Qingdao – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 1.6
śr 8.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Qingdao — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Po południu to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Qingdao. Użytkownicy momondo znaleźli bilety lotnicze z wylotem w ten dzień już od 2 714 zł. W południe to pora dnia, kiedy loty do miasta Qingdao są najdroższe, a ich średnia cena wynosi 3 767 zł. Pora ta przypada na godziny szczytu, dlatego bilety kosztują wtedy więcej.

Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Qingdao, rozważ Lotnisko Weifang.Qingdao — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Qingdao znalezione przez użytkowników momondo.
Air France
WAWWarszawa Lotnisko Chopina
22h 35min
TAOQingdao

Qingdao – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Qingdao w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Air France.
Air France
WAWWarszawa Lotnisko Chopina
22h 35min
TAOQingdao

Które linie latają do miasta Qingdao?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Qingdao

Które linie latają do miasta Qingdao?

Według naszych danych najpopularniejszymi liniami lotniczymi obsługującymi loty Polska – Qingdao są KLM, Air France i Air China. W zależności od lotniska wylotu dostępne mogą być też loty innych linii.

Loty KLM do miasta Qingdao

KLM obsługuje około 20 lotów w kierunku Qingdao tygodniowo. Najczęstszym miejscem wylotu jest Kanton Guangzhou, a najlepsza oferta w obie strony na tej trasie kosztuje 1 896 zł (Kraków Balice – Qingdao). Użytkownicy ocenili KLM na 7,8/10, wystawiając 124 opinie na momondo.

Loty Air China do miasta Qingdao

3 568 zł to najlepsza oferta Air China za bilet Warszawa Lotnisko Chopina – Qingdao (znaleziona na momondo w ciągu ostatnich kilku dni). Linie te obsługują 42 loty do tego miejsca tygodniowo, a ceny zależą od dostępności. 25 użytkowników momondo oceniło Air China na 7,0/10.


Qingdao — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Gdańsk - Qingdao
Najkrótszy czas lotu22h 10min
Najniższa cena15 593 zł
Loty Warszawa - Qingdao
Najkrótszy czas lotu22h 35min
Najniższa cena14 596 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Qingdao


Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu (Qingdao). Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. Wszystkie oferty lotów do miasta Qingdao na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów do miasta Qingdao momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów do miasta Qingdao, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.