Cheap flights z Polski do Leeds from 60 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 7.2
wt. 14.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Leeds-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Leeds

Najkrótszy czas lotu

2h 10min

Loty bezpośrednie

Codziennie

Leeds — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Leeds zajmuje 2h 10min.
Bezpośrednie loty Polska-Leeds każdego dnia.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Leeds: Leeds/Bradford (LBA)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Leeds?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Leeds?

Ryanair. British Airways, Ryanair i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Leeds.

Która trasa podróży Polska – Leeds jest najtańsza?

Wrocław-Strachowice - Leeds/Bradford. Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Leeds/Bradford, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Leeds.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Leeds

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Leeds, zmieniając zakładki
Wizz Air
10 mar
WRO01:00Wrocław-Strachowice
2h 15min
LBA03:15Leeds/Bradford
13 mar
LBA09:15Leeds/Bradford
2h 05min
WRO11:20Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
5 mar
GDN02:05Gdańsk Rębiechowo
2h 25min
LBA04:30Leeds/Bradford
18 kwi
LBA17:40Leeds/Bradford
2h 10min
GDN19:50Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
17 mar
WMI05:45Warszawa Modlin
2h 30min
LBA08:15Leeds/Bradford
20 mar
LBA15:45Leeds/Bradford
2h 20min
WMI18:05Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
4 maj
GDN15:40Gdańsk Rębiechowo
2h 20min
LBA18:00Leeds/Bradford
9 maj
LBA12:20Leeds/Bradford
2h 15min
GDN14:35Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
15 lut
KRK04:50Kraków Balice
2h 35min
LBA07:25Leeds/Bradford
21 lut
LBA10:40Leeds/Bradford
2h 25min
KRK13:05Kraków Balice
Wizz Air
3 mar
WAW00:45Warszawa Chopina
2h 40min
LBA03:25Leeds/Bradford
10 mar
LBA03:00Leeds/Bradford
2h 15min
WAW05:15Warszawa Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Leeds w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Leeds w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
14 lut
WRO08:20Wrocław-Strachowice
2h 15min
LBA10:35Leeds/Bradford
Wizz Air
10 lut
WRO01:00Wrocław-Strachowice
2h 15min
LBA03:15Leeds/Bradford
Ryanair
26 kwi
GDN11:25Gdańsk Rębiechowo
2h 20min
LBA13:45Leeds/Bradford

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Leeds

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Leeds
Wizz Air
10 lut
WAW00:45Warszawa Chopina
2h 40min
LBA03:25Leeds/Bradford
27 lut
LBA03:00Leeds/Bradford
2h 20min
WAW05:20Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
10 lut
WAW00:45Warszawa Chopina
2h 40min
LBA03:25Leeds/Bradford
27 lut
LBA16:15Leeds/Bradford
8h 20min
1 przesiadka
WAW00:35Warszawa Chopina
Ryanair
10 lut
WMI04:45Warszawa Modlin
2h 30min
LBA07:15Leeds/Bradford
13 lut
LBA14:45Leeds/Bradford
2h 20min
WMI17:05Warszawa Modlin
Wizz Air
10 lut
WRO01:00Wrocław-Strachowice
2h 15min
LBA03:15Leeds/Bradford
13 lut
LBA08:15Leeds/Bradford
2h 05min
WRO10:20Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
10 lut
WRO01:30Wrocław-Strachowice
11h 10min
1 przesiadka
LBA12:40Leeds/Bradford
13 lut
LBA08:15Leeds/Bradford
2h 05min
WRO10:20Wrocław-Strachowice
Ryanair
10 lut
WMI04:45Warszawa Modlin
2h 30min
LBA07:15Leeds/Bradford
14 lut
LBA14:40Leeds/Bradford
16h 30min
2 przesiadki
WMI07:10Warszawa Modlin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Leeds

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Leeds z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 27 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Friendly stewards, flight on time

Szukaj lotów Ryanair
Wizz AirCenaOd 93 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,1

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Super miła zaloga-w końcu po polsku mówią do nas.Super pilot opowiada ciekawie,bezpieczny lot I super delikatne ladowanie.Boję się latać a z Wami to przyjemność. Dziękuję!

Szukaj lotów Wizz Air
British AirwaysCenaOd 568 złBezpłatne odwołanieOcena
6,4
Szukaj lotów British Airways

Loty Wizz Air: Polska – Leeds

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Polska – Leeds
Wizz Air
10 mar
WRO01:00Wrocław-Strachowice
2h 15min
LBA03:15Leeds/Bradford
13 mar
LBA09:15Leeds/Bradford
2h 05min
WRO11:20Wrocław-Strachowice
Wizz Air
3 mar
WAW00:45Warszawa Chopina
2h 40min
LBA03:25Leeds/Bradford
10 mar
LBA03:00Leeds/Bradford
2h 15min
WAW05:15Warszawa Chopina
Wizz Air
17 mar
WAW01:45Warszawa Chopina
2h 40min
LBA04:25Leeds/Bradford
20 mar
LBA04:00Leeds/Bradford
2h 20min
WAW06:20Warszawa Chopina

Loty Ryanair: Polska – Leeds

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Leeds
Ryanair
17 mar
WMI05:45Warszawa Modlin
2h 30min
LBA08:15Leeds/Bradford
20 mar
LBA15:45Leeds/Bradford
2h 20min
WMI18:05Warszawa Modlin
Ryanair
15 lut
KRK04:50Kraków Balice
2h 35min
LBA07:25Leeds/Bradford
21 lut
LBA10:40Leeds/Bradford
2h 25min
KRK13:05Kraków Balice
Ryanair
14 mar
GDN10:40Gdańsk Rębiechowo
2h 25min
LBA13:05Leeds/Bradford
19 mar
LBA04:55Leeds/Bradford
2h 10min
GDN07:05Gdańsk Rębiechowo

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Leeds/Bradford oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Leeds/Bradford, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Wizz Air i KLM. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Leeds

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena121 zł
Loty Warszawa - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena108 zł
Loty Katowice - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena104 zł
Loty Gdańsk - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena125 zł
Loty Poznań - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena134 zł
Loty Wrocław - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena99 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Leeds

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Leeds

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Polska – Leeds. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Polska – Leeds z takimi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Leeds dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Polska – Leeds, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.