Loty Europa Francja Bordeaux

Bordeaux – znajdź tanie loty

pon. 18.02.
pon. 25.02.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Kiedy jest najlepszy czas na lot do: Bordeaux?

+390.0%
+260.0%
+130.0%
Baza
Cena
195 - 933 PLN

Bordeaux oferty lotów znalezione na momondo

Loty Bordeaux | Sprawdź najlepsze ceny, które ostatnio znaleźli użytkownicy momondo
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 40min
08:40
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
Ryanair
BOD
06:00
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
2h 45min
08:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
218 PLN
Wizz Air
Wizz Air
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
3h 00min
09:00
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
Wizz Air
BOD
06:00
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
2h 50min
08:50
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
286 PLN
Ryanair
Ryanair
WMI
06:00
Lotnisko Warszawa Modlin
19h 35min
1 przesiadka
01:35
+1
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
Ryanair
BOD
06:00
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
9h 55min
1 przesiadka
15:55
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
328 PLN
easyJet
easyJet
WAW
05:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
4h 55min
1 przesiadka
09:55
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
easyJet
BOD
06:00
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
2h 50min
08:50
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
390 PLN
Ryanair
Ryanair
WMI
06:00
Lotnisko Warszawa Modlin
6h 10min
1 przesiadka
12:10
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
Ryanair
BOD
06:00
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
5h 45min
1 przesiadka
11:45
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
409 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 40min
08:40
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
Ryanair
BOD
06:00
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
2h 45min
08:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
420 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 40min
08:40
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
Ryanair
BOD
06:00
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
2h 45min
08:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
218 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 40min
08:40
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
Ryanair
BOD
06:00
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
2h 45min
08:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
420 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 40min
08:40
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
Ryanair
BOD
06:00
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
2h 45min
08:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
447 PLN
Wizz Air
Wizz Air
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
3h 00min
09:00
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
Wizz Air
BOD
06:00
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
2h 50min
08:50
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
286 PLN
Wizz Air
Wizz Air
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
3h 00min
09:00
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
Wizz Air
BOD
06:00
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
2h 50min
08:50
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
588 PLN
Wizz Air
Wizz Air
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
3h 00min
09:00
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
Wizz Air
BOD
06:00
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
2h 50min
08:50
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
676 PLN

Które linie lotnicze latają do miasta Bordeaux?

Tani przewoźnicy mają najniższe ceny, ale pamiętaj, że ich oferty często nie obejmują bagażu rejestrowanego, posiłku lub napojów na pokładzie. Spójrz na szacowane opłaty dodatkowe w wynikach wyszukiwania, by mieć rozeznanie, ile będziesz musiał dopłacić za poszczególne usługi.


Lotniska w pobliżu Bordeaux

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Bordeaux wraz z ich odległością od centrum miasta
Bordeaux-Mérignac
10 km od centrum

Fakty o Bordeaux

Sprawdź walutę, lokalny czas oraz podstawowe wydatki, jakich możesz spodziewać się w mieście Bordeaux
Czas lokalny
Waluta
euro
Piwo
Lokalne piwo (0,5 l)
7,42 PLN
Jedzenie
Niedroga restauracja
56 PLN
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
6,91 PLN

Zacznij planować swoją podróż do miasta Bordeaux

Loty Europa Francja Bordeaux