Cheap flights z Kraków do Bournemouth from 216 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 31.1
wt. 7.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Bournemouth-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Bournemouth

Znaleziono najlepszą cenę

519 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 40min

Loty bezpośrednie

pon., wt., pt. i sob.

Bournemouth — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Kraków - Bournemouth w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 519 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Bournemouth w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 973 zł.
Najszybszy lot Kraków-Bournemouth zajmuje 2h 40min.
Bezpośrednie loty Kraków-Bournemouth – poniedziałek, wtorek, piątek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Bournemouth: Bournemouth (BOH)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Bournemouth?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Bournemouth są najtańsze?

Marzec. Najtańsza pora roku na lot Kraków - Bournemouth to Marzec. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Bournemouth są najtańsze?

piątek. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Kraków – Bournemouth są najtańsze?

rano. Loty Kraków - Bournemouth są około 32% droższe po południu niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Bournemouth?

Ryanair. Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Kraków-Bournemouth.

Która trasa podróży Kraków – Bournemouth jest najtańsza?

Kraków Balice - Bournemouth. Wybierz trasę Kraków Balice - Bournemouth, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Bournemouth.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Bournemouth?

32 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Bournemouth to 32 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Bournemouth

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Bournemouth, zmieniając zakładki
Ryanair
3 mar
KRK12:35Kraków Balice
2h 40min
BOH15:15Bournemouth
6 mar
BOH04:30Bournemouth
2h 25min
KRK06:55Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
13 lut
KRK02:15Kraków Balice
2h 40min
BOH04:55Bournemouth
17 lut
BOH14:40Bournemouth
26h 45min
2 przesiadki
KRK17:25Kraków Balice
Ryanair
13 lut
KRK02:15Kraków Balice
2h 40min
BOH04:55Bournemouth
17 lut
BOH08:45Bournemouth
2h 25min
KRK11:10Kraków Balice
Ryanair
13 lut
KRK02:15Kraków Balice
2h 40min
BOH04:55Bournemouth
17 lut
BOH08:45Bournemouth
2h 25min
KRK11:10Kraków Balice
Ryanair
3 mar
KRK01:30Kraków Balice
17h 20min
2 przesiadki
BOH18:50Bournemouth
6 mar
BOH04:30Bournemouth
2h 25min
KRK06:55Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
3 mar
KRK00:40Kraków Balice
18h 10min
3 przesiadki
BOH18:50Bournemouth
6 mar
BOH04:30Bournemouth
2h 25min
KRK06:55Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Bournemouth w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Bournemouth w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Kilka linii lotniczych
26 maj
KRK12:55Kraków Balice
21h 40min
2 przesiadki
BOH10:35Bournemouth
Ryanair
16 kwi
KRK16:55Kraków Balice
23h 00min
2 przesiadki
BOH15:55Bournemouth
Kilka linii lotniczych
26 maj
KRK09:35Kraków Balice
22h 10min
2 przesiadki
BOH07:45Bournemouth

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Bournemouth

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Bournemouth
Kilka linii lotniczych
5 lut
KRK12:25Kraków Balice
26h 10min
2 przesiadki
BOH14:35Bournemouth
8 lut
BOH11:05Bournemouth
27h 25min
2 przesiadki
KRK14:30Kraków Balice
1 060 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 lut
KRK03:00Kraków Balice
11h 10min
1 przesiadka
BOH14:10Bournemouth
8 lut
BOH11:05Bournemouth
27h 25min
2 przesiadki
KRK14:30Kraków Balice
1 094 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 lut
KRK03:50Kraków Balice
34h 45min
3 przesiadki
BOH14:35Bournemouth
8 lut
BOH11:05Bournemouth
27h 25min
2 przesiadki
KRK14:30Kraków Balice
1 613 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Bournemouth

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Bournemouth z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 175 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Oddzielne miejsca z synem 12 letnim!!!

Szukaj lotów Ryanair
  • Loty Ryanair Kraków – Bournemouth

    Oferty lotów Ryanair na połączenia Kraków – Bournemouth zaczynają się od 40 zł w obie strony. Ryanair obsługuje średnio 1 lot na tej trasie w tygodniu, a średnia cena za bilet w obie strony wynosi 79 zł. Niektórzy osoby znalazły jednak na momondo znacznie lepsze ceny.


Loty Ryanair: Kraków – Bournemouth

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Kraków – Bournemouth
Ryanair
3 mar
KRK12:35Kraków Balice
2h 40min
BOH15:15Bournemouth
6 mar
BOH04:30Bournemouth
2h 25min
KRK06:55Kraków Balice
Ryanair
13 lut
KRK02:15Kraków Balice
2h 40min
BOH04:55Bournemouth
17 lut
BOH08:45Bournemouth
2h 25min
KRK11:10Kraków Balice
Ryanair
13 lut
KRK02:15Kraków Balice
2h 40min
BOH04:55Bournemouth
17 lut
BOH08:45Bournemouth
2h 25min
KRK11:10Kraków Balice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Bournemouth oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Bournemouth, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Ryanair.

  • Kraków Balice – Bournemouth – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Kraków Balice – Bournemouth wynosi ok. 1541,6 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 2h 40min.


Alternatywne trasy Kraków-Bournemouth

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena125 zł
Loty Warszawa - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena108 zł
Loty Katowice - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena108 zł
Loty Gdańsk - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena125 zł
Loty Poznań - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena99 zł
Loty Wrocław - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena112 zł
Loty Rzeszów - Londyn
Najkrótszy czas lotu4h 50min
Najniższa cena766 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Bournemouth

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Bournemouth

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Kraków – Bournemouth z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystkie wyszukiwania lotów Kraków – Bournemouth na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Kraków – Bournemouth.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Kraków – Bournemouth. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.