Cheap flights z Polski do Finlandii from 44 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 10.10
pon. 17.10

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Finlandia-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Finlandia

Najkrótszy czas lotu

1h 55min

Loty bezpośrednie

czw., pt., sob. i ndz.
Najszybszy lot Polska-Finlandia zajmuje 1h 55min.
Bezpośrednie loty Polska-Finlandia – czwartek, piątek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Finnair i Japan Airlines.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Finlandia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Finlandia?

Ryanair. Norwegian, Norwegian Air International i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Finlandia.

Która trasa podróży Polska – Finlandia jest najtańsza?

Poznań Ławica - Helsinki-Vantaa. Wybierz trasę Poznań Ławica - Helsinki-Vantaa, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Finlandia.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Finlandia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Finlandia, zmieniając zakładki
Wizz Air
10 lis
GDN05:00Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
TKU06:35Turku
13 lis
TKU17:55Turku
1h 30min
GDN19:25Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
14 lis
POZ13:05Poznań Ławica
1h 50min
HEL14:55Helsinki-Vantaa
18 lis
HEL10:55Helsinki-Vantaa
1h 50min
POZ12:45Poznań Ławica
Wizz Air
10 lis
GDN05:00Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
TKU06:35Turku
12 lis
TKU16:40Turku
1h 30min
GDN18:10Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
2 lis
GDN06:35Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
TKU08:10Turku
6 lis
TKU17:55Turku
1h 30min
GDN19:25Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
10 lis
GDN05:00Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
TKU06:35Turku
12 lis
TKU00:25Turku
13h 40min
2 przesiadki
GDN14:05Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
18 lis
WMI05:45Warszawa Modlin
1h 55min
HEL07:40Helsinki-Vantaa
20 lis
HEL13:35Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI15:20Warszawa Modlin

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Finlandia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Finlandia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
10 paź
POZ16:20Poznań Ławica
1h 50min
HEL18:10Helsinki-Vantaa
Wizz Air
19 lis
GDN13:30Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
TKU15:05Turku
Ryanair
10 paź
WMI16:15Warszawa Modlin
1h 45min
HEL18:00Helsinki-Vantaa

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Finlandia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Finlandia
Ryanair
14 paź
WMI10:30Warszawa Modlin
1h 45min
HEL12:15Helsinki-Vantaa
19 paź
HEL11:35Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI13:20Warszawa Modlin
Norwegian
13 paź
KRK06:00Kraków Balice
21h 45min
1 przesiadka
HEL03:45Helsinki-Vantaa
19 paź
HEL15:55Helsinki-Vantaa
14h 25min
1 przesiadka
KRK06:20Kraków Balice
Wizz Air
14 paź
GDN12:10Gdańsk Rębiechowo
1h 30min
TKU13:40Turku
16 paź
TKU10:05Turku
1h 30min
GDN11:35Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
15 paź
GDN17:05Gdańsk Rębiechowo
17h 40min
2 przesiadki
HEL10:45Helsinki-Vantaa
18 paź
HEL03:15Helsinki-Vantaa
4h 40min
1 przesiadka
GDN07:55Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
14 paź
WMI10:30Warszawa Modlin
1h 45min
HEL12:15Helsinki-Vantaa
17 paź
HEL19:25Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI21:10Warszawa Modlin
Ryanair
14 paź
WMI10:30Warszawa Modlin
1h 45min
HEL12:15Helsinki-Vantaa
16 paź
HEL10:20Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI12:05Warszawa Modlin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Finlandia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Finlandia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 45 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Nie zdążyłem na ten lot, ponieważ lot z KTW do Mediolanu był opóźniony ponad godzinę. O odszkodoaniu, albo przynajmniej zwrocie kosztów za bilet można zapomnieć.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
Wizz AirCenaOd 95 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,7

Załoga

6,5

Rozrywka

6,7

Jedzenie

Opinie

Wszystko ok

1 / 8
Szukaj lotów Wizz Air
NorwegianCenaOd 265 złBezpłatne odwołanieOcena
6,4
Szukaj lotów Norwegian
FinnairCenaOd 337 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
Szukaj lotów Finnair
Norwegian Air InternationalCenaOd 373 złBezpłatne odwołanieOcena
9,2
Szukaj lotów Norwegian Air International
airBalticCenaOd 524 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów airBaltic
LufthansaCenaOd 633 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Lufthansa
Ukraine International AirlinesCenaOd 641 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Ukraine International Airlines
Scandinavian AirlinesCenaOd 708 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Scandinavian Airlines

Loty Ryanair: Polska – Finlandia

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Finlandia
Ryanair
14 lis
POZ13:05Poznań Ławica
1h 50min
HEL14:55Helsinki-Vantaa
18 lis
HEL10:55Helsinki-Vantaa
1h 50min
POZ12:45Poznań Ławica
Ryanair
18 lis
WMI05:45Warszawa Modlin
1h 55min
HEL07:40Helsinki-Vantaa
20 lis
HEL13:35Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI15:20Warszawa Modlin
Ryanair
25 lis
WMI05:45Warszawa Modlin
1h 55min
HEL07:40Helsinki-Vantaa
27 lis
HEL13:35Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI15:20Warszawa Modlin

Loty Norwegian: Polska – Finlandia

Nasze najlepsze oferty Norwegian na lot Polska – Finlandia
Norwegian
24 paź
KRK10:15Kraków Balice
18h 25min
1 przesiadka
HEL04:40Helsinki-Vantaa
30 paź
HEL15:15Helsinki-Vantaa
26h 20min
1 przesiadka
KRK17:35Kraków Balice
Norwegian
5 mar
WAW05:10Warszawa Chopina
4h 40min
1 przesiadka
HEL09:50Helsinki-Vantaa
12 mar
HEL08:15Helsinki-Vantaa
24h 05min
1 przesiadka
WAW08:20Warszawa Chopina
Norwegian
3 lis
KRK17:40Kraków Balice
10h 50min
1 przesiadka
HEL04:30Helsinki-Vantaa
10 lis
HEL04:15Helsinki-Vantaa
26h 40min
1 przesiadka
KRK06:55Kraków Balice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Finlandia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Finlandia, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, Finnair, i Norwegian Air International.



Alternatywne trasy Polska-Finlandia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Helsinki
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena160 zł
Loty Kraków - Helsinki
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena413 zł
Loty Gdańsk - Turku
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena131 zł
Loty Poznań - Helsinki
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena112 zł
Loty Gdańsk - Helsinki
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena471 zł
Loty Warszawa - Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena806 zł
Loty Katowice - Helsinki
Najkrótszy czas lotu6h 05min
Najniższa cena578 zł
Loty Wrocław - Helsinki
Najkrótszy czas lotu16h 05min
Najniższa cena554 zł
Loty Kraków - Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu4h 40min
Najniższa cena1 098 zł
Loty Warszawa - Ivalo
Najkrótszy czas lotu13h 00min
Najniższa cena1 909 zł
Loty Gdańsk - Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu9h 15min
Najniższa cena743 zł
Loty Poznań - Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu7h 30min
Najniższa cena1 146 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Finlandia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Finlandia

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Polska – Finlandia według Twoich preferencji.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Polska – Finlandia tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Finlandia. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Polska – Finlandia, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Finlandia) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.