Tanie loty Warszawa Lotnisko Chopina - Katania od 130 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 26.10
wt 2.11

Informacje o trasie Katania-Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa Lotnisko Chopina-Katania
Znaleziono najlepszą cenę778 złNajlepsza cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina – Katania znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 778 zł
Najkrótszy czas lotu2h 45minNajszybszy lot Warszawa Lotnisko Chopina-Katania zajmuje 2h 45min.
Loty bezpośredniewt i sobBezpośrednie loty Warszawa Lotnisko Chopina-Katania – wtorek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.
Katania — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Katania: Katania Fontanarossa (CTA)

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa Lotnisko Chopina - Katania?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Warszawa Lotnisko Chopina – Katania są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Warszawa Lotnisko Chopina - Katania to Styczeń. Najdroższa pora to Czerwiec.

W który dzień tygodnia loty Warszawa Lotnisko Chopina – Katania są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Warszawa Lotnisko Chopina – Katania są najtańsze?

rano

Loty Warszawa Lotnisko Chopina - Katania są około 20% droższe wieczorem niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Warszawa Lotnisko Chopina – Katania?

Ryanair

Brussels Airlines, KLM i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa Lotnisko Chopina-Katania.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Warszawa Lotnisko Chopina – Katania?

46 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Warszawa Lotnisko Chopina - Katania to 46 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Warszawa Lotnisko Chopina - Katania

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa Lotnisko Chopina - Katania, zmieniając zakładki
Wizz Air
3 lis
WAW10:35Warszawa Lotnisko Chopina
2h 50min
CTA13:25Katania Fontanarossa
10 lis
CTA13:00Katania Fontanarossa
2h 45min
WAW15:45Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
15 lis
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
20h 25min
1 przesiadka
CTA03:55Katania Fontanarossa
18 lis
CTA07:35Katania Fontanarossa
28h 35min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
7 lis
WAW11:25Warszawa Lotnisko Chopina
2h 50min
CTA14:15Katania Fontanarossa
10 lis
CTA13:00Katania Fontanarossa
2h 45min
WAW15:45Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
7 lis
WAW11:25Warszawa Lotnisko Chopina
2h 50min
CTA14:15Katania Fontanarossa
10 lis
CTA13:00Katania Fontanarossa
2h 45min
WAW15:45Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
15 lis
WAW10:40Warszawa Lotnisko Chopina
30h 00min
2 przesiadki
CTA16:40Katania Fontanarossa
19 lis
CTA03:45Katania Fontanarossa
8h 25min
1 przesiadka
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
15 lis
WAW12:50Warszawa Lotnisko Chopina
13h 35min
1 przesiadka
CTA02:25Katania Fontanarossa
19 lis
CTA03:45Katania Fontanarossa
8h 25min
1 przesiadka
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Katania w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Warszawa Lotnisko Chopina – Katania w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
15 lis
WAW10:40Warszawa Lotnisko Chopina
17h 05min
2 przesiadki
CTA03:45Katania Fontanarossa
Wizz Air
14 lis
WAW11:25Warszawa Lotnisko Chopina
2h 50min
CTA14:15Katania Fontanarossa
Kilka linii lotniczych
14 gru
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
7h 05min
1 przesiadka
CTA09:10Katania Fontanarossa

Znajdź oferty lotu last-minute Warszawa Lotnisko Chopina – Katania

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Warszawa Lotnisko Chopina – Katania
Kilka linii lotniczych
26 paź
WAW12:40Warszawa Lotnisko Chopina
2h 45min
CTA15:25Katania Fontanarossa
4 lis
CTA17:35Katania Fontanarossa
19h 35min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
26 paź
WAW12:40Warszawa Lotnisko Chopina
2h 45min
CTA15:25Katania Fontanarossa
3 lis
CTA14:00Katania Fontanarossa
2h 45min
WAW16:45Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
26 paź
WAW12:40Warszawa Lotnisko Chopina
2h 45min
CTA15:25Katania Fontanarossa
4 lis
CTA17:35Katania Fontanarossa
19h 35min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
26 paź
WAW01:55Warszawa Lotnisko Chopina
17h 30min
1 przesiadka
CTA19:25Katania Fontanarossa
4 lis
CTA17:35Katania Fontanarossa
19h 35min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
30 paź
WAW01:55Warszawa Lotnisko Chopina
12h 45min
1 przesiadka
CTA14:40Katania Fontanarossa
8 lis
CTA01:55Katania Fontanarossa
10h 15min
1 przesiadka
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
26 paź
WAW12:40Warszawa Lotnisko Chopina
2h 45min
CTA15:25Katania Fontanarossa
4 lis
CTA04:10Katania Fontanarossa
33h 00min
2 przesiadki
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa Lotnisko Chopina – Katania

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa Lotnisko Chopina – Katania z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz Air
CenaOd 293 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,4

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,9

Załoga

7,0

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
Ryanair
CenaOd 332 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6
Brussels Airlines
CenaOd 534 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
Lufthansa
CenaOd 647 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
SWISS
CenaOd 657 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,5
KLM
CenaOd 782 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
Alitalia
CenaOd 788 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
LOT
CenaOd 1 026 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa Lotnisko Chopina – Katania Fontanarossa oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa Lotnisko Chopina – Katania Fontanarossa, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Wizz Air, Alitalia, i Lufthansa.

  • Warszawa Lotnisko Chopina – Katania Fontanarossa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Warszawa Lotnisko Chopina – Katania Fontanarossa wynosi 1692,1 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 2h 50min.


Podobne loty: Warszawa Lotnisko Chopina – Katania

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Warszawa Lotnisko Chopina – Katania