Belfast – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Boston (BOS)
Belfast (BHD)
pt. 16.04.
pt. 23.04.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Belfast

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Belfast
Warszawa
Dublin

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Belfast

Warszawa (WMI) - Dublin (DUB)

Ceny lotów Warszawa - Belfast są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Modlin na Dublin. Średnia cena wynosi 379 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - BELFASTmaj37% tańszyLoty Warszawa - Belfast kosztują średnio 449 zł w miesiącu maj
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - BELFASTgrudzień31% droższyŚrednia cena za lot Warszawa - Belfast to 929 zł w miesiącu grudzień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - BELFASTpaździernik633% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa - Belfast w miesiącu październik

Belfast — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Belfast?

269 zł to najniższa znaleziona na momondo cena za lot Wrocław – Belfast w ostatnich dwóch tygodniach. Jest ona o 65% tańsza od większości ofert lotów do miasta Belfast. Znajdź najniższe ceny, korzystając z Przewodnika po cenach lotów momondo.

W którym miesiącu polecę do miasta Belfast najtaniej?

Jeśli nie możesz zaplanować podróży na maj, kwiecień to także dobry moment na lot Polska - Belfast. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 556 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Belfast są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że środa to najtańszy dzień na lot Polska - Belfast. Najtańsze bilety zaczynają się wtedy od 423 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Najdroższy dzień na lot do miasta Belfast to czwartek. Bilety lotnicze kosztują wtedy zwykle około 1 002 zł.

Czy w pobliżu miasta Belfast znajdują się inne lotniska?

Podróżujący wybierający się do miasta Belfast mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Belfast Intl (20 km od centrum), Lotnisko Londonderry Derry (93 km od centrum), Lotnisko Campbeltown Machrihanish (95 km od centrum), Lotnisko Isle of Islay Glenegedale (122 km od centrum) lub Lotnisko Glasgow-Prestwick (132 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Belfast?

Najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Belfast jest Lotnisko Glasgow-Prestwick ze średnią ceną 485 zł za osobę. Ceny wahają się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnikom, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Belfast — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Belfast znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
4 lip
14:50Warszawa Modlin
4h 55min
1 przesiadka
19:45Belfast Intl
4 sie
09:10Belfast Intl
10h 30min
1 przesiadka
19:40Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
4 lip
10:20Warszawa Lotnisko Chopina
9h 40min
2 przesiadki
20:00Belfast Intl
4 sie
04:25Belfast Intl
7h 00min
2 przesiadki
11:25Warszawa Lotnisko Chopina
1 405 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 maj
06:25Warszawa Modlin
13h 20min
1 przesiadka
19:45Belfast Intl
31 maj
02:00Belfast Intl
6h 15min
1 przesiadka
08:15Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
20 maj
02:00Warszawa Lotnisko Chopina
11h 45min
1 przesiadka
13:45Belfast City
31 maj
03:15Belfast City
8h 10min
2 przesiadki
11:25Warszawa Lotnisko Chopina
4 709 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 maj
08:20Warszawa Lotnisko Chopina
9h 50min
2 przesiadki
18:10Belfast City
31 maj
13:15Belfast City
17h 20min
1 przesiadka
06:35Warszawa Lotnisko Chopina
4 576 zł
Znajdź podobne
KLM
20 maj
08:20Warszawa Lotnisko Chopina
5h 25min
1 przesiadka
13:45Belfast City
31 maj
13:15Belfast City
22h 10min
1 przesiadka
11:25Warszawa Lotnisko Chopina

Które linie latają do miasta Belfast?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze, oferujące loty do miasta Belfast

Belfast: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Belfast

Belfast — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Belfast
Najkrótszy czas lotu
4h 55min
Najniższa cena
587 zł
Loty Warszawa - Belfast
Najkrótszy czas lotu
4h 55min
Najniższa cena
587 zł
Loty Gdańsk - Belfast
Najkrótszy czas lotu
23h 35min
Najniższa cena
686 zł
Loty Kraków - Belfast
Najkrótszy czas lotu
11h 10min
Najniższa cena
838 zł
Loty Katowice - Belfast
Najkrótszy czas lotu
27h 15min
Najniższa cena
861 zł
Loty Wrocław - Belfast
Najkrótszy czas lotu
11h 35min
Najniższa cena
1 763 zł
Zobacz więcej

  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza