Znajdź tanie loty do Paryża od 92 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 27.3
pon. 3.4

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Paryża

Informacje o cenach lotów do Paryża, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

92 zł

Najlepsza cena w obie strony

341 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 00min

Obsługiwany przez

4 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Paryż w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 92 zł (Warszawa Modlin – Paryż Beauvais-Tillé).
Najlepsza cena za lot Polska – Paryż w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 341 zł (Poznań Ławica – Paryż Beauvais-Tillé).
Najkrótszy lot Polska – Paryż trwa 2h 00min (Poznań Ławica – Paryż Beauvais-Tillé).
Paryż – loty do tego miejsca wykonywane są przez 4 linie lotnicze i są to Lufthansa, Ryanair oraz easyJet.

Paryż – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Paryż, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Paryż najtaniej?

Nasze dane pokazują, że Styczeń to najtańszy miesiąc na lot Polska - Paryż. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 463 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Styczeń, Listopad to miesiąc, w którym także możesz znaleźć tanie loty Polska - Paryż. Ceny znaleziony na momondo wynoszą wtedy średnio 494 zł.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Paryż?

Osoby rezerwujące loty Gdańsk – Paryż znalazły oferty o 77% tańsze od średnich cen lotów do miasta Paryż. Jeśli chcesz znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów momondo.
Zobacz ceny z:

W który dzień tygodnia loty do miasta Paryż są najtańsze?

Najtańszym dniem na lot do miasta Paryż jest poniedziałek – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 638 zł. Polecisz wtedy taniej ze względu na znacznie mniejszy popyt niż w pozostałe dni tygodnia. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest wtorek. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Paryż wynosi wtedy 738 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Paryż są najtańsze?

W południe to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Paryż. Na momondo inne osoby znalazły bilety lotnicze z wylotem w ten dzień już od 515 zł. Jeśli możesz pozwolić sobie na elastyczność w planowaniu, rano to nie jest najlepsza pora dnia na lot, gdyż ceny wynoszą średnio 824 zł. Ceny lotów Paryż – Polska są wtedy wyższe, gdyż lata wtedy wielu podróżnych.

Jak długo trwa lot do miasta Paryż?

Średni czas trwania lotu na trasie Polska – Paryż zależy od tego, na które lotnisko przylatujesz i z którego wylatujesz. Podróż na trasie Warszawa Chopina – Paryż Charles de Gaulle trwa średnio 2h 25min, podczas gdy lot na trasie Kraków Balice – Paryż Charles de Gaulle trwa średnio 2h 15min. Paryż Charles de Gaulle jest najpopularniejszym lotniskiem w regionie Paryż.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Paryż?

Loty Polska – Paryż warto kupować na 59 dni przed planowanym wylotem. To wtedy na momondo można znaleźć najlepsze ceny lotów, które wynoszą średnio 614 zł.

Najtańsze loty do miasta Paryż

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Paryż
Lotnisko Warszawa Chopina
Lotnisko Paryż-Orly

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Paryż

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Lotnisko Paryż Beauvais-Tillé (BVA)

Ceny lotów Warszawa - Paryż są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Paryż Beauvais-Tillé. Średnia cena wynosi 345 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - PARYŻStyczeń25% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Paryż kosztują średnio 463 zł w miesiącu Styczeń
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - PARYŻSierpień27% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Paryż to 782 zł w miesiącu Sierpień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - PARYŻWrzesień340% więcej wyszukiwańW miesiącu Wrzesień najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Paryż.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Paryża

Jeśli przy oglądaniu mapy Twój palec zatrzyma się na stolicy Francji, jednego możesz być pewny: Twój urlop lub weekend w Paryżu będzie strzałem w dziesiątkę. Kulturalna i towarzyska stolica Europy zachwyca bowiem przez cały rok.

Szczyt sezonu turystycznego przypada na wiosnę i lato. Piękna pogoda i bogata oferta kulturalna zrekompensują Ci wówczas wszelkie ewentualne niedogodności, związane z tłumem na ulicach i kolejkami do głównych atrakcji Paryża. Szczególnie warte uwagi jest tu lipcowe święto narodowe: miasto uświetnia rocznicę zburzenia Bastylii efektowną paradą wojskową i pokazem sztucznych ogni.

