Bazylea – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 25.10
pon 1.11

Najtańsze loty do miasta Bazylea

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Bazylea
Warszawa Lotnisko Chopina
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Bazylea

Warszawa Lotnisko Chopina (WAW) - Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss (BSL)

Ceny lotów Warszawa - Bazylea są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Bazylea EuroAirport Swiss. Średnia cena wynosi 271 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - BAZYLEAMaj34% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Bazylea kosztują średnio 232 zł w miesiącu Maj
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - BAZYLEAListopad28% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Bazylea to 452 zł w miesiącu Listopad
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - BAZYLEAWrzesień566% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Bazylea w miesiącu Wrzesień

Bazylea — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Bazylea?

    157 zł to najniższa znaleziona na momondo cena za lot Warszawa – Bazylea w ostatnich dwóch tygodniach. Jest ona o 87% tańsza od większości ofert lotów do miasta Bazylea. Znajdź najniższe ceny, korzystając z Przewodnika po cenach lotów momondo.

  • W którym miesiącu polecę do miasta Bazylea najtaniej?

    Nasze dane pokazują, że Maj to najtańszy miesiąc na lot Polska - Bazylea. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 232 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Maj, Październik to także dobry moment na lot Polska - Bazylea. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 252 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Bazylea?

    Loty Polska – Bazylea warto kupować na 46 dni przed planowanym wylotem. To wtedy użytkownicy momondo znajdują najlepsze ceny lotów, które wynoszą wtedy średnio 354 zł. W ciągu ostatnich 72 godzin, użytkownicy momondo znaleźli loty na trasie Polska – Bazylea w cenie już od 142 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Bazylea są najtańsze?

    Nasze dane pokazują, że piątek to najtańszy dzień na lot Polska - Bazylea. Najtańsze bilety zaczynają się wtedy od 256 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Jeśli planując podróż, możesz sobie pozwolić na elastyczność, pamiętaj, że niedziela to dzień, kiedy loty zwykle są najdroższe (średnia cena biletów lotniczych to 575 zł). Ceny te mogą się jednak zmieniać, warto więc ustawić alert cenowy dla lotów do miasta Bazylea.

  • O jakiej porze dnia loty do miasta Bazylea są najtańsze?

    Nasze najnowsze dane pokazują, że po południu to najtańsza pora dnia na lot do miasta Bazylea. Ceny lotów Polska – Bazylea o tej porze dnia zaczynają się już od 268 zł. Wieczorem to pora dnia, kiedy loty do miasta Bazylea są najdroższe, a ich średnia cena wynosi 580 zł. Pora ta przypada na godziny szczytu, dlatego bilety kosztują wtedy więcej.

  • Czy w pobliżu miasta Bazylea znajdują się inne lotniska?

    Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Bazylea jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Miluza Mulhouse EuroAirport (6 km od centrum).

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Bazylea?

    Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 1 175 zł, Lotnisko Miluza Mulhouse EuroAirport jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Bazylea. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.


Bazylea — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Bazylea znalezione przez użytkowników momondo.
Wizz Air
23 lis
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BSL15:20Bazylea EuroAirport Swiss
27 lis
BSL15:55Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
23 lis
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BSL15:20Bazylea EuroAirport Swiss
30 lis
BSL15:55Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
23 lis
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BSL15:20Bazylea EuroAirport Swiss
30 lis
BSL15:30Bazylea EuroAirport Swiss
20h 40min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
20 lis
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BSL15:20Bazylea EuroAirport Swiss
27 lis
BSL15:55Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
23 lis
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BSL15:20Bazylea EuroAirport Swiss
1 sty
BSL15:55Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
23 lis
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BSL15:20Bazylea EuroAirport Swiss
9 gru
BSL15:50Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW17:45Warszawa Lotnisko Chopina

Bazylea – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Bazylea w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Wizz Air.
Wizz Air
27 lis
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BSL15:20Bazylea EuroAirport Swiss
Kilka linii lotniczych
15 gru
KRK02:00Kraków Balice
10h 05min
1 przesiadka
BSL12:05Bazylea EuroAirport Swiss
Wizz Air
26 paź
WAW01:45Warszawa Lotnisko Chopina
2h 00min
BSL03:45Bazylea EuroAirport Swiss

Które linie latają do miasta Bazylea?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Bazylea
  • Które linie latają do miasta Bazylea?

    Użytkownicy momondo szukający lotów Polska – Bazylea najczęściej wybierają te popularne linie lotnicze: easyJet, Lufthansa, Wizz Air lub Brussels Airlines. W zależności od lotniska wylotu w mieście Polska, znalezienie lotów obsługiwanych przez te linie lotnicze powinno być możliwe.


Bazylea — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Bazylea
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena441 zł
Loty Katowice - Bazylea
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena460 zł
Loty Wrocław - Bazylea
Najkrótszy czas lotu8h 55min
Najniższa cena504 zł
Loty Gdańsk - Bazylea
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena523 zł
Loty Poznań - Bazylea
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena626 zł
Loty Łódź - Bazylea
Najkrótszy czas lotu18h 45min
Najniższa cena1 707 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Bazylea


Loty do innych miast: Szwajcaria

Bazylea to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju