Wynajem samochodów w Szwajcarii

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Szwajcarii? Znajdziesz je tutaj!

Zurych, Szwajcaria
8 lip — 15 lip
Zwrot w miejscu odbioru
Zurych, Szwajcaria
pt 8.7
Południe
pt 15.7
Południe
Wiek kierowcy:

Szwajcaria – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Szwajcaria – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Audi A6
lub podobny (Premium)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

121 zł/dzień

4 wrz - 14 wrz
Audi A6
Opel Combo
lub podobny (Van osobowy)
Dla 5 pasażerów

107 zł/dzień

4 wrz - 14 wrz
Opel Combo
Renault Duster
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów

68 zł/dzień

4 wrz - 14 wrz
Renault Duster
Daewoo Leganza
lub podobny (Średnia-wyższa)
Dla 5 pasażerów

119 zł/dzień

4 wrz - 14 wrz
Daewoo Leganza
Renault Mégane
lub podobny (Kompaktowe kombi)
Dla 4 pasażerów

69 zł/dzień

4 wrz - 14 wrz
Renault Mégane
Toyota Fortuner
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

76 zł/dzień

4 wrz - 14 wrz
Toyota Fortuner
Hyundai Accent
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów

68 zł/dzień

4 wrz - 14 wrz
Hyundai Accent
Renault Duster
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów

80 zł/dzień

4 wrz - 14 wrz
Renault Duster
Hummer H1
lub podobny (Duży SUV)
Dla 5 pasażerów

142 zł/dzień

4 wrz - 14 wrz
Hummer H1

Szwajcaria oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Szwajcaria – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

186 zł - 551 zł

Wszystkie typy samochodów

231 zł - 1 347 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Szwajcaria wynosi 336 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 186 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 34% tańszy niższe od średnich cen w mieście Szwajcaria. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szwajcaria zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Szwajcaria znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Szwajcaria wynosi 374 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 51%, zaczynającymi się już od 187 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 27% tańszy niższe od średnich cen w mieście Szwajcaria. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szwajcaria zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Szwajcaria znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Szwajcaria wynosi 731 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 37%, zaczynającymi się już od 461 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 31% droższe niższe od średnich cen w mieście Szwajcaria. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szwajcaria zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Duże) w mieście Szwajcaria znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Szwajcaria wynosi 480 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 65%, zaczynającymi się już od 172 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 6% tańszy niższe od średnich cen w mieście Szwajcaria. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szwajcaria zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Szwajcaria znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Szwajcaria wynosi 430 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 54%, zaczynającymi się już od 201 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 16% tańszy niższe od średnich cen w mieście Szwajcaria. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szwajcaria zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Van) w mieście Szwajcaria znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Renault Mégane
lub podobny (Kompaktowe kombi)
Dla 4 pasażerów

69 zł/dzień

4 wrz - 14 wrz
Renault Mégane
Hyundai Accent
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów

57 zł/dzień

4 wrz - 14 wrz
Hyundai Accent
Hyundai Accent
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów

68 zł/dzień

4 wrz - 14 wrz
Hyundai Accent

Szwajcaria – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Szwajcaria – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Szwajcaria

Szwajcaria - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Dollar z reguły oferuje najniższe ceny wynajmu samochodów (Szwajcaria). Użytkownicy, którzy rezerwują w tej wypożyczalni, mogą często znaleźć oferty wynajmu w cenie już od 182 zł za dzień. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz ceny wynajmu poniżej średniej krajowej, wynoszącej 373 zł za dzień. Ceny mogą się różnić w zależności od miasta i typu samochodu.

Europcar to najpopularniejsza wypożyczalnia samochodów w kraju. Wypożyczalnia ta otrzymała 22 opinie i użytkownicy ocenili ją na 9,1/10. W ostatnim czasie 22% użytkowników momondo, dla których Szwajcaria to cel podróży, wypożyczyło samochód w Europcar.

Szwajcaria – najwięcej punktów wynajmu samochodów ze wszystkich wypożyczalni ma keddy by Europcar. Wypożyczający mogą skorzystać z 108 punktów wynajmu. keddy by Europcar to wypożyczalnia, która stara się mieć swoje punkty wynajmu we wszystkich wartych odwiedzenia miejscach kraju. Zurych na przykład ma keddy by Europcar punktów wynajmu wypożyczalni 9.

Szwajcaria – Wszystkich kierowców obowiązuje po prawej stronie. Za nieprzestrzeganie tych zasad możesz otrzymać mandat.

Jakość krajowej sieci dróg została oceniona na 5,9 (gdzie 1 to najniższa ocena, a 7 to ocena najwyższa). Oznacza to, że kraj ten zajmuje 9. miejsce w rankingu 137 państw świata. Stan dróg może się znacznie różnić w poszczególnych regionach kraju, a ocena ta ma charakter orientacyjny i może być tylko punktem odniesienia.

Szwajcaria – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi wynosi 0,50‰. Należy sprawdzić lokalne prawa, obowiązujące w danym regionie lub mieście, gdyż limit ten może się różnić. Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi może różnić się w zależności od wieku, doświadczenia kierowcy oraz w przypadku, gdy prowadzisz pojazd firmowy. Prawny wiek spożywania alkoholu w tym kraju to 16 lat. Osobom prowadzącym pojazdy, które nie osiągnęły tego wieku, mogą być przyznawane surowsze kary.

Szwajcaria – Samochód, który cieszy się największą popularnością wśród wynajmujących, to Economy. 24% naszych użytkowników wybiera ten typ auta, planując podróż do tego kraju. Jeśli odpowiada on Twoim potrzebom, możesz liczyć się z wydatkiem rzędu 97 zł za dzień wynajmu. Pamiętaj, że ceny mogą różnić się w zależności od miasta, które odwiedzasz i wypożyczalni, w której je wynajmujesz.

Szwajcaria – W zeszłym tygodniu ceny paliwa wynosiły średnio 10,13 zł per liter. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od miasta, które odwiedzasz, pory roku i aktualnej sytuacji gospodarczej w kraju. Szwajcaria – Jeśli zmienisz zdanie na temat wynajmu auta w tym kraju, od zeszłego tygodnia Algieria odnotowuje najniższe ceny paliwa na świecie, wynoszące 1,44 zł per liter. Dla porównania Hongkong ma średnio najwyższe ceny paliwa w wysokości 13,45 zł per liter, ale jest wciąż ciekawym miejscem dla tych, którzy planują wynajem samochodu.


Szwajcaria – wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach

Szwajcaria – wypożycz samochód na jednym z najpopularniejszych lotnisk

Zacznij planować swoją podróż do: Szwajcaria


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Dzięki zastosowaniu filtrów momondo ułatwia znalezienie odpowiedniego samochodu. Niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, typ samochodu, udogodnienia czy zasady, momondo umożliwia zawężenie wyszukiwania za pomocą tych i innych filtrów, aby znaleźć najlepiej dopasowaną ofertę.

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

Tak, dogodne zasady tankowania to jeden z filtrów wyszukiwania oferowanych przez momondo dla wszystkich lokalizacji.

Tak, momondo pokaże Ci oferty obejmujące dokładne czyszczenie samochodów do wynajęcia w tym miejscu.

Tak, momondo umożliwia wyszukiwanie ofert wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.