Dubaj – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 21.9
wt 28.9

Najtańsze loty do miasta Dubaj

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Dubaj
Warszawa Lotnisko Chopina
Dubaj

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Dubaj

Warszawa Lotnisko Chopina (WAW) - Abu Zabi (AUH)

Ceny lotów Warszawa - Dubaj są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Abu Zabi Abu Dhabi Intl. Średnia cena wynosi 1 850 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - DUBAJMaj11% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Dubaj kosztują średnio 1 824 zł w miesiącu Maj
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - DUBAJGrudzień28% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Dubaj to 2 634 zł w miesiącu Grudzień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - DUBAJLuty555% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Dubaj w miesiącu Luty

Dubaj — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Najlepsza pora na wakacje w Dubaju to wiosna, jesień i zima. Letni wyjazd do Emiratów wiąże się z ryzykiem: temperatury powyżej 40 stopni są wówczas codziennością, a silne wiatry i burze piaskowe mogą uniemożliwić Ci wyjście z hotelu!

Jesienią najłatwiej znajdziesz tanie bilety lotnicze do Dubaju – Twój urlop będzie udany, jeśli zadbasz o ochronę przed słońcem i zaczniesz plażowanie późnym popołudniem. Zimowa pogoda w Dubaju przypomina wakacyjny klimat basenu Morza Śródziemnego. Dni są słoneczne i bezchmurne, a temperatura wody w oceanie nie spada poniżej 20 stopni, dlatego wypoczynek na plaży będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.

Miłośnicy mody, designu i dobrej kuchni chętnie spędzają zimowe wczasy w Dubaju. Dlaczego? W styczniu odbywa się tu wielki Festiwal Zakupów: przez cały miesiąc możesz kupić wiele luksusowych towarów w bardzo atrakcyjnych cenach. Wydarzeniu towarzyszą liczne konkursy z bajecznymi nagrodami, a także koncerty jazzowe, imprezy sportowe i festyny.

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Dubaj?

    W ciągu ostatnich dwóch tygodni nasi użytkownicy rezerwowali loty do miasta Dubaj nawet za 462 zł za osobę. To cena o 85% niższa od średniej ceny lotów do tego miasta. Aby znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, zapoznaj się z Przewodnikiem po cenach lotów momondo.

  • W którym miesiącu polecę do miasta Dubaj najtaniej?

    Zazwyczaj Maj to najtańszy miesiąc na lot Polska - Dubaj. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 1 824 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Maj, Wrzesień to także dobry moment na lot Polska - Dubaj. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 1 909 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Dubaj?

    Najtańsze oferty lotów z miasta Dubaj (Polska) można znaleźć na 60 dni przed planowanym odlotem. Rezerwując z takim wyprzedzeniem, możesz znaleźć loty w cenie ok. 2 060 zł. Ceny lotów mogą być niższe również w innych przedziałach czasowych. Na momondo użytkownicy znaleźli loty do tego miasta w cenie już od 586 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Dubaj są najtańsze?

    Najtańszym dniem na lot Polska - Dubaj jest środa – ceny lotów zaczynają się wtedy od 1 776 zł. Jeśli planując podróż, możesz sobie pozwolić na elastyczność, pamiętaj, że sobota to dzień, kiedy loty zwykle są najdroższe (średnia cena biletów lotniczych to 2 002 zł). Ceny te mogą się jednak zmieniać, warto więc ustawić alert cenowy dla lotów do miasta Dubaj.

  • O jakiej porze dnia loty do miasta Dubaj są najtańsze?

    Najtańszą porą dnia na lot do miasta Dubaj jest rano – ceny lotów zaczynają się wtedy już od 1 427 zł. Dla porównania najdroższa pora dnia na lot do miasta Dubaj to w południe, kiedy bilety kosztują około 2 315 zł.

  • Czy w pobliżu miasta Dubaj znajdują się inne lotniska?

    Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Dubaj, rozważ Lotnisko Szardża, Lotnisko Dubaj-Al Maktoum, Lotnisko Ras al-Chajma, Lotnisko Abu Zabi Abu Dhabi Intl lub Lotnisko Al Ajn.

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Dubaj?

    Najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Dubaj jest Lotnisko Szardża ze średnią ceną 1 355 zł za osobę. Ceny wahają się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnikom, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Dubaj — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Dubaj znalezione przez użytkowników momondo.
Wizz Air
8 paź
KTW09:55Katowice-Pyrzowice
5h 30min
DXB15:25Dubaj
15 paź
DXB18:10Dubaj
6h 05min
KTW00:15Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
8 paź
KTW09:55Katowice-Pyrzowice
5h 30min
DXB15:25Dubaj
15 paź
DXB16:25Dubaj
23h 15min
2 przesiadki
KTW15:40Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
25 wrz
KTW02:15Katowice-Pyrzowice
35h 25min
2 przesiadki
DXB13:40Dubaj
6 paź
DXB18:00Dubaj
29h 10min
2 przesiadki
KTW23:10Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
10 lis
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
34h 55min
2 przesiadki
DXB12:40Dubaj
14 lis
DXB16:25Dubaj
21h 05min
2 przesiadki
KTW13:30Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
8 paź
KTW09:55Katowice-Pyrzowice
5h 30min
DXB15:25Dubaj
26 lis
DXB16:15Dubaj
6h 00min
KTW22:15Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
26 paź
KRK10:00Kraków Balice
29h 05min
2 przesiadki
DXB15:05Dubaj
28 lis
DXB16:25Dubaj
21h 45min
2 przesiadki
KRK14:10Kraków Balice

