzień

22 mar - 29 mar
Volkswagen Tiguan
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

86 zł/dzień

22 mar - 31 mar
Kia Sportage
Skoda Octavia Combi
lub podobny (Standardowe kombi)
Dla 5 pasażerów

87 zł/dzień

22 mar - 31 mar
Skoda Octavia Combi

Gdańsk, pomorskie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Gdańsk – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

80 zł - 153 zł

Wszystkie typy samochodów

208 zł - 673 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Gdańsk, Polski wynosi 120 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 34%, zaczynającymi się już od 80 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 69% tańszy niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Gdańsk znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Gdańsk, Polski wynosi 214 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 43%, zaczynającymi się już od 124 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 45% tańszy niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Gdańsk znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Gdańsk, Polski wynosi 464 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 53%, zaczynającymi się już od 221 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 17% droższe niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Gdańsk, Polski wynosi 233 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 34%, zaczynającymi się już od 154 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 41% tańszy niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Gdańsk znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Gdańsk, Polski wynosi 472 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 46%, zaczynającymi się już od 256 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 18% droższe niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Gdańsk, Polski wynosi 825 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 57%, zaczynającymi się już od 359 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 53% droższe niższe od średnich cen w mieście Gdańsk. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

36 zł/dzień

22 mar - 3 kwi
Fiat 500
Peugeot 208
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

44 zł/dzień

22 mar - 3 kwi
Peugeot 208
Toyota Auris
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

51 zł/dzień

22 mar - 3 kwi
Toyota Auris

Gdańsk – wypożyczalnie samochodów

Gdańsk, pomorskie - wszystkie największe wypożyczalnie

Hertz

3 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

Panek

5 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

SURPRICE CAR RENTAL

10 lokalizacji

ADDCAR RENTAL

5 lokalizacji

Express Rent a Car

4 lokalizacje

GREEN MOTION

4 lokalizacje

Sunnycars

4 lokalizacje

AbbyCar Car Rentals

3 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Gdańsk

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Gdańsk.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

CarWiz

Popularne typy samochodów

Economy, Compact, Mini

Najtańszy samochód na wynajem

52 zł

Najpopularniejszy model

Toyota Aygo
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Gdańsk znalezioną na momondo jest w tym miesiącu CarWiz. Pozostałe popularne firmy to Flex To Go i Kaizen Rent A Car Inc
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Gdańsk oferowały następujące typy samochodów: Economy, Compact, Mini.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Gdańsk to 52 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 111 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Gdańsk w ciągu ostatnich 7 dni był Toyota Aygo. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Toyota Aygo.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Gdańsk – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Trójmiejski Park Krajobrazowy4,1 km
Miejski Ogród Zoologiczny Wybrzeża5,9 km
Archikatedra Oliwska6,8 km
ERGO ARENA9,0 km
Plaża w Jelitkowie9,8 km

Atrakcje w pobliżu:

Gdański Teatr Szekspirowski145,8 km
Długi Targ146,0 km
Złota Brama146,0 km
Muzeum Historyczne Miasta Gdańska146,0 km
Dwór Artusa146,0 km

Atrakcje w pobliżu:

Długi Targ0,1 km
Dwór Artusa0,1 km
Ratusz Głównego Miasta0,2 km
Muzeum Historyczne Miasta Gdańska0,2 km
Bazylika Mariacka0,2 km

Gdańsk – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Gdańsk – najpopularniejsze hotele

Gdańsk – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Gdańsk - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Kwiecień) w mieście Gdańsk, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 136 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 43 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Gdańsk. Osoby szukające w mieście Gdańsk auta na wynajem na tydzień (Kwiecień) znalazły średnie ceny wysokości 105 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 31 zł.

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Gdańsk można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Flex To Go. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 31 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Gdańsk to 70 zł/dzień.

Każda wypożyczalnia kieruje się własnymi zasadami odwołania rezerwacji. W wynikach wyszukiwania momondo zawsze zaznaczamy, jeśli dana wypożyczalnia pobiera opłatę za anulowanie wynajmu samochodu. W mieście Gdańsk działają topowe wypożyczalnie takie jak Hertz, Alamo i Panek – sprawdź, czy oferują one darmową rezygnację z wynajmu.

Jeśli Kwiecień to miesiąc, w którym planujesz podróż do miasta Gdańsk, pomyśl o wynajmie samochodu klasy standard. Średnie opady wynoszą wtedy 50 mm a temperatura oscyluje w okolicach 10 °C. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta klasy standard, ponieważ dobrze radzą sobie nawet w czasie deszczu lub w niższych temperatur. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 160 zł dziennie w mieście Gdańsk.

Wypożyczalnia SURPRICE CAR RENTAL ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Gdańsk. Ich liczba to 10.

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Gdańsk. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 140 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Gdańsk, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Jeśli celem Twojej podróży jest Gdańsk, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Marzec wahają się w granicach 0 °C, z opadami rzędu 20 mm.

pomorskie to region w którym średnie temperatury (Marzec) wahają się w granicach 0 °C, a opady 27,5 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Gdańsk.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Gdańsk

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Gdańsk

Gdańsk – popularne rodzaje samochodów na wynajem

Gdańsk – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Wynajem samochodów w różnych dzielnicach miasta Gdańsk

Chcesz wynająć samochód w konkretnej dzielnicy miasta Gdańsk? Zawęź swoje wyszukiwanie korzystając z poniższych opcji.

Zacznij planować swoją podróż do: Gdańsk


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Warto zarezerwować wynajem samochodu za pomocą momondo, ponieważ to szybki, bezpłatny i łatwy w użyciu sposób, pozwalający też zaoszczędzić pieniądze. momondo wyręcza Cię w szukaniu najlepszych cen i zasad wynajmu samochodów. Wszystko, co musisz zrobić, to porównać i wybrać to, co najlepiej sprawdzi się w Twojej podróży.

Korzystanie z filtrów wyszukiwania na momondo umożliwia znalezienie świetnych samochodów na wynajem. Zawęź swoje wyszukiwanie, korzystając z funkcji ceny i mapy, a także filtrując według zasad dotyczących paliwa lub przebiegu oraz wielu innych dostępnych filtrów.

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

momondo pozwala na wyszukiwanie samochodów do wynajęcia z dogodnymi zasadami tankowania.

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Oczywiście. Możesz przefiltrować oferty wynajmu samochodów na momondo, by wyświetlić tylko te bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.