Znajdź tanie loty do Chicago

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 10.10
pon. 17.10

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Chicago

Informacje o cenach lotów do Chicago, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

1 321 zł

Najlepsza cena w obie strony

1 190 zł

Najkrótszy czas lotu

13h 05min

Obsługiwany przez

3 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Chicago w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 1 321 zł (Warszawa Chopina – Chicago-Midway).
Najlepsza cena za lot Polska – Chicago w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 1 190 zł (Warszawa Chopina – Chicago-O’Hare).
Najkrótszy lot Polska – Chicago trwa 13h 05min (Warszawa Chopina – Chicago-O’Hare).
Chicago – loty do tego miejsca wykonywane są przez 3 linie lotnicze i są to Scandinavian Airlines, Turkish Airlines oraz TAP AIR PORTUGAL.

Chicago – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Chicago, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Chicago najtaniej?

Zazwyczaj Kwiecień to najtańszy miesiąc na lot Polska - Chicago. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 2 264 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Kwiecień, Luty to także dobry moment na lot Polska - Chicago. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 2 317 zł.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Chicago?

Najlepszą znalezioną na momondo ceną za lot Nowy Orlean – Chicago jest 110 zł za osobę. To o 86% taniej od średnich cen lotów do miasta Chicago. Znajdź najniższe ceny lotów z Twojego regionu dzięki Przewodnikowi po cenach lotów momondo.
Zobacz ceny z:

W który dzień tygodnia loty do miasta Chicago są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że środa to najtańszy dzień tygodnia na lot do miasta Chicago. Bilety lotnicze z wylotem w ten dzień tygodnia zaczynają się od 3 053 zł. Z naszych danych wynika, że piątek dzień, kiedy loty Polska - Chicago są droższe, a ich średnia cena wynosi około 3 188 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się zmieniać ze względu na porę roku i popularność trasy.

O jakiej porze dnia loty do miasta Chicago są najtańsze?

Najtańszą porą dnia na lot do miasta Chicago jest rano – ceny lotów zaczynają się wtedy już od 2 759 zł. Jeśli możesz pozwolić sobie na elastyczność w planowaniu, po południu to nie jest najlepsza pora dnia na lot, gdyż ceny wynoszą średnio 3 658 zł. Ceny lotów Chicago – Polska są wtedy wyższe, gdyż lata wtedy wielu podróżnych.

Jak długo trwa lot do miasta Chicago?

Średni czas trwania lotu na trasie Polska – Chicago zależy od tego, na które lotnisko przylatujesz i z którego wylatujesz. Podróż na trasie Warszawa Chopina – Chicago-O’Hare trwa średnio 9h 55min, podczas gdy lot na trasie Kraków Balice – Chicago-O’Hare trwa średnio 12h 30min. Chicago-O’Hare jest najpopularniejszym lotniskiem w regionie Chicago.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Chicago?

Najlepiej rezerwować lot Chicago – Polska z 48-dniowym wyprzedzeniem, kiedy ceny wynoszą ok. 2 875 zł.

Najtańsze loty do miasta Chicago

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Chicago
Lotnisko Warszawa Chopina
Lotnisko Chicago-O’Hare

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Chicago

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Lotnisko Chicago-O’Hare (ORD)

Ceny lotów Warszawa - Chicago są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Chicago-O’Hare. Średnia cena wynosi 2 630 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - CHICAGOKwiecień21% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Chicago kosztują średnio 2 264 zł w miesiącu Kwiecień
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - CHICAGOLipiec41% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Chicago to 4 061 zł w miesiącu Lipiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - CHICAGOWrzesień290% więcej wyszukiwańW miesiącu Wrzesień najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Chicago.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Chicago

Pogoda w Chicago nie zaskoczy turysty z Polski. Lata są gorące i wilgotne, a zimy – mroźne i śnieżne. Chicago jest nazywane Wietrznym Miastem: szybko przekonasz się, jak trafny jest ten przydomek. Chłodne, porywiste podmuchy są tutaj na porządku dziennym i często obniżają odczuwalną temperaturę o dobre kilka stopni, dlatego przy pakowaniu walizki pamiętaj o nakryciu głowy!

