Loty Europa Szwajcaria Bazylea Kraków - Bazylea

Tanie loty Kraków - Bazylea

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Bazylea-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Bazylea
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 50 min Najszybszy lot Kraków-Bazylea zajmuje 1 godz. 50 min.
Loty bezpośrednie Pt i Nd Bezpośrednie loty Kraków-Bazylea – piątek i niedziela. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to easyJet..
Lotniska - Bazylea 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Bazylea: Bazylea EuroAirport Swiss (BSL)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Bazylea?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
luty
Najtańsza pora roku na lot Kraków - Bazylea to luty. Najdroższa pora to grudzień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
piątek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Bazylea?
rano
Loty Kraków - Bazylea są około 13% droższe po południu niż rano.
Która linia lotnicza lata do miasta Bazylea najtaniej?
easyJet
easyJet, Eurowings i Brussels Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Bazylea.
Które połączenie jest najtańsze?
Kraków Balice - Bazylea EuroAirport Swiss
Wybierz trasę Kraków Balice - Bazylea EuroAirport Swiss, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Bazylea.
KRK
Kraków Balice
BSL
Bazylea EuroAirport Swiss
Kiedy najtaniej polecę do miasta Bazylea?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Bazylea to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Bazylea

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Bazylea, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
easyJet
easyJet
14 maj
22:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
BSL
00:35
+1
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
easyJet
17 maj
11:05
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
1h 50min
KRK
12:55
Lotnisko Kraków Balice
222 zł
easyJet
easyJet
07 kwi
18:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
BSL
20:30
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
easyJet
14 maj
20:25
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
1h 50min
KRK
22:15
Lotnisko Kraków Balice
233 zł
easyJet
easyJet
03 kwi
15:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
BSL
16:50
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
easyJet
28 kwi
16:20
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
1h 50min
KRK
18:10
Lotnisko Kraków Balice
244 zł
easyJet
easyJet
19 mar
17:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
BSL
19:25
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
easyJet
26 mar
15:25
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
1h 40min
KRK
17:05
Lotnisko Kraków Balice
432 zł
easyJet
easyJet
14 maj
22:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
BSL
00:35
+1
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
easyJet
17 maj
11:05
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
1h 50min
KRK
12:55
Lotnisko Kraków Balice
222 zł
easyJet
easyJet
07 kwi
18:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
BSL
20:30
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
easyJet
14 maj
20:25
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
1h 50min
KRK
22:15
Lotnisko Kraków Balice
233 zł

Alternatywne trasy Kraków-Bazylea

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Genewa
Najkrótszy czas lotu
2h 00min
Najniższa cena
382 zł
Rzeszów - Zurych
Najkrótszy czas lotu
4h 15min
Najniższa cena
443 zł
Katowice - Genewa
Najkrótszy czas lotu
3h 10min
Najniższa cena
443 zł
Katowice - Zurych
Najkrótszy czas lotu
3h 20min
Najniższa cena
497 zł
Kraków - Zurych
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
546 zł
Zobacz więcej

Kraków - loty do:

Bazylea - loty z:


Loty do innych miast: Szwajcaria

Bazylea to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
Loty Europa Szwajcaria Bazylea Kraków - Bazylea