Lotnisko Belfast City – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 29.5
ndz 5.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Lotnisko Belfast City – informacje o lotach

Lotnisko Belfast City – informacje o cenach lotów, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

364 zł

Najlepsza cena w obie strony

902 zł

Najkrótszy czas lotu

7h 55min

Obsługiwany przez

2 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Belfast w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 364 zł (Kraków Balice – Belfast City).
Najlepsza cena za lot Polska – Belfast w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 902 zł (Warszawa Modlin – Belfast City).
Najkrótszy lot Polska – Belfast trwa 7h 55min (Kraków Balice – Belfast City).
Belfast – loty do tego miejsca wykonywane są przez 2 linie lotnicze i są to British Airways oraz KLM.


Lotnisko Belfast City — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Lotnisko Belfast City znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
29 lip
WMI07:00Warszawa Modlin
9h 35min
1 przesiadka
BHD16:35Belfast City
31 lip
BHD14:00Belfast City
14h 35min
2 przesiadki
WMI04:35Warszawa Modlin
KLM
13 sie
WAW16:05Warszawa Lotnisko Chopina
21h 40min
1 przesiadka
BHD13:45Belfast City
28 sie
BHD13:15Belfast City
24h 30min
1 przesiadka
WAW13:45Warszawa Lotnisko Chopina
1 027 zł
Znajdź podobne
easyJet
21 lip
KRK17:20Kraków Balice
13h 45min
1 przesiadka
BHD07:05Belfast City
27 lip
BHD16:10Belfast City
23h 30min
1 przesiadka
KRK15:40Kraków Balice
1 448 zł
Znajdź podobne
British Airways
13 sie
WAW07:50Warszawa Lotnisko Chopina
10h 00min
1 przesiadka
BHD17:50Belfast City
28 sie
BHD05:40Belfast City
11h 05min
2 przesiadki
WAW16:45Warszawa Lotnisko Chopina
1 743 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 lip
WMI16:55Warszawa Modlin
13h 40min
1 przesiadka
BHD06:35Belfast City
15 lip
BHD14:35Belfast City
5h 00min
1 przesiadka
WMI19:35Warszawa Modlin
KLM
12 sie
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina
22h 40min
1 przesiadka
BHD13:45Belfast City
17 sie
BHD13:20Belfast City
17h 15min
1 przesiadka
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
1 036 zł
Znajdź podobne

Lotnisko Belfast City – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Lotnisko Belfast City w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez British Airways i KLM.
Kilka linii lotniczych
9 lip
KRK18:20Kraków Balice
24h 00min
1 przesiadka
BHD18:20Belfast City
British Airways
29 cze
KRK08:30Kraków Balice
21h 20min
1 przesiadka
BHD05:50Belfast City
KLM
27 sie
GDN02:20Gdańsk Rębiechowo
11h 25min
1 przesiadka
BHD13:45Belfast City

Które linie latają do miasta Lotnisko Belfast City?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Lotnisko Belfast City

Które linie latają do miasta Lotnisko Belfast City?

Użytkownicy momondo szukający lotów Polska – Lotnisko Belfast City najczęściej wybierają te popularne linie lotnicze: KLM lub British Airways. W zależności od lotniska wylotu w mieście Polska, znalezienie lotów obsługiwanych przez te linie lotnicze powinno być możliwe.


Lotnisko Belfast City: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach w pobliżu Lotnisko Belfast City i ich odległości od centrum miasta

Lotnisko Belfast City znajduje się 4 km od centrum miasta


Lotnisko Belfast City — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Lotnisko Belfast City
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena876 zł

Popularne loty z: Lotnisko Belfast City

Najczęściej wyszukiwane loty z Lotnisko Belfast City, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Tel Awiw - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena364 zł
Loty Lotnisko Nowy Jork-JFK - Warszawa
Najkrótszy czas lotu8h 30min
Najniższa cena1 500 zł
Loty Lotnisko Warszawa Modlin - Rzym
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena204 zł
Loty Lotnisko Paryż Charles de Gaulle - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena559 zł
Loty Lotnisko Newark-Liberty - Warszawa
Najkrótszy czas lotu8h 25min
Najniższa cena1 808 zł
Loty Lotnisko Warszawa Modlin - Barcelona
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena347 zł
Loty Kraków - Barcelona
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena286 zł
Loty Lotnisko Chicago-O’Hare - Warszawa
Najkrótszy czas lotu9h 10min
Najniższa cena1 994 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Lotnisko Belfast City


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Belfast jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot (Belfast) i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów do miasta Belfast z takimi zasadami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów do miasta Belfast, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów do miasta Belfast, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.