Tanie loty na trasie Gdańsk – Dubaj od 531 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 20.1
czw 27.1

Informacje o trasie Dubaj-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Dubaj
Znaleziono najlepszą cenę5 799 złNajlepsza oferta na podróż Gdańsk – Dubaj w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 5 799 zł. Najlepsza cena lotu Gdańsk – Dubaj w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 531 zł.
Najkrótszy czas lotu11h 40minNajszybszy lot Gdańsk-Dubaj zajmuje 11h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Dubaj. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Dubaj.
Dubaj — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Dubaj: Dubaj-Al Maktoum (DWC), Dubaj (DXB)

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk - Dubaj?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Gdańsk – Dubaj są najtańsze?

Czerwiec

Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Dubaj to Czerwiec. Najdroższa pora to Kwiecień.

W który dzień tygodnia loty Gdańsk – Dubaj są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Gdańsk – Dubaj są najtańsze?

w południe

Loty Gdańsk - Dubaj są około 16% droższe wieczorem niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Gdańsk – Dubaj?

KLM

KLM, Lufthansa i Norwegian to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Dubaj.

Która trasa podróży Gdańsk – Dubaj jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Dubaj

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Dubaj, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Dubaj.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Gdańsk – Dubaj?

50 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Gdańsk - Dubaj to 50 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Gdańsk - Dubaj

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Dubaj, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
1 lut
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
27h 45min
2 przesiadki
DXB12:55Dubaj
17 lut
DXB13:45Dubaj
31h 00min
1 przesiadka
GDN20:45Gdańsk Rębiechowo
1 074 zł
Znajdź podobne
KLM
11 lut
GDN12:55Gdańsk Rębiechowo
29h 30min
2 przesiadki
DXB18:25Dubaj
24 lut
DXB20:55Dubaj
12h 20min
1 przesiadka
GDN09:15Gdańsk Rębiechowo
1 387 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 mar
GDN04:45Gdańsk Rębiechowo
34h 05min
2 przesiadki
DXB14:50Dubaj
10 mar
DXB22:05Dubaj
22h 45min
2 przesiadki
GDN20:50Gdańsk Rębiechowo
1 082 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 mar
GDN04:45Gdańsk Rębiechowo
34h 05min
2 przesiadki
DXB14:50Dubaj
17 mar
DXB23:05Dubaj
24h 50min
2 przesiadki
GDN23:55Gdańsk Rębiechowo
1 122 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 mar
GDN04:45Gdańsk Rębiechowo
34h 05min
2 przesiadki
DXB14:50Dubaj
10 mar
DXB22:05Dubaj
41h 15min
3 przesiadki
GDN15:20Gdańsk Rębiechowo
1 130 zł
Znajdź podobne
KLM
2 lut
GDN12:55Gdańsk Rębiechowo
27h 10min
1 przesiadka
DXB16:05Dubaj
6 lut
DXB20:55Dubaj
23h 25min
1 przesiadka
GDN20:20Gdańsk Rębiechowo
1 391 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Gdańsk - Dubaj w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Gdańsk – Dubaj w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT.
Kilka linii lotniczych
2 lut
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
35h 00min
2 przesiadki
DXB13:15Dubaj
LOT
23 sty
GDN13:35Gdańsk Rębiechowo
18h 50min
1 przesiadka
DXB08:25Dubaj
Kilka linii lotniczych
23 sty
GDN07:35Gdańsk Rębiechowo
28h 50min
2 przesiadki
DXB12:25Dubaj

