Wynajem samochodów w Islandii

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Islandii? Znajdziesz je tutaj!

Reykjavik, Islandia
6 gru — 13 gru
Reykjavik, Islandia
śr. 6.12
Południe
śr. 13.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Islandia

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Islandia.

Islandia – Która wypożyczalnia oferuje najtańszy wynajem aut?

Islandia – najtańszy wynajem samochodów oferuje Ace. W niektórych miastach użytkownicy znaleźli oferty wynajmu już za 102 zł za dzień. Jest to niższa cena, w porównaniu do średnich krajowych ceny wynoszących 237 zł za dzień. Pamiętaj, że ceny zazwyczaj różnią się w zależności od tego, jakiego samochodu szukasz.

Islandia: Która wypożyczalnia samochodów jest najpopularniejsza?

Jeśli Islandia to Twój kierunek podróży, warto wiedzieć, że Ice Rental 4x4 to najpopularniejsza wypożyczalnia w kraju – w ostatnim miesiącu 65% osób korzystających z momondo wybrało tę wypożyczalnię. Ice Rental 4x4 ma na swoim koncie 24 opinie oraz ogólną ocenę 7,4 na 10, co oznacza, że cieszy się popularnością wśród podróżnych decydujących się na wynajem samochodu.

Islandia - która wypożyczalnia ma najwięcej punktów wynajmu?

Islandia – Jeśli planujesz podróż do tego kraju i chcesz wypożyczyć samochód, weź pod uwagę, że keddy by Europcar ma najwięcej punktów wynajmu. Jeden z 20 punktów wynajmu tej wypożyczalni znajdziesz na lotnisku lub w centrum miasta. Reykjavik to jedno z najpopularniejszych miast kraju. Bez problemu wynajmiesz tam samochód w 5 punktach wynajmu keddy by Europcar w centrum miasta.

Islandia – Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w tym kraju?

Islandia – Typ auta, który preferują turyści wynajmujący samochód w tym kraju, to Klasa Mini. 34% osób korzystających z momondo wynajęło ten model w ciągu ostatnich 30 dni, płacąc średnio 188 zł za dzień.

Islandia – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Islandia – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Chevrolet Spark
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

84 zł/dzień

4 gru - 18 gru
Chevrolet Spark
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

93 zł/dzień

4 gru - 18 gru
Renault Clio
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

101 zł/dzień

4 gru - 18 gru
Toyota Yaris
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

101 zł/dzień

4 gru - 18 gru
Renault Clio
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

107 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Toyota Yaris
Peugeot 208
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

115 zł/dzień

4 gru - 18 gru
Peugeot 208
Renault Mégane Estate
lub podobny (Kompaktowe kombi)
Dla 4 pasażerów

125 zł/dzień

4 gru - 18 gru
Renault Mégane Estate
Opel Corsa
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

127 zł/dzień

4 gru - 18 gru
Opel Corsa
Volkswagen Golf SportWagen
lub podobny (Kompaktowe kombi)
Dla 4 pasażerów

131 zł/dzień

4 gru - 18 gru
Volkswagen Golf SportWagen

Islandia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Islandia – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Małe cars

152 zł - 455 zł

Wszystkie typy samochodów

338 zł - 814 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (małe car) w mieście Islandia wynosi 233 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 36%, zaczynającymi się już od 152 zł za dzień. Wynajem auta typu małe car jest zazwyczaj 51% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Islandia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Islandia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (małe car) w mieście Islandia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średnie car) w mieście Islandia wynosi 320 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 33%, zaczynającymi się już od 216 zł za dzień. Wynajem auta typu średnie car jest zazwyczaj 32% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Islandia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Islandia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średnie car) w mieście Islandia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duże car) w mieście Islandia wynosi 623 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 29%, zaczynającymi się już od 447 zł za dzień. Wynajem auta typu duże car jest zazwyczaj 25% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Islandia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Islandia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Islandia wynosi 312 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 33%, zaczynającymi się już od 210 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 34% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Islandia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Islandia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Islandia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Islandia wynosi 661 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 37%, zaczynającymi się już od 420 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 30% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Islandia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Islandia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Islandia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (pick-up) w mieście Islandia wynosi 371 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 21%, zaczynającymi się już od 296 zł za dzień. Wynajem auta typu pick-up jest zazwyczaj 21% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Islandia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Islandia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy car) w mieście Islandia wynosi 684 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 42%, zaczynającymi się już od 403 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy car jest zazwyczaj 32% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Islandia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Islandia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Chevrolet Spark
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

