1 maja wchodzą w życie zmiany w naszej Polityce prywatności i plików cookie. OK

Loty Lublin-Paryż

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Lublin - Paryż

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublin - Paryż, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
30 kwi
LUZ
00:20
Lotnisko Lublin
10h 05min
1 przesiadka
10:25
CDG
Lotnisko Paryż Charles de Gaulle
Kilka linii lotniczych
07 maj
CDG
10:55
Lotnisko Paryż Charles de Gaulle
12h 50min
1 przesiadka
23:45
LUZ
Lotnisko Lublin
962 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
29 kwi
LUZ
00:20
Lotnisko Lublin
10h 05min
1 przesiadka
10:25
CDG
Lotnisko Paryż Charles de Gaulle
Kilka linii lotniczych
07 maj
CDG
10:55
Lotnisko Paryż Charles de Gaulle
12h 50min
1 przesiadka
23:45
LUZ
Lotnisko Lublin
997 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
30 kwi
LUZ
00:20
Lotnisko Lublin
10h 05min
1 przesiadka
10:25
CDG
Lotnisko Paryż Charles de Gaulle
Kilka linii lotniczych
03 maj
CDG
23:55
Lotnisko Paryż Charles de Gaulle
11h 35min
1 przesiadka
11:30
+1
LUZ
Lotnisko Lublin
1 054 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
28 kwi
LUZ
00:25
Lotnisko Lublin
10h 00min
1 przesiadka
10:25
CDG
Lotnisko Paryż Charles de Gaulle
Kilka linii lotniczych
04 maj
CDG
15:55
Lotnisko Paryż Charles de Gaulle
7h 50min
1 przesiadka
23:45
LUZ
Lotnisko Lublin
1 385 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
30 kwi
LUZ
00:20
Lotnisko Lublin
10h 05min
1 przesiadka
10:25
CDG
Lotnisko Paryż Charles de Gaulle
Kilka linii lotniczych
04 maj
CDG
15:55
Lotnisko Paryż Charles de Gaulle
7h 50min
1 przesiadka
23:45
LUZ
Lotnisko Lublin
1 172 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
29 kwi
LUZ
00:20
Lotnisko Lublin
10h 05min
1 przesiadka
10:25
CDG
Lotnisko Paryż Charles de Gaulle
Kilka linii lotniczych
04 maj
CDG
15:55
Lotnisko Paryż Charles de Gaulle
7h 50min
1 przesiadka
23:45
LUZ
Lotnisko Lublin
1 210 PLN

Informacje o trasie Paryż-Lublin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublin-Paryż
Najkrótszy czas lotu
7 godz. 30 min
Najszybszy lot Lublin-Paryż zajmuje 7 godz. 30 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Lublin-Paryż. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lublin - Paryż Charles de Gaulle.
Lotniska - Paryż
4 lotnisk(a)
W pobliżu miasta Paryż znajdują się 4 lotniska: Paryż Châlons Vatry (XCR), Paryż Charles de Gaulle (CDG), Paryż-Orly (ORY), Paryż Beauvais-Tillé (BVA).

Alternatywne trasy Lublin-Paryż

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów

Porównanie kosztów: Lublin i Paryż

Porównaj koszt codziennych zakupów (Lublin i Paryż)
Jedzenie
Niedroga restauracja
20 PLN
Lublin
64 PLN
Paryż
fast food
Danie w McDonald's
16 PLN
Lublin
34,24 PLN
Paryż
Napój
0,33 l
2,66 PLN
Lublin
12,38 PLN
Paryż
Kawa
Cappuccino
8 PLN
Lublin
14,02 PLN
Paryż
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
3,19 PLN
Lublin
8,14 PLN
Paryż

Lublin - loty do:

Paryż - loty z:

*Ceny lotów do miasta Paryż to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.