Loty Europa Francja Ajaccio

Ajaccio – znajdź tanie loty

pt. 15.02.
pt. 22.02.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Ajaccio oferty lotów znalezione na momondo

Loty Ajaccio | Sprawdź najlepsze ceny, które ostatnio znaleźli użytkownicy momondo
Najszybszy
Najtańszy
Brussels Airlines
Brussels Airlines
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
24h 45min
1 przesiadka
06:45
+1
AJA
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
Brussels Airlines
AJA
06:00
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
21h 40min
1 przesiadka
03:40
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
781 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
11h 25min
1 przesiadka
17:25
AJA
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
Kilka linii lotniczych
AJA
06:00
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
9h 00min
1 przesiadka
15:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 103 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
9h 00min
1 przesiadka
15:00
AJA
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
Kilka linii lotniczych
AJA
06:00
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
9h 00min
1 przesiadka
15:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 153 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
9h 25min
1 przesiadka
15:25
AJA
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
Kilka linii lotniczych
AJA
06:00
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
6h 30min
1 przesiadka
12:30
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1 157 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
10h 35min
2 przesiad.
16:35
AJA
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
Kilka linii lotniczych
AJA
06:00
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
6h 30min
1 przesiadka
12:30
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1 570 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
8h 40min
2 przesiad.
14:40
AJA
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
Kilka linii lotniczych
AJA
06:00
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
10h 50min
2 przesiad.
16:50
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2 926 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
9h 25min
1 przesiadka
15:25
AJA
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
Kilka linii lotniczych
AJA
06:00
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
6h 30min
1 przesiadka
12:30
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1 157 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
10h 35min
2 przesiad.
16:35
AJA
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
Kilka linii lotniczych
AJA
06:00
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
6h 30min
1 przesiadka
12:30
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1 570 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
9h 00min
1 przesiadka
15:00
AJA
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
Kilka linii lotniczych
AJA
06:00
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
9h 00min
1 przesiadka
15:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 153 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
8h 40min
2 przesiad.
14:40
AJA
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
Kilka linii lotniczych
AJA
06:00
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
10h 50min
2 przesiad.
16:50
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2 926 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
11h 25min
1 przesiadka
17:25
AJA
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
Kilka linii lotniczych
AJA
06:00
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
9h 00min
1 przesiadka
15:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 103 PLN
Brussels Airlines
Brussels Airlines
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
24h 45min
1 przesiadka
06:45
+1
AJA
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
Brussels Airlines
AJA
06:00
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
21h 40min
1 przesiadka
03:40
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
781 PLN

Które linie lotnicze latają do miasta Ajaccio?

Tani przewoźnicy mają najniższe ceny, ale pamiętaj, że ich oferty często nie obejmują bagażu rejestrowanego, posiłku lub napojów na pokładzie. Spójrz na szacowane opłaty dodatkowe w wynikach wyszukiwania, by mieć rozeznanie, ile będziesz musiał dopłacić za poszczególne usługi.


Lotniska w pobliżu Ajaccio

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Ajaccio wraz z ich odległością od centrum miasta
Ajaccio Campo Dell Oro
5 km od centrum

Fakty o Ajaccio

Sprawdź walutę, lokalny czas oraz podstawowe wydatki, jakich możesz spodziewać się w mieście Ajaccio
Czas lokalny
Waluta
euro
Jedzenie
Niedroga restauracja
52 PLN
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
4,34 PLN

Zacznij planować swoją podróż do miasta Ajaccio

Loty Europa Francja Ajaccio