Tanie loty Kraków - Londyn

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 3.8
wt 10.8

Informacje o trasie Londyn-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Londyn
Znaleziono najlepszą cenę272 złNajlepsza cena za lot Kraków – Londyn znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 272 zł
Najkrótszy czas lotu2h 25minNajszybszy lot Kraków-Londyn zajmuje 2h 25min.
Loty bezpośredniepon, śr, pt, sob i ndzBezpośrednie loty Kraków-Londyn – poniedziałek, środa, piątek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair i easyJet.
Londyn — lotniska6 lotniskJest 6 lotnisk w pobliżu Londyn: Londyn-City (LCY), Londyn-Heathrow (LHR), Londyn-Luton (LTN), Londyn-Stansted (STN), Londyn-Gatwick (LGW), Londyn-Southend (SEN)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Londyn?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Londyn są najtańsze?

marzec

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Londyn to marzec. Najdroższa pora to lipiec.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Londyn są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Kraków – Londyn są najtańsze?

rano

Loty Kraków - Londyn są około 32% droższe w południe niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Londyn?

Wizz Air

British Airways, Ryanair i SWISS to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Londyn.

Która trasa podróży Kraków – Londyn jest najtańsza?

Kraków Balice - Londyn-Stansted

Wybierz trasę Kraków Balice - Londyn-Stansted, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Londyn.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Londyn?

50 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Londyn to 50 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Londyn

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Londyn, zmieniając zakładki
Ryanair
14 wrz
KRK02:55Kraków Balice
2h 25min
STN05:20Londyn-Stansted
21 wrz
STN04:45Londyn-Stansted
2h 15min
KRK07:00Kraków Balice
Ryanair
13 wrz
KRK18:05Kraków Balice
2h 25min
STN20:30Londyn-Stansted
17 wrz
STN14:20Londyn-Stansted
2h 15min
KRK16:35Kraków Balice
Ryanair
24 wrz
KRK12:10Kraków Balice
2h 25min
STN14:35Londyn-Stansted
26 wrz
STN02:25Londyn-Stansted
2h 15min
KRK04:40Kraków Balice
Ryanair
21 wrz
KRK13:10Kraków Balice
2h 25min
STN15:35Londyn-Stansted
23 wrz
STN14:45Londyn-Stansted
2h 15min
KRK17:00Kraków Balice
Ryanair
10 wrz
KRK09:30Kraków Balice
2h 30min
LTN12:00Londyn-Luton
13 wrz
LTN05:50Londyn-Luton
2h 15min
KRK08:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
17 wrz
KRK09:30Kraków Balice
2h 30min
LTN12:00Londyn-Luton
21 wrz
LTN16:00Londyn-Luton
2h 25min
KRK18:25Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Londyn w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków \u2013 Londyn w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
5 sie
KRK04:10Kraków Balice
2h 35min
LTN06:45Londyn-Luton
Ryanair
4 sie
KRK17:45Kraków Balice
2h 25min
STN20:10Londyn-Stansted
Ryanair
24 wrz
KRK09:30Kraków Balice
2h 30min
LTN12:00Londyn-Luton

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Londyn

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Londyn z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 65 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
7,1

Wejście na pokład

6,6

Komfort

7,5

Załoga

6,0

Rozrywka

6,3

Jedzenie

Opinie

Minusy: Nic

1 / 5
easyJet
CenaOd 86 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
Wizz Air
CenaOd 143 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,6
7,7

Wejście na pokład

7,5

Komfort

8,2

Załoga

7,2

Rozrywka

7,4

Jedzenie

Opinie

Plusy: Mało ludzi leciało dzięki temu sprawnie i szybko ale to pewnie zasługa Koronaściemy :-)

Minusy: Fotele i ilość miejsca.

1 / 1
Wizz Air UK
CenaOd 236 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
9,0
British Airways
CenaOd 354 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,1
LOT
CenaOd 427 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,4

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,7

Jedzenie

Opinie

Minusy: 2,5 H opóźnienia dla lotu który trawa 1:20 to naprawdę bardzo dużo

1 / 3
Lufthansa
CenaOd 460 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,6
SWISS
CenaOd 470 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
Ukraine International Airlines
CenaOd 602 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Londyn oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Londyn, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, easyJet i British Airways. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kraków Balice – Londyn – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Kraków Balice – Londyn wynosi ok. 1414,0 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 2h 25min.


Alternatywne trasy Kraków-Londyn

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Katowice - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena70 zł
Loty Warszawa - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena74 zł
Loty Warszawa - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena74 zł
Loty Poznań - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena78 zł
Loty Wrocław - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena78 zł
Loty Gdańsk - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena78 zł
Loty Kraków - Bristol
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena319 zł
Loty Warszawa - Southampton
Najkrótszy czas lotu11h 50min
Najniższa cena1 093 zł