Tanie loty na trasie Kraków – Lagos, Lagos od 3 372 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Informacje o trasie Lagos, Lagos-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Lagos, Lagos

Znaleziono najlepszą cenę

16 186 zł

Najkrótszy czas lotu

34h 45min

Loty bezpośrednie

Brak

Lagos, Lagos — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza cena za lot Kraków – Lagos, Lagos znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 16 186 zł
Najszybszy lot Kraków-Lagos, Lagos zajmuje 34h 45min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Lagos, Lagos. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Lagos Murtala Muhammed.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Lagos, Lagos: Lagos Murtala Muhammed (LOS)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Lagos, Lagos?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Kraków – Lagos, Lagos są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Kraków – Lagos, Lagos są najtańsze?

rano

Loty Kraków - Lagos, Lagos są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Kraków – Lagos, Lagos jest najtańsza?

Kraków Balice - Lagos Murtala Muhammed

Wybierz trasę Kraków Balice - Lagos Murtala Muhammed, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Lagos, Lagos.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Lagos, Lagos

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Lagos, Lagos, zmieniając zakładki
KLM
24 cze
KRK13:55Kraków Balice
27h 05min
1 przesiadka
LOS17:00Lagos Murtala Muhammed
1 lip
LOS18:05Lagos Murtala Muhammed
17h 10min
1 przesiadka
KRK11:15Kraków Balice
3 759 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 cze
KRK09:00Kraków Balice
25h 00min
2 przesiadki
LOS10:00Lagos Murtala Muhammed
1 lip
LOS18:55Lagos Murtala Muhammed
32h 50min
3 przesiadki
KRK03:45Kraków Balice
3 802 zł
Znajdź podobne
KLM
24 cze
KRK13:55Kraków Balice
27h 05min
1 przesiadka
LOS17:00Lagos Murtala Muhammed
1 lip
LOS18:05Lagos Murtala Muhammed
12h 30min
2 przesiadki
KRK06:35Kraków Balice
4 018 zł
Znajdź podobne
KLM
24 cze
KRK08:20Kraków Balice
32h 40min
2 przesiadki
LOS17:00Lagos Murtala Muhammed
1 lip
LOS18:05Lagos Murtala Muhammed
12h 30min
2 przesiadki
KRK06:35Kraków Balice
4 074 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 cze
KRK01:35Kraków Balice
15h 25min
3 przesiadki
LOS17:00Lagos Murtala Muhammed
1 lip
LOS18:05Lagos Murtala Muhammed
16h 45min
3 przesiadki
KRK10:50Kraków Balice
4 612 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Kraków – Lagos, Lagos

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Kraków – Lagos, Lagos
KLM
24 cze
KRK13:55Kraków Balice
27h 05min
1 przesiadka
LOS17:00Lagos Murtala Muhammed
1 lip
LOS18:05Lagos Murtala Muhammed
17h 10min
1 przesiadka
KRK11:15Kraków Balice
3 759 zł
Znajdź podobne
KLM
24 cze
KRK13:55Kraków Balice
27h 05min
1 przesiadka
LOS17:00Lagos Murtala Muhammed
1 lip
LOS18:05Lagos Murtala Muhammed
12h 30min
2 przesiadki
KRK06:35Kraków Balice
4 018 zł
Znajdź podobne
KLM
24 cze
KRK08:20Kraków Balice
32h 40min
2 przesiadki
LOS17:00Lagos Murtala Muhammed
1 lip
LOS18:05Lagos Murtala Muhammed
12h 30min
2 przesiadki
KRK06:35Kraków Balice
4 074 zł
Znajdź podobne

  • Kraków Balice – Lagos Murtala Muhammed – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Kraków Balice – Lagos Murtala Muhammed zajmuje ok. 5078,2 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 15h 25min.



Alternatywne trasy Kraków-Lagos, Lagos

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lagos, Lagos
Najkrótszy czas lotu25h 15min
Najniższa cena3 462 zł
Loty Warszawa - Abudża
Najkrótszy czas lotu13h 00min
Najniższa cena3 552 zł
Loty Katowice - Lagos, Lagos
Najkrótszy czas lotu32h 25min
Najniższa cena3 819 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Lagos, Lagos

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Lagos, Lagos

Loty do innych miast: Nigeria

Lagos, Lagos to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Lagos jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Kraków – Lagos i oszczędzisz czas i pieniądze.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Kraków – Lagos, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Kraków – Lagos.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Kraków – Lagos. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.