Wybierz się do stolicy Illinois wiosną lub jesienią, a poznasz miasto od podszewki: długie dni i łagodne temperatury stwarzają Ci idealne warunki do zwiedzania. Jeśli odwiedzisz miasto latem, wypoczynek na rozległym wybrzeżu jeziora Michigan pomoże Ci naładować akumulatory aż do następnego urlopu. Lato w Chicago to także nocne imprezy na plaży i jazzowe koncerty pod gołym niebem.

Jesienią pogoda wciąż dopisuje, a męczące upały i gwałtowne burze nie zakłócą Ci spacerów ulicami miasta. Co więcej, na początku jesieni najłatwiej upolujesz tanie bilety lotnicze do Chicago, dlatego jest to optymalna pora na podróż do Wietrznego Miasta.

Istnieje możliwość wybrania innego lotniska docelowego w pobliżu miasta Chicago, na które lot będzie prawdopodobnie tańszy. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Chicago-O’Hare (26 km od centrum miasta Chicago) lub Lotnisko Chicago Greater Rockford (126 km od centrum miasta Chicago).

Za lot na Lotnisko Chicago-Midway zapłacisz średnio 784 zł. Cena ta różni się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnym, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.

Tak. Jeśli interesuje Cię Grand Boulevard, możesz zarezerwować lot na lotnisko Chicago-Midway (Chicago), oddalone o 11,0 km.

Najbliższe lotnisko w mieście Chicago, Chicago-Midway, położone jest w odległości 14,5 km.Chicago — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Chicago znalezione na momondo.

Inne klasy lotu dla lotów do miasta Chicago

Zapoznaj się z innymi taryfami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Chicago)

Które linie latają do miasta Chicago?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Chicago

Które linie latają do miasta Chicago?

LOT jest linią lotniczą cieszącą się największą popularnością wśród osób korzystających z momondo, które wybierają się w podróż na trasie Polska – Chicago. Scandinavian Airlines, Lufthansa i TAP AIR PORTUGAL to kolejne popularne linie obsługujące loty Polska – Chicago. Większość dużych linii lotniczych oferuje regularne loty na tej trasie, jest to jednak zależne od lotniska wylotu.

Loty SWISS do miasta Chicago

SWISS oferuje 14 lotów w kierunku Chicago tygodniowo. Najpopularniejszym miastem wylotu jest Denver, a najtańszy bilet w obie strony (Warszawa Chopina – Chicago) znaleziony w ciągu ostatnich 72 godzin na momondo kosztował 2 262 zł. Linie SWISS mają średnią ocenę 8,4 na podstawie 140 opinii.

Loty Turkish Airlines do miasta Chicago

2 762 zł to najlepsza oferta Turkish Airlines za bilet Warszawa Chopina – Chicago (znaleziona na momondo w ciągu ostatnich kilku dni). Linie te obsługują 12 lotów do tego miejsca tygodniowo, a ceny zależą od dostępności. 150 osób oceniło linię Turkish Airlines na momondo na 8,0/10.


Chicago: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Chicago

Chicago – jak dojechać do centrum z lotniska?

Chicago jest obsługiwane przez 4 lotniska: O’Hare, Midway, Rockford i Executive Airport. Pasażerowie z Polski lądują najczęściej w dwóch pierwszych portach. Lotnisko O’Hare ma własną podziemną stację metra: niebieska linia łączy lotnisko z dowolnym punktem przesiadkowym w mieście. Dojazd z O’Hare do centrum Chicago trwa około 45 minut, a za jednorazowy przejazd zapłacisz 5 USD (20 PLN).

Alternatywą dla metra są autobusy PACE i Airport Express, a w dni robocze także kolej. Pociągi odjeżdżają ze stacji O’Hare, skomunikowanej z lotniskiem poprzez bezpłatne autobusy. Najwygodniejszy sposób dojazdu z Midway do Chicago to podróż metrem lub autobusem. Stacja pomarańczowej linii metra znajduje się we wschodniej części terminalu. Pociągi kursują między lotniskiem a węzłem przesiadkowym Loop w godzinach 04:00-01:00. Cena biletu wynosi 2,25 USD (9 PLN), a w centrum miasta znajdziesz się już po 20-25 minutach. Z lotniska odjeżdżają również dzienne i nocne autobusy CTA, PACE i Airport Express.


