Wynajem samochodów Reykjavik, Region Stołeczny

Reykjavik, Region Stołeczny – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Reykjavik, Islandia
18 sie — 25 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Reykjavik, Islandia
czw. 18.8
Południe
czw. 25.8
Południe
Wiek kierowcy:

Reykjavik, Region Stołeczny – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Reykjavik, Region Stołeczny – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

65 zł/dzień

26 wrz - 3 paź
Kia Sportage
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

43 zł/dzień

8 paź - 21 paź
Renault Clio
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

65 zł/dzień

8 lis - 15 lis
Vauxhall Mokka
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

45 zł/dzień

6 lis - 13 lis
Kia Sportage
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

42 zł/dzień

9 lis - 16 lis
Renault Clio
BMW X1
lub podobny (SUV klasy wyższej)
Dla 5 pasażerów

176 zł/dzień

8 lis - 15 lis
BMW X1
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

60 zł/dzień

7 paź - 14 paź
Seat Leon

Reykjavik, Region Stołeczny oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Reykjavik – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

148 zł - 570 zł

Wszystkie typy samochodów

270 zł - 939 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Reykjavik, Islandii wynosi 283 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 48%, zaczynającymi się już od 148 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 42% tańszy niższe od średnich cen w mieście Reykjavik. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Reykjavik zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Reykjavik znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Reykjavik, Islandii wynosi 391 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 39%, zaczynającymi się już od 240 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 20% tańszy niższe od średnich cen w mieście Reykjavik. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Reykjavik zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Reykjavik, Islandii wynosi 543 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 273 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 11% droższe niższe od średnich cen w mieście Reykjavik. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Reykjavik zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Reykjavik, Islandii wynosi 382 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 40%, zaczynającymi się już od 231 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 22% tańszy niższe od średnich cen w mieście Reykjavik. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Reykjavik zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Reykjavik znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Reykjavik, Islandii wynosi 679 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 331 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 29% droższe niższe od średnich cen w mieście Reykjavik. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Reykjavik zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Reykjavik, Islandii wynosi 722 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 48%, zaczynającymi się już od 382 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 33% droższe niższe od średnich cen w mieście Reykjavik. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Reykjavik zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

42 zł/dzień

9 lis - 16 lis
Renault Clio

Reykjavik – wypożyczalnie samochodów

Reykjavik, Region Stołeczny - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

9,6

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

9,6
2 lokalizacje
Opis

Czystość

5,9

Komfort lotu

7,9

Ogólnie

7,9

Odbiór/zwrot

6,9

Value

10,0
2 lokalizacje
Opis

Czystość

6,0

Komfort lotu

5,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/zwrot

6,0

Value

5,0
3 lokalizacje
Opis

Czystość

6,8

Komfort lotu

6,6

Ogólnie

5,9

Odbiór/zwrot

5,9

Value

6,1
2 lokalizacje
Opis

Czystość

2,0

Komfort lotu

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/zwrot

2,0

Value

2,0
6 lokalizacji
4 lokalizacje
4 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Reykjavik

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Reykjavik.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Fair Car

Popularne typy samochodów

SUV, Mini, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

209 zł

Najpopularniejszy model

Hyundai Accent
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Reykjavik znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Fair Car. Pozostałe popularne firmy to City Car i Ice Rental Cars
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Reykjavik oferowały następujące typy samochodów: SUV, Mini, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Reykjavik to 209 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 393 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Reykjavik w ciągu ostatnich 7 dni był Hyundai Accent. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Hyundai i10.

Reykjavik – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Reykjavik – najpopularniejsze hotele

Reykjavik – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Reykjavik - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Wypożyczenie samochodu na weekend (Wrzesień) w mieście Reykjavik kosztuje średnio 312 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 248 zł. Oferty wynajmu samochodu na tydzień nieco się różnią. Ceny zaczynają się od ok. 113 zł, a ich średnia to 388 zł.

PROCAR oferuje z reguły najtańsze ceny wynajmu za dzień w mieście Reykjavik, które są dostępne niezależnie od punktu wypożyczenia auta. Możesz liczyć się ze średnim wydatkiem rzędu 178 zł za dzień, ale osoby korzystające z naszego serwis znalazły w tym mieście najtańsze oferty już za 106 zł za dzień.

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Reykjavik. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Podróżującym do miasta Reykjavik w miesiącu Wrzesień polecamy wynajęcie samochodu klasy ekonomicznej, który najlepiej sprawdzi się na drodze o tej porze roku. Auta klasy ekonomicznej dobrze radzą sobie zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni, co jest istotne przy średnich temperaturach wynoszących w tym miesiącu 4 °C i opadach w wysokości 80 mm. Wynajem samochodu z klasy Klasa ekonomiczna kosztuje średnio 175 zł dziennie w mieście Reykjavik.

Europcar ma 3 punkty wynajmu. Osoby korzystające z momondo znajdują zazwyczaj oferty za średnio 384 zł za dzień, wynajmując samochód z tej wypożyczalni.

Wynajmując auto w mieście Reykjavik, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 90 km/h i 90 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Reykjavik mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Jeśli celem Twojej podróży jest Reykjavik, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Sierpień wahają się w granicach 10 °C, z opadami rzędu 60 mm.

Sierpień to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Region Stołeczny waha się w granicach 10 °C, a opady wynoszą 60 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Reykjavik.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Reykjavik

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Reykjavik

Reykjavik – popularne samochody na wynajem

Reykjavik – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Islandii – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Islandii – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Reykjavik


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Warto skorzystać z momondo, aby znaleźć ofertę samochodu na wynajem, bo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo wyszukuje i umożliwia porównywanie cen i zasad wypożyczenia samochodów z tysięcy stron oferujących wynajem.

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

Oczywiście! momondo oferuję taką opcję podczas wyszukiwania samochodów do wynajęcia.

Tak, możesz użyć filtrów na momondo, by znaleźć samochody na wynajem z dokładnym czyszczeniem.

Tak, wyszukując samochodów na momondo, znajdziesz również oferty bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.