Loty Europa Szwajcaria Bazylea Katowice - Bazylea

Tanie loty Katowice - Bazylea

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Katowice - Bazylea

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Bazylea, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
07 wrz
KTW
15:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
9h 10min
1 przesiadka
00:20
+1
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
Lufthansa
15 wrz
BSL
08:30
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
6h 05min
1 przesiadka
14:35
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
439 PLN
Lufthansa
Lufthansa
22 sie
KTW
15:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
6h 35min
1 przesiadka
21:45
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
Lufthansa
25 sie
BSL
08:30
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
6h 05min
1 przesiadka
14:35
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
443 PLN
Lufthansa
Lufthansa
23 sie
KTW
15:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
6h 35min
1 przesiadka
21:45
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
Lufthansa
25 sie
BSL
08:30
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
6h 05min
1 przesiadka
14:35
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
443 PLN
Lufthansa
Lufthansa
16 wrz
KTW
20:20
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
3h 40min
1 przesiadka
00:00
+1
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
Lufthansa
26 paź
BSL
16:30
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
3h 15min
1 przesiadka
19:45
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
761 PLN
Lufthansa
Lufthansa
28 paź
KTW
14:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
3h 05min
1 przesiadka
17:15
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
Lufthansa
31 paź
BSL
07:10
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
6h 20min
1 przesiadka
13:30
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
529 PLN
Lufthansa
Lufthansa
25 sie
KTW
08:15
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 20min
1 przesiadka
12:35
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
Lufthansa
30 sie
BSL
08:30
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
6h 05min
1 przesiadka
14:35
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
498 PLN

Informacje o trasie Bazylea-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Bazylea
Najkrótszy czas lotu 3 godz. 5 min Najszybszy lot Katowice-Bazylea zajmuje 3 godz. 5 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Katowice-Bazylea. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Katowice-Pyrzowice - Bazylea EuroAirport Swiss.
Lotniska - Bazylea 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Bazylea: Bazylea EuroAirport Swiss (BSL)

Alternatywne trasy Katowice-Bazylea

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Genewa
Najkrótszy czas lotu
2h 05min
Najniższa cena
180 PLN
Wrocław - Zurych
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
463 PLN
Kraków - Zurych
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
478 PLN
Katowice - Zurych
Najkrótszy czas lotu
3h 10min
Najniższa cena
518 PLN
Wrocław - Genewa
Najkrótszy czas lotu
3h 40min
Najniższa cena
604 PLN
Katowice - Genewa
Najkrótszy czas lotu
4h 10min
Najniższa cena
608 PLN
Zobacz więcej

Katowice - loty do:

Bazylea - loty z:

  • Katowice-Pyrzowice
  • Polska
  • Europa

Loty do innych miast: Szwajcaria

Szwajcaria to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
*Ceny lotów do miasta Bazylea to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Szwajcaria Bazylea Katowice - Bazylea