Chicago — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Chicago
Najkrótszy czas lotu9h 55min
Najniższa cena1 229 zł
Loty Kraków - Chicago
Najkrótszy czas lotu12h 30min
Najniższa cena1 987 zł
Loty Wrocław - Chicago
Najkrótszy czas lotu12h 50min
Najniższa cena2 001 zł
Loty Rzeszów - Chicago
Najkrótszy czas lotu14h 35min
Najniższa cena2 647 zł
Loty Katowice - Chicago
Najkrótszy czas lotu12h 05min
Najniższa cena2 001 zł
Loty Gdańsk - Chicago
Najkrótszy czas lotu12h 45min
Najniższa cena2 055 zł
Loty Londyn - Chicago
Najkrótszy czas lotu9h 00min
Najniższa cena2 832 zł
Loty Lublin - Chicago
Najkrótszy czas lotu36h 55min
Najniższa cena3 206 zł
Loty Berlin - Chicago
Najkrótszy czas lotu19h 24min
Najniższa cena4 964 zł
Loty Poznań - Chicago
Najkrótszy czas lotu13h 00min
Najniższa cena2 069 zł
Loty Zielona Góra - Chicago
Najkrótszy czas lotu32h 55min
Najniższa cena3 565 zł
Loty Bydgoszcz - Chicago
Najkrótszy czas lotu31h 20min
Najniższa cena3 507 zł
Loty Oslo - Chicago
Najkrótszy czas lotu14h 50min
Najniższa cena3 007 zł

Chicago – jak się poruszać?

Komunikacja miejska w Chicago obsługiwana jest przez przedsiębiorstwo Chicago Transport Authority (CTA). Sieć metra w Chicago składa się z 8 linii, oznaczonych różnymi kolorami. Wszystkie linie spotykają się w centralnym węźle przesiadkowym Loop. Linie czerwona i niebieska kursują przez całą dobę, pozostałe trasy otwarte są między 4:50 a 1:00-1:30.

Autobusy w Chicago znakomicie uzupełniają transport kolejowy – 160 linii CTA dociera do wszystkich zakątków Wietrznego Miasta. Na liniach podmiejskich kursują autobusy przedsiębiorstwa PACE. Autobusy kursują między 5:00-0:00, aktywne są także linie nocne. Jednorazowy bilet komunikacji w Chicago kosztuje 2,25 USD.

Jeśli będziesz korzystać z transportu miejskiego kilka razy dziennie, wybierz czasową kartę CTA Pass, uprawniającą do nielimitowanych przejazdów w ciągu 1, 3 lub 7 dni. Dostępne są także 7- i 30-dniowe karty CTA/PACE.

Władze Chicago dbają o rozwój transportu rowerowego: w mieście znajduje się ponad 50 km ścieżek rowerowych. Wypożycz własny jednoślad i zwiedzaj Chicago na dwóch kółkach! Ścieżki rowerowe powiodą Cię wokół centrum miasta, nad jezioro Michigan, a także na lotniska O’Hare i Midway. Jeśli wolisz poruszać się po Chicago taksówką, masz do wyboru tradycyjne żółte samochody lub prywatne firmy przewozowe, w tym także sieć polonijną. Ceny za przebycie 1 mili (1,6 km) zaczynają się od 1,60 USD (6,50 PLN).


Chicago – wymagania wizowe

Polscy turyści przekraczają granicę USA na podstawie ważnego paszportu i wizy turystycznej. Wizy do USA przyznawane są przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych w Warszawie i Konsulat Generalny w Krakowie. Po uzyskaniu wizy turystycznej do USA możesz podróżować do Stanów Zjednoczonych przez 10 lat. Dokładne informacje na temat wymaganych dokumentów znajdziesz na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.


Zacznij planować swoją podróż do: Chicago


Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu do miasta Chicago. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. Wszystkie oferty lotów do miasta Chicago na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów do miasta Chicago momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Ceny lotów do miasta Chicago można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.