Chengdu – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Waszyngton (WAS)
Chengdu (CTU)
pt. 30.07.
pt. 06.08.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Chengdu — kiedy jest najlepszy czas na lot?

W który dzień tygodnia loty do miasta Chengdu są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że środa to najtańszy dzień na lot Polska - Chengdu. Najtańsze bilety zaczynają się wtedy od 2 401 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest sobota. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Chengdu wynosi wtedy 2 774 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Chengdu są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że po południu to najtańsza pora dnia na lot do miasta Chengdu. Najtańsze bilety, znalezione przez użytkowników momondo na trasie Polska to Chengdu, zaczynają się wtedy od 2 544 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Dla porównania najdroższa pora dnia na lot do miasta Chengdu to w południe, kiedy bilety kosztują około 2 940 zł.

Czy w pobliżu miasta Chengdu znajdują się inne lotniska?

Podróżujący wybierający się do miasta Chengdu mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Chengdu Tianfu Intl (57 km od centrum) lub Lotnisko Mian Yang (106 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.


Chengdu — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Chengdu znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
1 wrz
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
22h 00min
2 przesiadki
CTU13:00Chengdu
28 lis
CTU01:05Chengdu
17h 00min
1 przesiadka
WAW18:05Warszawa Lotnisko Chopina
6 921 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 wrz
WAW03:50Warszawa Lotnisko Chopina
16h 15min
1 przesiadka
CTU20:05Chengdu
29 lis
CTU10:05Chengdu
24h 30min
2 przesiadki
WAW10:35Warszawa Lotnisko Chopina
21 281 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 wrz
WAW03:50Warszawa Lotnisko Chopina
16h 15min
1 przesiadka
CTU20:05Chengdu
25 lis
CTU06:05Chengdu
31h 55min
2 przesiadki
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
10 915 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 wrz
WAW03:40Warszawa Lotnisko Chopina
23h 35min
2 przesiadki
CTU03:15Chengdu
27 lis
CTU10:05Chengdu
28h 20min
2 przesiadki
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
10 059 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 wrz
WAW03:50Warszawa Lotnisko Chopina
33h 10min
2 przesiadki
CTU13:00Chengdu
26 lis
CTU15:55Chengdu
19h 10min
2 przesiadki
WAW11:05Warszawa Lotnisko Chopina
21 056 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 wrz
WAW10:10Warszawa Lotnisko Chopina
27h 30min
1 przesiadka
CTU13:40Chengdu
27 lis
CTU09:00Chengdu
26h 05min
2 przesiadki
WAW11:05Warszawa Lotnisko Chopina
10 911 zł
Znajdź podobne
  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Wiele miejsc
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza