Loty Azja Chiny Szanghaj Szanghaj

Szanghaj – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Boston (BOS)
Szanghaj (SHA)
śr. 21.04.
śr. 28.04.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Szanghaj

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Szanghaj
Warszawa
Lotnisko Szanghaj Pu Dong

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Szanghaj

Warszawa (WAW) - Szanghaj (CN2)

Ceny lotów Warszawa - Szanghaj są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Szanghaj. Średnia cena wynosi 2 018 zł


Szanghaj — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Szanghaj?

Użytkownicy rezerwujący loty Pekin – Szanghaj znaleźli oferty o 85% tańsze od średnich cen lotów do miasta Szanghaj. Jeśli chcesz znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów momondo.

W którym miesiącu polecę do miasta Szanghaj najtaniej?

Nasze dane pokazują, że kwiecień to najtańszy miesiąc na lot Polska - Szanghaj. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 1 666 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli nie uda Ci się zaplanować podróży na kwiecień, maj to równie dobry moment na lot Polska - Szanghaj. Większość użytkowników momondo planujących lot w tym okresie, znajduje wtedy bilety lotnicze w cenie około 1 666 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Szanghaj?

Najlepiej rezerwować lot Szanghaj – Polska z 50-dniowym wyprzedzeniem, kiedy ceny wynoszą ok. 2 018 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Szanghaj są najtańsze?

Najtańszym dniem na lot Polska - Szanghaj jest piątek – ceny lotów zaczynają się wtedy od 1 964 zł. Jeśli planując podróż, możesz sobie pozwolić na elastyczność, pamiętaj, że sobota to dzień, kiedy loty zwykle są najdroższe (średnia cena biletów lotniczych to 2 277 zł). Ceny te mogą się jednak zmieniać, warto więc ustawić alert cenowy dla lotów do miasta Szanghaj.

O jakiej porze dnia loty do miasta Szanghaj są najtańsze?

Rano to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Szanghaj. Użytkownicy momondo znaleźli bilety lotnicze z wylotem w ten dzień już od 1 986 zł. Wieczorem to popularna pora dnia na loty do miasta Szanghaj, więc ceny biletów są wyższe i kosztują ok. 2 203 zł za bilet.

Czy w pobliżu miasta Szanghaj znajdują się inne lotniska?

Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Szanghaj jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Szanghaj Pu Dong (30 km od centrum), Lotnisko Suzhou (104 km od centrum), Lotnisko Wuxi (106 km od centrum), Lotnisko Nantong (107 km od centrum) lub Lotnisko Hangzhou (149 km od centrum).

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Szanghaj?

Średnie ceny lotów na Lotnisko Wuxi wynoszą 1 239 zł za osobę – jest to więc najtańsze lotnisko w pobliżu miasta Szanghaj. Ceny te są zależne od lotniska wylotu. Wypróbuj Przewodnik po cenach lotów momondo, by znaleźć najtańsze loty.


Szanghaj — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Szanghaj znalezione przez użytkowników momondo.
Finnair
6 sie
09:00Warszawa Lotnisko Chopina
12h 15min
1 przesiadka
21:15Szanghaj Pu Dong
13 sie
05:20Szanghaj Pu Dong
15h 00min
1 przesiadka
20:20Warszawa Lotnisko Chopina
4 138 zł
Znajdź podobne
Finnair
24 wrz
04:55Warszawa Lotnisko Chopina
16h 20min
1 przesiadka
21:15Szanghaj Pu Dong
2 paź
05:20Szanghaj Pu Dong
15h 00min
1 przesiadka
20:20Warszawa Lotnisko Chopina
3 287 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 wrz
09:00Warszawa Lotnisko Chopina
12h 15min
1 przesiadka
21:15Szanghaj Pu Dong
1 paź
21:35Szanghaj Pu Dong
26h 35min
3 przesiadki
00:10Warszawa Lotnisko Chopina
4 544 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 paź
09:00Warszawa Lotnisko Chopina
12h 15min
1 przesiadka
21:15Szanghaj Pu Dong
21 paź
20:45Szanghaj Pu Dong
27h 00min
2 przesiadki
23:45Warszawa Lotnisko Chopina
4 434 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 maj
09:00Warszawa Lotnisko Chopina
23h 55min
2 przesiadki
08:55Szanghaj Pu Dong
13 cze
06:35Szanghaj Pu Dong
15h 20min
1 przesiadka
21:55Warszawa Lotnisko Chopina
4 949 zł
Znajdź podobne
Finnair
12 lip
15:10Warszawa Lotnisko Chopina
30h 05min
1 przesiadka
21:15Szanghaj Pu Dong
21 lip
05:20Szanghaj Pu Dong
15h 00min
1 przesiadka
20:20Warszawa Lotnisko Chopina
4 634 zł
Znajdź podobne

Szanghaj – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Szanghaj, sprawdź poniższe oferty,.
Kilka linii lotniczych
8 lip
04:20Warszawa Lotnisko Chopina
21h 45min
2 przesiadki
02:05Szanghaj Pu Dong
2 874 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 maj
13:40Warszawa Lotnisko Chopina
22h 45min
2 przesiadki
12:25Szanghaj Pu Dong
1 746 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 lip
08:55Kraków Balice
29h 10min
3 przesiadki
14:05Szanghaj Pu Dong
2 726 zł
Znajdź podobne

Szanghaj: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Szanghaj

Loty Azja Chiny Szanghaj Szanghaj
  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza