Tanie loty Poznań - Berlin

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 25.10
pon 1.11

Informacje o trasie Berlin-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Berlin
Znaleziono najlepszą cenę834 złNajlepsza cena za lot Poznań – Berlin znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 834 zł
Najkrótszy czas lotu10h 30minNajszybszy lot Poznań-Berlin zajmuje 10h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-Berlin. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Berlin Brandenburg.
Berlin — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Berlin: Berlin Brandenburg (BER)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Berlin?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Poznań – Berlin są najtańsze?

Lipiec

Najtańsza pora roku na lot Poznań - Berlin to Lipiec. Najdroższa pora to Czerwiec.

W który dzień tygodnia loty Poznań – Berlin są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Poznań – Berlin są najtańsze?

po południu

Loty Poznań - Berlin są około 27% droższe wieczorem niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Berlin?

LOT

LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Berlin.

Która trasa podróży Poznań – Berlin jest najtańsza?

Poznań Ławica - Berlin Brandenburg

Wybierz trasę Poznań Ławica - Berlin Brandenburg, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Berlin.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Berlin

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Berlin, zmieniając zakładki
Ryanair
16 lis
POZ02:00Poznań Ławica
12h 20min
1 przesiadka
BER14:20Berlin Brandenburg
23 lis
BER17:20Berlin Brandenburg
13h 10min
1 przesiadka
POZ06:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
1 gru
POZ11:25Poznań Ławica
21h 30min
2 przesiadki
BER08:55Berlin Brandenburg
7 gru
BER01:25Berlin Brandenburg
14h 50min
1 przesiadka
POZ16:15Poznań Ławica
Ryanair
16 lis
POZ02:00Poznań Ławica
12h 20min
1 przesiadka
BER14:20Berlin Brandenburg
23 lis
BER01:25Berlin Brandenburg
14h 50min
1 przesiadka
POZ16:15Poznań Ławica
LOT
17 lut
POZ07:50Poznań Ławica
9h 30min
1 przesiadka
BER17:20Berlin Brandenburg
21 lut
BER13:35Berlin Brandenburg
5h 40min
1 przesiadka
POZ19:15Poznań Ławica
Ryanair
10 lis
POZ02:00Poznań Ławica
6h 35min
1 przesiadka
BER08:35Berlin Brandenburg
11 lis
BER01:30Berlin Brandenburg
10h 00min
1 przesiadka
POZ11:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
16 lis
POZ02:00Poznań Ławica
27h 40min
1 przesiadka
BER05:40Berlin Brandenburg
23 lis
BER09:00Berlin Brandenburg
25h 50min
2 przesiadki
POZ10:50Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Berlin w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Berlin w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Ryanair.
Ryanair
7 lis
POZ02:05Poznań Ławica
27h 35min
1 przesiadka
BER05:40Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
1 lis
POZ08:00Poznań Ławica
25h 55min
2 przesiadki
BER09:55Berlin Brandenburg
Ryanair
7 lis
POZ02:05Poznań Ławica
34h 50min
2 przesiadki
BER12:55Berlin Brandenburg

Znajdź oferty lotu last-minute Poznań – Berlin

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Poznań – Berlin
Kilka linii lotniczych
29 paź
POZ08:05Poznań Ławica
22h 35min
1 przesiadka
BER06:40Berlin Brandenburg
31 paź
BER02:00Berlin Brandenburg
17h 25min
2 przesiadki
POZ19:25Poznań Ławica
LOT
29 paź
POZ01:25Poznań Ławica
6h 20min
1 przesiadka
BER07:45Berlin Brandenburg
31 paź
BER14:35Berlin Brandenburg
17h 25min
1 przesiadka
POZ08:00Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
29 paź
POZ01:25Poznań Ławica
40h 55min
3 przesiadki
BER18:20Berlin Brandenburg
31 paź
BER02:00Berlin Brandenburg
17h 25min
2 przesiadki
POZ19:25Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
29 paź
POZ07:20Poznań Ławica
23h 20min
2 przesiadki
BER06:40Berlin Brandenburg
31 paź
BER02:00Berlin Brandenburg
17h 25min
2 przesiadki
POZ19:25Poznań Ławica

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Berlin

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Berlin z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 474 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4
Lufthansa
CenaOd 520 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Berlin Brandenburg oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Berlin Brandenburg, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT, Lufthansa i Deutsche Bahn. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.

  • Poznań Ławica – Berlin Brandenburg – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Poznań Ławica – Berlin Brandenburg wynosi ok. 238,6 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 6h 00min.


Alternatywne trasy Poznań-Berlin

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Katowice - Dortmund
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena35 zł
Loty Kraków - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena71 zł
Loty Gdańsk - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena212 zł
Loty Kraków - Berlin
Najkrótszy czas lotu6h 45min
Najniższa cena232 zł
Loty Gdańsk - Berlin
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena240 zł
Loty Katowice - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena279 zł
Loty Kraków - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena303 zł
Loty Katowice - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena311 zł
Loty Wrocław - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena330 zł
Loty Wrocław - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu5h 50min
Najniższa cena354 zł
Loty Kraków - Stuttgart
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena409 zł
Loty Poznań - Monachium
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena539 zł

Podobne loty: Poznań – Berlin

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Poznań – Berlin