Loty Europa Hiszpania Baleary Palma de Mallorca Poznań - Palma de Mallorca

Tanie loty Poznań - Palma de Mallorca

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Poznań - Palma de Mallorca

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Palma de Mallorca, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
SAS
SAS
01 cze
16:25
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
18h 40min
1 przesiadka
PMI
11:05
+1
Lotnisko Palma de Mallorca
SAS
08 cze
11:55
PMI
Lotnisko Palma de Mallorca
27h 55min
1 przesiadka
POZ
15:50
+1
Lotnisko Poznań Ławica
1 207 PLN
Lufthansa
Lufthansa
06 cze
16:55
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
27h 25min
1 przesiadka
PMI
20:20
+1
Lotnisko Palma de Mallorca
Lufthansa
13 cze
10:55
PMI
Lotnisko Palma de Mallorca
14h 40min
1 przesiadka
POZ
01:35
+1
Lotnisko Poznań Ławica
1 530 PLN
Lufthansa
Lufthansa
02 sty
11:40
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
6h 35min
1 przesiadka
PMI
18:15
Lotnisko Palma de Mallorca
Lufthansa
09 sty
12:45
PMI
Lotnisko Palma de Mallorca
11h 45min
2 przesiad.
POZ
00:30
+1
Lotnisko Poznań Ławica
1 611 PLN
Lufthansa
Lufthansa
02 sty
11:40
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
6h 35min
1 przesiadka
PMI
18:15
Lotnisko Palma de Mallorca
Lufthansa
09 sty
12:45
PMI
Lotnisko Palma de Mallorca
11h 45min
2 przesiad.
POZ
00:30
+1
Lotnisko Poznań Ławica
1 611 PLN
Lufthansa
Lufthansa
06 cze
16:55
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
27h 25min
1 przesiadka
PMI
20:20
+1
Lotnisko Palma de Mallorca
Lufthansa
13 cze
10:55
PMI
Lotnisko Palma de Mallorca
14h 40min
1 przesiadka
POZ
01:35
+1
Lotnisko Poznań Ławica
1 530 PLN
SAS
SAS
01 cze
16:25
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
18h 40min
1 przesiadka
PMI
11:05
+1
Lotnisko Palma de Mallorca
SAS
08 cze
11:55
PMI
Lotnisko Palma de Mallorca
27h 55min
1 przesiadka
POZ
15:50
+1
Lotnisko Poznań Ławica
1 207 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań-Palma de Mallorca?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Poznań - Palma de Mallorca to styczeń. Najdroższa pora to sierpień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
środa
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Palma de Mallorca?
rano
Loty Poznań - Palma de Mallorca są około 19% droższe po południu niż rano.
Która linia lotnicza lata do miasta Palma de Mallorca najtaniej?
Ryanair
Ryanair, Czarter i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Palma de Mallorca.
Które połączenie jest najtańsze?
Poznań Ławica - Palma de Mallorca
Wybierz trasę Poznań Ławica - Palma de Mallorca, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Palma de Mallorca.
POZ
Poznań Ławica
PMI
Palma de Mallorca
Kiedy najtaniej polecę do miasta Palma de Mallorca?
31 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Poznań - Palma de Mallorca to 31 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Palma de Mallorca-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu 4 godz. 20 min Najszybszy lot Poznań-Palma de Mallorca zajmuje 4 godz. 20 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Poznań-Palma de Mallorca. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Poznań Ławica - Palma de Mallorca.
Lotniska - Palma de Mallorca 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Palma de Mallorca: Palma de Mallorca (PMI)

Alternatywne trasy Poznań-Palma de Mallorca

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Wrocław - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu
2h 45min
Najniższa cena
428 PLN
Gdańsk - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu
3h 10min
Najniższa cena
505 PLN
Gdańsk - Ibiza
Najkrótszy czas lotu
11h 20min
Najniższa cena
817 PLN
Wrocław - Ibiza
Najkrótszy czas lotu
11h 15min
Najniższa cena
817 PLN
Wrocław - Sant Climent
Najkrótszy czas lotu
13h 05min
Najniższa cena
1 546 PLN
Zobacz więcej

Poznań - loty do:

Palma de Mallorca - loty z:

*Ceny lotów do: Palma de Mallorca to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Hiszpania Baleary Palma de Mallorca Poznań - Palma de Mallorca