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Gdańsk – Dubaj

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Gdańsk – Dubaj
Kilka linii lotniczych
23 sty
GDN07:35Gdańsk Rębiechowo
28h 50min
2 przesiadki
DXB12:25Dubaj
27 sty
DXB09:40Dubaj
22h 15min
2 przesiadki
GDN07:55Gdańsk Rębiechowo
1 340 zł
Znajdź podobne
KLM
21 sty
GDN06:45Gdańsk Rębiechowo
11h 40min
2 przesiadki
DXB18:25Dubaj
28 sty
DXB06:10Dubaj
27h 05min
2 przesiadki
GDN09:15Gdańsk Rębiechowo
1 483 zł
Znajdź podobne
LOT
23 sty
GDN00:35Gdańsk Rębiechowo
7h 50min
1 przesiadka
DXB08:25Dubaj
27 sty
DXB13:15Dubaj
20h 40min
1 przesiadka
GDN09:55Gdańsk Rębiechowo
1 772 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 sty
GDN07:35Gdańsk Rębiechowo
28h 50min
2 przesiadki
DXB12:25Dubaj
27 sty
DXB13:45Dubaj
31h 00min
1 przesiadka
GDN20:45Gdańsk Rębiechowo
1 360 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 sty
GDN07:35Gdańsk Rębiechowo
28h 50min
2 przesiadki
DXB12:25Dubaj
27 sty
DXB09:40Dubaj
22h 15min
2 przesiadki
GDN07:55Gdańsk Rębiechowo
1 368 zł
Znajdź podobne
KLM
21 sty
GDN06:45Gdańsk Rębiechowo
9h 20min
1 przesiadka
DXB16:05Dubaj
28 sty
DXB06:10Dubaj
27h 05min
2 przesiadki
GDN09:15Gdańsk Rębiechowo
1 597 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Dubaj

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Dubaj z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Norwegian
CenaOd 1 216 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,2
KLM
CenaOd 1 308 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
Lufthansa
CenaOd 1 728 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty KLM: Gdańsk – Dubaj

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Gdańsk – Dubaj
KLM
11 lut
GDN12:55Gdańsk Rębiechowo
29h 30min
2 przesiadki
DXB18:25Dubaj
24 lut
DXB20:55Dubaj
12h 20min
1 przesiadka
GDN09:15Gdańsk Rębiechowo
1 387 zł
Znajdź podobne
KLM
2 lut
GDN12:55Gdańsk Rębiechowo
27h 10min
1 przesiadka
DXB16:05Dubaj
6 lut
DXB20:55Dubaj
23h 25min
1 przesiadka
GDN20:20Gdańsk Rębiechowo
1 391 zł
Znajdź podobne
KLM
1 lut
GDN06:45Gdańsk Rębiechowo
9h 20min
1 przesiadka
DXB16:05Dubaj
16 lut
DXB20:55Dubaj
18h 30min
1 przesiadka
GDN15:25Gdańsk Rębiechowo
1 395 zł
Znajdź podobne

Loty LOT: Gdańsk – Dubaj

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Gdańsk – Dubaj
LOT
23 sty
GDN00:35Gdańsk Rębiechowo
7h 50min
1 przesiadka
DXB08:25Dubaj
27 sty
DXB13:15Dubaj
20h 40min
1 przesiadka
GDN09:55Gdańsk Rębiechowo
1 772 zł
Znajdź podobne
LOT
23 sty
GDN07:45Gdańsk Rębiechowo
24h 40min
1 przesiadka
DXB08:25Dubaj
28 sty
DXB13:15Dubaj
26h 25min
1 przesiadka
GDN15:40Gdańsk Rębiechowo
1 788 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Gdańsk Rębiechowo – Dubaj oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Gdańsk Rębiechowo – Dubaj, takie jak KLM, Lufthansa i Norwegian, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Gdańsk Rębiechowo – Dubaj – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Gdańsk Rębiechowo – Dubaj wynosi 4413,8 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 9h 20min.


Alternatywne trasy Gdańsk-Dubaj

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Dubaj
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena1 015 zł
Loty Kraków - Dubaj
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena567 zł
Loty Katowice - Dubaj
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena821 zł
Loty Wrocław - Dubaj
Najkrótszy czas lotu22h 10min
Najniższa cena1 058 zł
Loty Poznań - Dubaj
Najkrótszy czas lotu9h 45min
Najniższa cena1 066 zł
Loty Gdańsk - Dubaj
Najkrótszy czas lotu19h 50min
Najniższa cena2 573 zł
Loty Warszawa - Dubaj
Najkrótszy czas lotu15h 25min
Najniższa cena1 942 zł
Loty Zielona Góra - Dubaj
Najkrótszy czas lotu33h 35min
Najniższa cena1 744 zł
Loty Kraków - Dubaj
Najkrótszy czas lotu15h 50min
Najniższa cena3 512 zł
Loty Poznań - Dubaj
Najkrótszy czas lotu17h 55min
Najniższa cena3 322 zł
Loty Katowice - Dubaj
Najkrótszy czas lotu21h 45min
Najniższa cena2 917 zł
Loty Lublin - Dubaj
Najkrótszy czas lotu38h 30min
Najniższa cena1 649 zł

Loty podobne do tych na trasie Gdańsk – Dubaj

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Gdańsk – Dubaj