Winnipeg – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Zurych (ZRH)
Winnipeg (YWG)
wt. 02.03.
wt. 09.03.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Winnipeg

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Winnipeg
Warszawa
Winnipeg

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Winnipeg

Warszawa (WAW) - Winnipeg (YWG)

Ceny lotów Warszawa - Winnipeg są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Winnipeg. Średnia cena wynosi 3 020 zł


Winnipeg — kiedy jest najlepszy czas na lot?

W którym miesiącu polecę do miasta Winnipeg najtaniej?

Zazwyczaj listopad to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Winnipeg. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 1 991 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na listopad, marzec to także dobry moment na lot Polska - Winnipeg. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 2 029 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Winnipeg są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że sobota to najtańszy dzień tygodnia na lot do miasta Winnipeg. Bilety lotnicze z wylotem w ten dzień tygodnia zaczynają się od 2 396 zł. Najdroższy dzień na lot do miasta Winnipeg to poniedziałek. Bilety lotnicze kosztują wtedy zwykle około 2 930 zł.


Winnipeg — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Winnipeg znalezione przez użytkowników momondo.
Lufthansa
10 cze
03:05
Poznań Ławica
15h 23min
2 przesiadki
18:28
Winnipeg
14 cze
10:45
Winnipeg
14h 45min
2 przesiadki
01:30
Poznań Ławica
3 194 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
10 cze
03:05
Poznań Ławica
15h 23min
2 przesiadki
18:28
Winnipeg
14 cze
10:45
Winnipeg
14h 45min
2 przesiadki
01:30
Poznań Ławica
3 232 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
10 cze
03:05
Poznań Ławica
15h 23min
2 przesiadki
18:28
Winnipeg
14 cze
06:40
Winnipeg
18h 50min
2 przesiadki
01:30
Poznań Ławica
3 209 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
5 maj
09:10
Gdańsk Rębiechowo
37h 18min
2 przesiadki
22:28
Winnipeg
8 maj
10:45
Winnipeg
14h 50min
2 przesiadki
01:35
Gdańsk Rębiechowo
5 197 zł
Znajdź podobne
KLM
27 maj
10:05
Wrocław-Strachowice
35h 44min
2 przesiadki
21:49
Winnipeg
31 maj
08:00
Winnipeg
18h 35min
2 przesiadki
02:35
Wrocław-Strachowice
2 387 zł
Znajdź podobne
KLM
27 maj
10:05
Wrocław-Strachowice
35h 44min
2 przesiadki
21:49
Winnipeg
31 maj
08:00
Winnipeg
18h 35min
2 przesiadki
02:35
Wrocław-Strachowice
2 391 zł
Znajdź podobne
  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza