Loty Europa Francja Korsyka Ajaccio Kraków - Ajaccio

Tanie loty Kraków - Ajaccio

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Ajaccio

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Ajaccio, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Brussels Airlines
Brussels Airlines
26 sie
KRK
20:55
Lotnisko Kraków Balice
42h 40min
2 przesiad.
15:35
+2
AJA
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
Brussels Airlines
31 sie
AJA
17:45
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
21h 40min
1 przesiadka
15:25
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2 004 PLN
Air France
Air France
23 wrz
KRK
13:45
Lotnisko Kraków Balice
6h 10min
2 przesiad.
19:55
AJA
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
Air France
27 wrz
AJA
09:00
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
10h 05min
2 przesiad.
19:05
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2 788 PLN
Air France
Air France
23 wrz
KRK
13:45
Lotnisko Kraków Balice
6h 10min
2 przesiad.
19:55
AJA
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
Air France
25 wrz
AJA
08:00
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
11h 05min
2 przesiad.
19:05
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2 812 PLN
Air France
Air France
23 wrz
KRK
13:45
Lotnisko Kraków Balice
6h 10min
2 przesiad.
19:55
AJA
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
Air France
29 wrz
AJA
10:00
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
9h 40min
2 przesiad.
19:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
3 898 PLN
Air France
Air France
23 wrz
KRK
13:45
Lotnisko Kraków Balice
6h 10min
2 przesiad.
19:55
AJA
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
Air France
27 wrz
AJA
09:00
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
10h 05min
2 przesiad.
19:05
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2 788 PLN
Air France
Air France
24 wrz
KRK
13:45
Lotnisko Kraków Balice
6h 10min
2 przesiad.
19:55
AJA
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
Air France
27 wrz
AJA
09:00
Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro
10h 05min
2 przesiad.
19:05
KRK
Lotnisko Kraków Balice
3 322 PLN

Informacje o trasie Ajaccio-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Ajaccio
Najkrótszy czas lotu 5 godz. 55 min Najszybszy lot Kraków-Ajaccio zajmuje 5 godz. 55 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Ajaccio. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Kraków Balice - Ajaccio Campo Dell Oro.
Lotniska - Ajaccio 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Ajaccio: Ajaccio Campo Dell Oro (AJA)

Alternatywne trasy Kraków-Ajaccio

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Figari
Najkrótszy czas lotu
6h 20min
Najniższa cena
773 PLN
Kraków - Bastia
Najkrótszy czas lotu
5h 50min
Najniższa cena
945 PLN
Katowice - Bastia
Najkrótszy czas lotu
6h 20min
Najniższa cena
1 173 PLN
Katowice - Ajaccio
Najkrótszy czas lotu
6h 40min
Najniższa cena
3 636 PLN
Zobacz więcej

Kraków - loty do:

Ajaccio - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Ajaccio to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Francja Korsyka Ajaccio Kraków - Ajaccio