Rezerwuj loty z Finnair

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 29.6
śr 6.7

Fakty o Finnair

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska Finnair

Najtańsza trasa

237 zł

Najpopularniejsza trasa

HEL - FRA

Najkrótszy lot

0h 30min

Najdłuższy lot

11h 20min
Najtańsze połączenie Finnair na trasie Sztokholm-Bromma – Helsinki-Vantaa kosztuje 237 zł
Trasa Helsinki-Vantaa – Frankfurt nad Menem jest obecnie najpopularniejsza w liniach Finnair
Najkrótszy lot liniami Finnair trwa 0h 30min i odbywa się na trasie Helsinki (HEL) – Tallin (TLL)
Najdłuższy lot liniami Finnair na trasie Sztokholm (ARN) – Monachium (MUC) trwa 11h 20min

Oferty lotów Finnair w obie strony

Porównaj oferty lotów międzynarodowych i krajowych w obie strony z Finnair znalezionych ostatnio przez użytkowników momondo
Finnair
20 sie
WAW09:00Warszawa Chopina
8h 40min
1 przesiadka
LHR17:40Londyn-Heathrow
26 sie
LHR14:10Londyn-Heathrow
13h 10min
1 przesiadka
WAW03:20Warszawa Chopina
1 487 zł
Znajdź podobne
Finnair
19 sie
WAW09:00Warszawa Chopina
8h 40min
1 przesiadka
LHR17:40Londyn-Heathrow
26 sie
LHR14:10Londyn-Heathrow
13h 10min
1 przesiadka
WAW03:20Warszawa Chopina
1 532 zł
Znajdź podobne
Finnair
31 lip
WAW09:00Warszawa Chopina
8h 40min
1 przesiadka
LHR17:40Londyn-Heathrow
7 sie
LHR03:35Londyn-Heathrow
9h 45min
1 przesiadka
WAW13:20Warszawa Chopina
1 701 zł
Znajdź podobne
Finnair
31 lip
WAW09:00Warszawa Chopina
8h 40min
1 przesiadka
LHR17:40Londyn-Heathrow
11 sie
LHR06:20Londyn-Heathrow
7h 00min
1 przesiadka
WAW13:20Warszawa Chopina
1 786 zł
Znajdź podobne
Finnair
1 lis
WAW15:25Warszawa Chopina
28h 45min
2 przesiadki
JFK20:10Nowy Jork-JFK
14 lis
JFK18:15Nowy Jork-JFK
27h 00min
2 przesiadki
WAW21:15Warszawa Chopina
2 304 zł
Znajdź podobne
Finnair
13 wrz
WAW09:00Warszawa Chopina
22h 25min
1 przesiadka
BKK07:25Bangkok Suvarnabhumi
27 wrz
BKK17:30Bangkok Suvarnabhumi
19h 45min
1 przesiadka
WAW13:15Warszawa Chopina
2 844 zł
Znajdź podobne

Oferty lotów Finnair w jedną stronę

Znajdź i porównaj ceny lotów Finnair dla lotów w jedną stronę – krajowych i międzynarodowych
Finnair
3 wrz
WAW15:10Warszawa Chopina
18h 25min
1 przesiadka
LHR09:35Londyn-Heathrow
Finnair
3 wrz
WAW15:10Warszawa Chopina
18h 25min
1 przesiadka
LHR09:35Londyn-Heathrow
Finnair
30 lip
WAW09:00Warszawa Chopina
8h 40min
1 przesiadka
LHR17:40Londyn-Heathrow
Finnair
13 sie
WAW09:00Warszawa Chopina
8h 40min
1 przesiadka
LHR17:40Londyn-Heathrow
Finnair
13 wrz
WAW15:10Warszawa Chopina
31h 50min
2 przesiadki
BKK23:00Bangkok Suvarnabhumi
2 826 zł
Znajdź podobne
Finnair
15 lip
WAW15:10Warszawa Chopina
25h 30min
1 przesiadka
JFK16:40Nowy Jork-JFK
3 362 zł
Znajdź podobne

Finnair – opinie

7,6
DobryNa podstawie 327 zweryfikowanych opinii gości
7,6Wejście na pokład
7,6Ogólnie
7,5Komfort
6,8Rozrywka
6,7Jedzenie
8,1Załoga

Sortowanie:
Data

Popularne trasy Finnair

Jeśli Twój termin podróży jest elastyczny, sprawdź poniższe trasy obsługiwane przez Finnair.
Helsinki - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena125 zł
Warszawa - Helsinki
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena134 zł
Helsinki - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena451 zł
Kraków - Helsinki
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena500 zł
Berlin - Helsinki
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena710 zł

Informacje o locie liniami Finnair

Tak. Linie Finnair oferują 18 lotów z lotniska Warszawa Chopina w tygodniu. Liczba ta może się zmieniać w zależności od odwoływanych lotów.

Helsinki-Vantaa, Oulu i Sztokholm-Arlanda to główne porty lotnicze obsługiwane przez Finnair. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami Finnair w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie Finnair za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie Finnair włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami Finnair pod numerem +48 22 100 3224 lub odwiedzając stronę finnair.com.

Aktualnie lot na trasie Helsinki-Vantaa - Oulu z 0 przesiadkami za 487 zł to najtańszy krajowy lot w obie strony oferowany przez Finnair. Jeśli masz zamiar zarezerwować krajowy lot w jedną stronę liniami Finnair, podróż na trasie Oulu - Helsinki-Vantaa z 0 przesiadkami za 241 zł jest najtańszą opcją.

Lot Helsinki-Vantaa - Ryga Riga Intl za 509 zł to najtańszy międzynarodowy lot w obie strony, który oferuje Finnair. Wiąże się on z 0 przesiadkami. Najtańszy międzynarodowy lot w jedną stronę liniami Finnair odbywa się na trasie Sztokholm-Bromma - Helsinki-Vantaa (0 przesiadek) i kosztuje 237 zł.

W liniach Finnair obowiązują pewne restrykcje związane z wymiarami bagażu. Jeśli zdecydujesz się na jedną sztukę, bagaż rejestrowany powinien być wielkości 158 cm lub mniejszy. Maksymalne wymiary bagażu podręcznego to 56x45x25 cm, a przedmiot osobisty nie powinien być większy niż 40x30x15 cm.


Popularne kierunki międzynarodowe Finnair

Interesuje Cię lot do innego kraju niż Finlandia? Zarezerwuj lot międzynarodowy Finnair do któregoś z tych popularnych kierunków

Status lotu Finnair

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu Finnair
pt 6/24