Jesienią pogoda w Paryżu nieco się pogarsza, lecz w tym okresie sporo zaoszczędzisz na kosztach podróży – ceny biletów lotniczych i hoteli są wówczas znacznie niższe. Także zima jest dobrą porą na budżetowy wyjazd. Z pomocą Alarmu Cenowego momondo łatwo upolujesz wówczas tanie bilety lotnicze do Paryża, a zimowy krajobraz Miasta Świateł czy sylwester na Polach Elizejskich zagwarantują Ci niezapomniane wrażenia.

Istnieje możliwość wybrania innego lotniska docelowego w pobliżu miasta Paryż, na które lot będzie prawdopodobnie tańszy. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Paryż-Orly (15 km od centrum miasta Paryż), Lotnisko Paryż Charles de Gaulle (23 km od centrum miasta Paryż), Lotnisko Paryż Beauvais-Tillé (68 km od centrum miasta Paryż) lub Lotnisko Chalons-en-Champagne Châlons Vatry (135 km od centrum miasta Paryż).

Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 538 zł, Lotnisko Paryż Beauvais-Tillé jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Paryż. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.


Paryż — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Paryż znalezione na momondo.
Ryanair
26 maj
POZ13:40Poznań Ławica
2h 00min
BVA15:40Paryż Beauvais-Tillé
18 cze
BVA05:40Paryż Beauvais-Tillé
1h 55min
POZ07:35Poznań Ławica
Ryanair
18 kwi
WMI15:40Warszawa Modlin
2h 20min
BVA18:00Paryż Beauvais-Tillé
24 kwi
BVA03:15Paryż Beauvais-Tillé
2h 10min
WMI05:25Warszawa Modlin
Ryanair
9 kwi
POZ03:15Poznań Ławica
2h 00min
BVA05:15Paryż Beauvais-Tillé
14 kwi
BVA16:05Paryż Beauvais-Tillé
1h 55min
POZ18:00Poznań Ławica
Ryanair
15 wrz
POZ13:40Poznań Ławica
2h 00min
BVA15:40Paryż Beauvais-Tillé
17 wrz
BVA05:40Paryż Beauvais-Tillé
1h 55min
POZ07:35Poznań Ławica
Ryanair
18 kwi
WMI15:40Warszawa Modlin
2h 20min
BVA18:00Paryż Beauvais-Tillé
24 kwi
BVA03:15Paryż Beauvais-Tillé
2h 10min
WMI05:25Warszawa Modlin
Ryanair
18 kwi
WMI15:40Warszawa Modlin
2h 20min
BVA18:00Paryż Beauvais-Tillé
21 kwi
BVA14:20Paryż Beauvais-Tillé
2h 10min
WMI16:30Warszawa Modlin

Paryż – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Paryż w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Ryanair
18 kwi
WMI15:40Warszawa Modlin
2h 20min
BVA18:00Paryż Beauvais-Tillé
Ryanair
18 kwi
WMI15:40Warszawa Modlin
2h 20min
BVA18:00Paryż Beauvais-Tillé
Ryanair
2 kwi
POZ03:15Poznań Ławica
2h 00min
BVA05:15Paryż Beauvais-Tillé

Inne klasy lotu dla lotów do miasta Paryż

Zapoznaj się z innymi taryfami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Paryż)

Które linie latają do miasta Paryż?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Paryż

Każdego tygodnia Transavia France obsługuje 31 lotów w kierunku Paryż. Większość z nich odbywa się na najpopularniejszej trasie Transavia France: Porto – Paryż. Ceny wahają się w zależności od daty i miejsca wylotu, a najtańsza oferta (Kraków Balice – Paryż) znaleziona na momondo w ostatnich trzech dniach kosztowała 254 zł. Transavia France to najchętniej wybierane linie dla tej trasy na momondo, a podróżujący oceniają je na 8,6/10 (na podstawie 52 opinii).

SWISS obsługuje tygodniowo 34 loty w kierunku Paryż, są to więc chętnie wybierane linie, szczególnie jeśli chodzi o trasę Genewa-Cointrin – Paryż. Ceny ofert SWISS (ocena: 8,3, 184 opinie) różnią się w zależności od daty i miejsca wylotu, a najlepsza oferta znaleziona na momondo dotyczyła trasy Warszawa Chopina – Paryż i kosztowała 442 zł w obie strony.


Paryż: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Paryż

Paryż – jak dojechać do centrum z lotniska?

Paryż ma trzy główne lotniska: duże linie lotnicze lądują w portach Charles De Gaulle i Orly, natomiast tani przewoźnicy mają swoją bazę na nieco oddalonym lotnisku Beauvais. Dojazd z De Gaulle do centrum Paryża obsługują autobusy Roissy Bus, kursujące do przystanku Opera. Z Terminalu 2 złapiesz także autobus Air France z końcowym przystankiem nieopodal Łuku Triumfalnego. Terminal 2 ma również własną stację podmiejskiej kolejki.

