Loty Europa Szwajcaria

Szwajcaria – znajdź tanie loty

sob. 20.10.
sob. 27.10.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze połączenia lotnicze Szwajcaria

Loty Szwajcaria – te trasy oferują najtańsze loty znalezione przez użytkowników momondo
Kraków - Genewa 49 PLN
Warszawa - Bazylea 55 PLN
Warszawa - Genewa 63 PLN
Warszawa - Zurych 74 PLN
Wrocław - Bazylea 92 PLN

Oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny, które ostatnio znaleźli użytkownicy momondo
Najszybszy
Najtańszy
easyJet
easyJet
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
07:50
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
easyJet
BSL
06:00
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
1h 50min
07:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
176 zł
easyJet
easyJet
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 05min
08:05
GVA
Lotnisko Genewa-Cointrin
easyJet
GVA
05:00
Lotnisko Genewa-Cointrin
2h 00min
07:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
183 zł
easyJet
easyJet
WAW
05:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
2h 05min
07:05
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
easyJet
BSL
06:00
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
2h 10min
08:10
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
194 zł
SWISS
SWISS
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
2h 00min
08:00
ZRH
Lotnisko Zurych-Kloten
SWISS
ZRH
06:00
Lotnisko Zurych-Kloten
1h 55min
07:55
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
273 zł
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WMI
06:00
Lotnisko Warszawa Modlin
18h 00min
2 przesiad.
00:00
+1
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
Kilka linii lotniczych
BSL
06:00
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
32h 30min
2 przesiad.
14:30
+1
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
318 zł
Ryanair
Ryanair
WMI
06:00
Lotnisko Warszawa Modlin
41h 05min
2 przesiad.
23:05
+1
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
Ryanair
BSL
06:00
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
28h 50min
2 przesiad.
10:50
+1
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
396 zł
easyJet
easyJet
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
07:50
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
easyJet
BSL
06:00
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
1h 50min
07:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
176 zł
SWISS
SWISS
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
2h 00min
08:00
ZRH
Lotnisko Zurych-Kloten
SWISS
ZRH
06:00
Lotnisko Zurych-Kloten
1h 55min
07:55
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
273 zł
easyJet
easyJet
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 05min
08:05
GVA
Lotnisko Genewa-Cointrin
easyJet
GVA
05:00
Lotnisko Genewa-Cointrin
2h 00min
07:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
183 zł
easyJet
easyJet
WAW
05:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
2h 05min
07:05
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
easyJet
BSL
06:00
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
2h 10min
08:10
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
194 zł
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WMI
06:00
Lotnisko Warszawa Modlin
18h 00min
2 przesiad.
00:00
+1
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
Kilka linii lotniczych
BSL
06:00
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
32h 30min
2 przesiad.
14:30
+1
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
318 zł
Ryanair
Ryanair
WMI
06:00
Lotnisko Warszawa Modlin
41h 05min
2 przesiad.
23:05
+1
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
Ryanair
BSL
06:00
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
28h 50min
2 przesiad.
10:50
+1
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
396 zł

Popularne trasy z lądowaniem w: Szwajcaria

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Zobacz więcej