San Sebastian – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

San Sebastian – informacje o lotach

San Sebastian – informacje o cenach lotów, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

593 zł

Najlepsza cena w obie strony

897 zł

Najkrótszy czas lotu

10h 05min

Obsługiwany przez

2 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – San Sebastian w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 593 zł (Warszawa Chopina – San Sebastián).
Najlepsza cena za lot Polska – San Sebastian w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 897 zł (Warszawa Chopina – San Sebastián).
Najkrótszy lot Polska – San Sebastian trwa 10h 05min (Warszawa Chopina – San Sebastián).
San Sebastian – loty do tego miejsca wykonywane są przez 2 linie lotnicze i są to British Airways oraz Duże linie lotnicze.

Najtańsze loty do miasta San Sebastian

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście San Sebastian
Lotnisko Warszawa Chopina
San Sebastian

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - San Sebastian

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Bilbao (BIO)

Ceny lotów Warszawa - San Sebastian są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Bilbao. Średnia cena wynosi 816 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - SAN SEBASTIANMaj45% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - San Sebastian kosztują średnio 830 zł w miesiącu Maj
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - SAN SEBASTIANLuty206% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - San Sebastian to 4 640 zł w miesiącu Luty
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - SAN SEBASTIANMaj843% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Lotnisko Warszawa Chopina - San Sebastian w miesiącu Maj

San Sebastian — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Najlepszą ofertą znalezioną na momondo w ciągu ostatnich dwóch tygodni był lot Manchester – San Sebastian w cenie 46 zł. To 95% taniej niż większość ofert lotów do miasta San Sebastian. Aby znaleźć najlepsze ceny dla Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów.

Zazwyczaj Maj to najtańszy miesiąc na lot Polska - San Sebastian. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 830 zł. Jeśli Maj to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na Lipiec, kiedy ceny lotów Polska - San Sebastian wynoszą średnio 870 zł.

Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta San Sebastian, rozważ Lotnisko Pamplona, Lotnisko Bilbao, Lotnisko Vitoria, Lotnisko Logroño Agoncillo lub Lotnisko Santander.

Za lot na Lotnisko Vitoria zapłacisz średnio 469 zł za osobę. Cena ta różni się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnym, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.San Sebastian — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – San Sebastian znalezione przez użytkowników momondo.

Które linie latają do miasta San Sebastian?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta San Sebastian

Które linie latają do miasta San Sebastian?

Szukając ofert lotów Polska – San Sebastian, większość użytkowników momondo wybiera popularne linie lotnicze, takie jak Brussels Airlines i British Airways. W zależności od lotniska wylotu dostępne mogą być też loty innych linii.


San Sebastian — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - San Sebastian
Najkrótszy czas lotu24h 45min
Najniższa cena1 196 zł
Loty Kraków - San Sebastian
Najkrótszy czas lotu14h 15min
Najniższa cena950 zł
Loty Katowice - San Sebastian
Najkrótszy czas lotu31h 55min
Najniższa cena1 249 zł
Loty Gdańsk - San Sebastian
Najkrótszy czas lotu11h 20min
Najniższa cena1 718 zł

Zacznij planować swoją podróż do: San Sebastian


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta San Sebastian jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot (San Sebastian) i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów do miasta San Sebastian z takimi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów do miasta San Sebastian momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów do miasta San Sebastian, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.