Linia RER B przebiega przez ścisłe centrum Paryża, z przystankami na Gare Du Nord lub Denfert-Rochereau. Najszybszy sposób dojazdu z Beauvais do centrum Paryża to bezpośredni autobus. Czas kursu zamyka się w 75 minutach, a godziny odjazdów są dostosowane do siatki odlotów i przylotów. Autobusy dojeżdżają do stacji metra Porte Maillot.

Z lotniska Orly do centrum Paryża możesz dojechać za pośrednictwem specjalnej kolejki Orlyval lub autobusu Orlybus. Pociągi kończą bieg na stacji RER Antony, natomiast autobusy dojeżdżają do Denfert-Rochereau. Oba przystanki są wygodnie skomunikowane z centrum miasta.


Paryż — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Paryż
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena380 zł
Loty Warszawa - Paryż
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena345 zł
Loty Wrocław - Paryż
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena349 zł
Loty Katowice - Paryż
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena533 zł
Loty Gdańsk - Paryż
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena266 zł
Loty Poznań - Paryż
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena253 zł
Loty Rzeszów - Paryż
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena821 zł
Loty Lublin - Paryż
Najkrótszy czas lotu7h 40min
Najniższa cena882 zł
Loty Szczecin - Paryż
Najkrótszy czas lotu5h 05min
Najniższa cena795 zł
Loty Łódź - Paryż
Najkrótszy czas lotu7h 55min
Najniższa cena847 zł
Loty Bydgoszcz - Paryż
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena712 zł
Loty Berlin - Paryż
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena358 zł
Loty Zielona Góra - Paryż
Najkrótszy czas lotu12h 15min
Najniższa cena1 594 zł
Loty Nowy Jork - Paryż
Najkrótszy czas lotu7h 00min
Najniższa cena2 262 zł
Loty Londyn - Paryż
Najkrótszy czas lotu19h 25min
Najniższa cena1 066 zł
Loty Amsterdam - Paryż
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena952 zł

Paryż – jak się poruszać?

Komunikacja miejska w Paryżu jest doskonale zorganizowana, a bilety – niezbyt drogie. Podstawowy bilet jednorazowy kosztuje 1,70 EUR (8 PLN), natomiast karnet 10-przejazdowy – 13,70 EUR (60 PLN). Oba bilety zachowują ważność we wszystkich środkach komunikacji w Paryżu; osobna taryfa obowiązuje jedynie w autobusach podmiejskich. Szczególnie korzystny będzie dla Ciebie zakup karty Paris Visite Pass, dostępnej w wariantach 1-, 2-, 3- i 5-dniowych. Karty możesz nabyć w kasach na stacjach metra i kolei RER, w punktach informacji turystycznej, na dworcach, lotniskach i w niektórych hotelach. Bilet uprawnia Cię do nieograniczonej liczby przejazdów na dziennych i nocnych liniach komunikacyjnych.

Metro w Paryżu kursuje w godzinach 5:30-1:20. Pociągi odjeżdżają co kilka minut, a stacje metra rozmieszczone są w 500-metrowych odległościach na terenie całego Paryża. Uzupełnieniem siatki metra jest podmiejska kolej RER, którą dojedziesz na przedmieścia. Autobusy w Paryżu kursują między 5.30-20.30; linie miejskie oznaczone są numerami dwucyfrowymi, natomiast linie podmiejskie – trzycyfrowymi. Tramwaje w Paryżu kursują od 4:30 do późnego wieczora.

Paryska komunikacja miejska oferuje także liczne udogodnienia dla turystów. Specjalna linia Montmartrobus zapewni Ci wygodny dojazd do wszystkich atrakcji słynnej dzielnicy Montmartre. 4 linie Open Tour, obsługiwane przez piętrowe autobusy, kursują wokół zabytkowej części miasta. W systemie komunikacji miejskiej znajdują się także autobusy wodne (Batobus) z 8 przystankami rozlokowanymi wzdłuż Sekwany. Przejazd nimi sam w sobie jest wielką przyjemnością!


Zacznij planować swoją podróż do: Paryż


Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu do miasta Paryż. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów do miasta Paryż tak, aby pokazać tylko loty z elastycznymi zasadami.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.