Tanie loty na trasie Helsinki – Kraków od 107 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Kraków-Helsinki

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Helsinki-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę1 103 złNajlepsza oferta na podróż Helsinki – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 1 103 zł. Najlepsza cena lotu Helsinki – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 107 zł.
Najkrótszy czas lotu2h 00minNajszybszy lot Helsinki-Kraków zajmuje 2h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Helsinki-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Helsinki Helsinki-Vantaa - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Helsinki - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Helsinki – Kraków są najtańsze?

Czerwiec

Najtańsza pora roku na lot Helsinki - Kraków to Czerwiec. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Helsinki – Kraków są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Helsinki – Kraków są najtańsze?

wieczorem

Loty Helsinki - Kraków są około 18% droższe po południu niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Helsinki – Kraków?

Norwegian Air International

Finnair, Lufthansa i Norwegian to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Helsinki-Kraków.

Która trasa podróży Helsinki – Kraków jest najtańsza?

Helsinki Helsinki-Vantaa - Kraków Balice

Wybierz trasę Helsinki Helsinki-Vantaa - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Helsinki - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Helsinki – Kraków?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Helsinki - Kraków to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Helsinki - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Helsinki - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
8 mar
HEL17:05Helsinki Helsinki-Vantaa
19h 50min
1 przesiadka
KRK12:55Kraków Balice
15 mar
KRK06:30Kraków Balice
29h 10min
2 przesiadki
HEL11:40Helsinki Helsinki-Vantaa
Ryanair
4 lut
HEL05:45Helsinki Helsinki-Vantaa
6h 55min
1 przesiadka
KRK12:40Kraków Balice
8 lut
KRK05:30Kraków Balice
10h 10min
1 przesiadka
HEL15:40Helsinki Helsinki-Vantaa
Norwegian
28 mar
HEL06:35Helsinki Helsinki-Vantaa
2h 00min
KRK08:35Kraków Balice
6 kwi
KRK08:15Kraków Balice
2h 10min
HEL10:25Helsinki Helsinki-Vantaa
Ryanair
2 mar
HEL09:10Helsinki Helsinki-Vantaa
22h 15min
1 przesiadka
KRK07:25Kraków Balice
6 mar
KRK16:35Kraków Balice
9h 50min
1 przesiadka
HEL02:25Helsinki Helsinki-Vantaa
Kilka linii lotniczych
24 lut
HEL16:50Helsinki Helsinki-Vantaa
14h 55min
1 przesiadka
KRK07:45Kraków Balice
26 lut
KRK07:10Kraków Balice
22h 25min
2 przesiadki
HEL05:35Helsinki Helsinki-Vantaa
Ryanair
2 mar
HEL06:10Helsinki Helsinki-Vantaa
33h 55min
2 przesiadki
KRK16:05Kraków Balice
6 mar
KRK16:35Kraków Balice
9h 50min
1 przesiadka
HEL02:25Helsinki Helsinki-Vantaa

Znajdź najtańsze oferty lotów Helsinki - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Helsinki – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Finnair, Norwegian i Ryanair.
Norwegian
6 kwi
HEL06:35Helsinki Helsinki-Vantaa
2h 00min
KRK08:35Kraków Balice
Ryanair
2 mar
HEL09:10Helsinki Helsinki-Vantaa
22h 15min
1 przesiadka
KRK07:25Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
1 mar
HEL17:05Helsinki Helsinki-Vantaa
26h 40min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Helsinki – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Helsinki – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Norwegian Air International
CenaOd 367 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,8
Lufthansa
CenaOd 488 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Finnair
CenaOd 556 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,6
Norwegian
CenaOd 732 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,2

Loty Ryanair: Helsinki – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Helsinki – Kraków
Ryanair
4 lut
HEL05:45Helsinki Helsinki-Vantaa
6h 55min
1 przesiadka
KRK12:40Kraków Balice
8 lut
KRK05:30Kraków Balice
10h 10min
1 przesiadka
HEL15:40Helsinki Helsinki-Vantaa
Ryanair
2 mar
HEL09:10Helsinki Helsinki-Vantaa
22h 15min
1 przesiadka
KRK07:25Kraków Balice
6 mar
KRK16:35Kraków Balice
9h 50min
1 przesiadka
HEL02:25Helsinki Helsinki-Vantaa
Ryanair
2 mar
HEL06:10Helsinki Helsinki-Vantaa
33h 55min
2 przesiadki
KRK16:05Kraków Balice
6 mar
KRK16:35Kraków Balice
9h 50min
1 przesiadka
HEL02:25Helsinki Helsinki-Vantaa

Loty Norwegian: Helsinki – Kraków

Nasze najlepsze oferty Norwegian na lot Helsinki – Kraków
Norwegian
28 mar
HEL06:35Helsinki Helsinki-Vantaa
2h 00min
KRK08:35Kraków Balice
6 kwi
KRK08:15Kraków Balice
2h 10min
HEL10:25Helsinki Helsinki-Vantaa
Norwegian
4 kwi
HEL06:35Helsinki Helsinki-Vantaa
2h 00min
KRK08:35Kraków Balice
8 kwi
KRK16:40Kraków Balice
2h 10min
HEL18:50Helsinki Helsinki-Vantaa
Norwegian
4 kwi
HEL06:35Helsinki Helsinki-Vantaa
2h 00min
KRK08:35Kraków Balice
8 kwi
KRK16:40Kraków Balice
2h 10min
HEL18:50Helsinki Helsinki-Vantaa

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Helsinki Helsinki-Vantaa – Kraków Balice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Helsinki Helsinki-Vantaa – Kraków Balice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Finnair, Norwegian Air International, i Lufthansa.

  • Helsinki Helsinki-Vantaa – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Helsinki Helsinki-Vantaa są od siebie oddalone o 1165,8 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 2h 00min.


Alternatywne trasy Helsinki-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Helsinki - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena44 zł
Loty Helsinki - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena254 zł
Loty Turku - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena36 zł
Loty Helsinki - Katowice
Najkrótszy czas lotu33h 25min
Najniższa cena317 zł

Loty podobne do tych na trasie Helsinki – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Helsinki – Kraków