Loty Poznań-Wenecja

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Poznań - Wenecja

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Wenecja, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
07 wrz
POZ
16:50
Lotnisko Poznań Ławica
6h 55min
1 przesiadka
23:45
VCE
Lotnisko Wenecja-Marco Polo
Ryanair
14 wrz
VCE
00:10
Lotnisko Wenecja-Marco Polo
12h 00min
1 przesiadka
12:10
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
593 PLN
Lufthansa
Lufthansa
10 sie
POZ
08:00
Lotnisko Poznań Ławica
3h 00min
1 przesiadka
11:00
VCE
Lotnisko Wenecja-Marco Polo
Lufthansa
15 sie
VCE
08:30
Lotnisko Wenecja-Marco Polo
6h 05min
1 przesiadka
14:35
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
631 PLN
Lufthansa
Lufthansa
11 sie
POZ
08:00
Lotnisko Poznań Ławica
3h 05min
1 przesiadka
11:05
VCE
Lotnisko Wenecja-Marco Polo
Lufthansa
15 sie
VCE
08:30
Lotnisko Wenecja-Marco Polo
6h 05min
1 przesiadka
14:35
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
631 PLN
Lufthansa
Lufthansa
20 lip
POZ
16:55
Lotnisko Poznań Ławica
3h 35min
1 przesiadka
20:30
VCE
Lotnisko Wenecja-Marco Polo
Lufthansa
27 lip
VCE
08:35
Lotnisko Wenecja-Marco Polo
3h 40min
1 przesiadka
12:15
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
741 PLN
Lufthansa
Lufthansa
10 sie
POZ
08:00
Lotnisko Poznań Ławica
3h 00min
1 przesiadka
11:00
VCE
Lotnisko Wenecja-Marco Polo
Lufthansa
15 sie
VCE
08:30
Lotnisko Wenecja-Marco Polo
6h 05min
1 przesiadka
14:35
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
631 PLN
Lufthansa
Lufthansa
11 sie
POZ
08:00
Lotnisko Poznań Ławica
3h 05min
1 przesiadka
11:05
VCE
Lotnisko Wenecja-Marco Polo
Lufthansa
15 sie
VCE
08:30
Lotnisko Wenecja-Marco Polo
6h 05min
1 przesiadka
14:35
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
631 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań-Wenecja?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
wtorek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
wieczorem
Loty Poznań - Wenecja są około 123% droższe po południu niż wieczorem.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Ryanair
Ryanair, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Wenecja.
NAJTAŃSZA TRASA
Poznań Ławica - Wenecja-Marco Polo
Wybierz trasę Poznań Ławica - Wenecja-Marco Polo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Wenecja.
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
32 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Poznań - Wenecja to 32 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Wenecja-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Wenecja
Najkrótszy czas lotu
2 godz. 50 min
Najszybszy lot Poznań-Wenecja zajmuje 2 godz. 50 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Poznań-Wenecja. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Poznań Ławica - Wenecja-Marco Polo i Poznań Ławica - Wenecja Treviso.
Lotniska - Wenecja
2 lotniska
Są 2 lotniska w pobliżu Wenecja: Wenecja Treviso (TSF), Wenecja-Marco Polo (VCE)

Alternatywne trasy Poznań-Wenecja

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Mediolan
Najkrótszy czas lotu
2h 05min
Najniższa cena
137 PLN
Gdańsk - Wenecja
Najkrótszy czas lotu
4h 15min
Najniższa cena
490 PLN
Wrocław - Mediolan
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
156 PLN
Wrocław - Wenecja
Najkrótszy czas lotu
2h 50min
Najniższa cena
433 PLN
Zobacz więcej

Poznań - loty do:

Wenecja - loty z:

  • Poznań Ławica
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Wenecja to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.