Loty Europa Polska Gdańsk Kraków - Gdańsk

Loty Kraków-Gdańsk

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Gdańsk

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Gdańsk, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
KRK
18:50
Lotnisko Kraków Balice
1h 10min
20:00
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
GDN
23:50
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 09min
00:59
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
123 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
22:35
Lotnisko Kraków Balice
1h 15min
23:50
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
GDN
00:15
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
01:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
127 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
22:35
Lotnisko Kraków Balice
1h 15min
23:50
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
GDN
00:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
01:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
142 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
18:50
Lotnisko Kraków Balice
1h 10min
20:00
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
GDN
23:50
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 09min
00:59
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
123 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
22:35
Lotnisko Kraków Balice
1h 15min
23:50
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
GDN
00:15
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
01:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
127 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
22:35
Lotnisko Kraków Balice
1h 15min
23:50
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
GDN
00:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
01:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
142 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOT
luty
Najtańsza pora roku na lot Kraków - Gdańsk to luty. Najdroższa pora to grudzień.
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
środa
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
wieczorem
Loty Kraków - Gdańsk są około 70% droższe rano niż wieczorem.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Ryanair
Ryanair, LOT i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Gdańsk.
NAJTAŃSZA TRASA
Kraków Balice - Gdańsk Rębiechowo
Wybierz trasę Kraków Balice - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Gdańsk.
KRK
Kraków Balice
GDN
Gdańsk Rębiechowo
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
56 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Gdańsk to 56 dni przed wylotem.
60
Days before departure
0

Informacje o trasie Kraków – Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1 godz. 10 min
Najszybszy lot Kraków-Gdańsk zajmuje 1 godz. 10 min.
Loty bezpośrednie
Codziennie
Bezpośrednie loty Kraków-Gdańsk każdego dnia.
Lotniska - Gdańsk
1 lotnisko
W pobliżu miasta Gdańsk znajduje się 1 lotnisko: Gdańsk Rębiechowo (GDN).

Porównanie cen w miastach Kraków i Gdańsk

Porównaj koszt codziennych zakupów (Kraków i Gdańsk)
Jedzenie
Niedroga restauracja
22 PLN
Kraków
20 PLN
Gdańsk
fast food
Danie w McDonald's
20 PLN
Kraków
18 PLN
Gdańsk
Napój
0,33 l
4,13 PLN
Kraków
4,77 PLN
Gdańsk
Kawa
Cappuccino
8,01 PLN
Kraków
9 PLN
Gdańsk
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
3,84 PLN
Kraków
3,24 PLN
Gdańsk

Kraków - loty do:

Gdańsk - loty z:

*Ceny lotów do miasta Gdańsk to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Gdańsk Kraków - Gdańsk