84 zł/dzień

4 gru - 18 gru
Chevrolet Spark
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

93 zł/dzień

4 gru - 18 gru
Renault Clio
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

101 zł/dzień

4 gru - 18 gru
Toyota Yaris

Islandia – wypożyczalnie samochodów

Islandia - wszystkie największe wypożyczalnie

keddy by Europcar

20 lokalizacji

Sunnycars

19 lokalizacji

Hertz

17 lokalizacji

Europcar

16 lokalizacji

Budget

8 lokalizacji

Avis

7 lokalizacji

Ice Rental 4x4

6 lokalizacji

Dollar

5 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Islandia – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Thingvellir78,2 km
Gullfoss126,2 km
Seljalandsfoss135,3 km

Atrakcje w pobliżu:

Thingvellir42,2 km
Gullfoss90,6 km
Seljalandsfoss111,7 km

Islandia – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Islandia – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Islandia

Islandia - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Islandia - Czy w tym kraju obowiązuje ruch lewostronny czy prawostronny?

Islandia – Obowiązuje tu po prawej stronie. Jeśli w Twoim kraju jeździ się po przeciwnej stronie drogi, może to wymagać pewnego przyzwyczajenia, zwłaszcza jeśli podczas pobytu planujesz wynająć samochód.

Islandia - jaka jest jakość krajowych dróg?

Jakość krajowej sieci dróg została oceniona na 4,8 (gdzie 1 to najniższa ocena, a 7 to ocena najwyższa). Oznacza to, że kraj ten zajmuje 38. miejsce w rankingu 137 państw świata. Stan dróg może się znacznie różnić w poszczególnych regionach kraju, a ocena ta ma charakter orientacyjny i może być tylko punktem odniesienia.

Islandia – Jakie jest dopuszczalny poziom alkoholu we krwi dla kierowców?

Islandia – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi u kierowcy wynosi 0,50‰. W poszczególnych regionach i miastach mogą obowiązywać dodatkowe zasady dotyczące dopuszczalnego limitu spożywania alkoholu. Zapoznaj się z nimi, zanim zarezerwujesz samochód. Prawny wiek spożywania alkoholu w tym kraju to 20 lat. Osobom prowadzącym pojazdy, które nie osiągnęły tego wieku, mogą być przyznawane surowsze kary.

Islandia – Ile kosztuje paliwo w tym kraju?

Islandia – Za paliwo możesz zapłacić średnio 8,94 zł per liter. Jest to średnia cena krajowa z zeszłego tygodnia. Ceny paliwa mogą się różnić w zależności od regionu. Islandia – Jeśli zmienisz zdanie na temat wynajmu auta w tym kraju, od zeszłego tygodnia Kuwejt odnotowuje najniższe ceny paliwa na świecie, wynoszące 1,35 zł per liter. Dla porównania Hongkong ma średnio najwyższe ceny paliwa w wysokości 12,26 zł per liter, ale jest wciąż ciekawym miejscem dla tych, którzy planują wynajem samochodu.

samochody w: Islandia – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Islandia – ceny są odświeżane codziennie.

samochody w: Islandia – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Islandia – liczba dostępnych operatorów to 224 (dane na listopada 2023).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Islandia?

W zależności od kraju minimalny wiek kierowcy może być inny (dotyczy to również: Islandia). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wypożyczyć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Islandia: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Islandia: wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy podczas wynajmu samochodu w tym miejscu. Jeśli prawo jazdy jest napisane w innym języku niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zaleca się dodatkowe sprawdzenie tej kwestii w wypożyczalni, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Islandia – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Islandia – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Islandia – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, niezależnie od miejsca wyjazdu, momondo umożliwia użycie filtrów wyszukiwania i znalezienie ofert z bezpłatnym odwołaniem.

Islandia – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Dogodne zasady tankowania to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo pozwalająca na wyświetlenie tylko interesujących Cię wyników.

Islandia – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, na momondo można wyszukiwać samochodów na wynajem z usługą dokładnego czyszczenia.

Islandia – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

momondo oferuje filtry, dzięki którym możesz znaleźć oferty samochodów na wynajem bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Islandia)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.