Dubaj – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Dubaj w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
2 lis
WMI03:00Warszawa Modlin
36h 05min
2 przesiadki
DXB15:05Dubaj
Wizz Air
24 lis
KRK01:25Kraków Balice
35h 45min
2 przesiadki
DXB13:10Dubaj
Kilka linii lotniczych
16 lis
KRK07:15Kraków Balice
30h 50min
2 przesiadki
DXB14:05Dubaj

Które linie latają do miasta Dubaj?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Dubaj

Najtańsze loty do Dubaju znajdziesz w ofercie Wizz Air. Węgierski przewoźnik obsługuje bezpośrednie połączenie Katowice-Dubaj – ceny biletów zaczynają się już od 250 PLN! Bezpośrednie loty do Dubaju z Warszawy obsługiwane są z kolei przez linie Emirates.

Wielu operatorów oferuje także tanie loty do Dubaju z przesiadką. Możesz skorzystać z usług linii Czech Airlines, Smart Wings, UIA, Aeroflot lub Etihad. Czas lotu transferowego będzie dłuższy, lecz łatwo znajdziesz tanie połączenie w dogodnym dla siebie terminie.


Dubaj: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Dubaj

Większość połączeń lotniczych w Dubaju jest obsługiwana przez 2 lotniska: Dubai World Central (DWC) i Dubai (DXB). Pierwsze z nich jest szczególnie popularne wśród Polaków – to właśnie tam lądują samoloty Wizz Air z Katowic. Najtańszy sposób dojazdu z lotniska World Central do centrum Dubaju to komunikacja miejska.

Autobusy kursują między lotniskiem a stacją metra Ibn Battuta; czerwona linia metra prowadzi do ścisłego centrum miasta. Cała podróż zajmie Ci około 35-40 minut. Linie metra są zamknięte między 00:00 a 06:00, a także w piątki do 13:00 – transfer do centrum obsługują wówczas autobusy.

Dojazd z lotniska DXB do centrum Dubaju jest jeszcze łatwiejszy: musisz jedynie wsiąść do metra na stacji w Terminalu 1 lub Terminalu 3. Między lotniskiem a centrum miasta kursuje także 5 linii autobusowych. Pamiętaj, że kierowcy autobusów nie sprzedają biletów! Aby jeździć komunikacją miejską, musisz kupić kartę NOL, dostępną w punktach informacji na lotniskach.


Dubaj — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Gdańsk - Dubaj
Najkrótszy czas lotu10h 50min
Najniższa cena605 zł
Loty Katowice - Dubaj
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena659 zł
Loty Kraków - Dubaj
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena717 zł
Loty Poznań - Dubaj
Najkrótszy czas lotu9h 40min
Najniższa cena964 zł
Loty Wrocław - Dubaj
Najkrótszy czas lotu15h 40min
Najniższa cena1 072 zł
Loty Lublin - Dubaj
Najkrótszy czas lotu40h 35min
Najniższa cena1 303 zł
Loty Zielona Góra - Dubaj
Najkrótszy czas lotu28h 35min
Najniższa cena1 593 zł

Sieć komunikacji miejskiej w Dubaju składa się z metra i autobusów. Przejazdy są rozliczane na podstawie karty NOL, ładowanej na zasadzie prepaid. Po przyłożeniu karty do czytnika w pojeździe saldo odpowiednio się zmniejsza.

Czerwona karta NOL to wygodna opcja na krótki pobyt w Dubaju. Karta kosztuje 4 AED (4,4 PLN), a połowa tej kwoty pozostaje na Twoim koncie. Możesz doładować ją 10 biletami jednoprzejazdowymi lub 5 biletami jednodniowymi. Bilety jednorazowe kosztują od 4 do 8,5 AED (4,5-9,5) PLN. Dokładny koszt biletu zależy od liczby przejechanych stref. Za bilet jednodniowy na wszystkie strefy zapłacisz 20 AED (22 PLN).

Jeśli zostajesz w Dubaju na dłużej, wybierz srebrną kartę NOL. Cena karty to 25 AED (28 PLN), z czego do wykorzystania pozostanie Ci 19 PLN. Koszt jednego przejazdu ze srebrną kartą to 3-7,5 AED (3,3-8,4 PLN). Możesz doładowywać ją także biletami tygodniowymi w cenie 110 AED (122,5 PLN).

Pociągi metra w Dubaju są w pełni zautomatyzowane i klimatyzowane. W pociągach wyznaczone są osobne przedziały dla kobiet z dziećmi – panowie są delikatnie, lecz stanowczo wypraszani! Obie linie metra znajdują się nad ziemią, dlatego podczas jazdy możesz dokładnie przyjrzeć się miastu z okna pociągu. Autobusy w Dubaju bywają zatłoczone, lecz ich standard stoi na wysokim poziomie. Pierwsze 3 rzędy w autobusach są tradycyjnie zarezerwowane dla kobiet.


Jeśli planujesz turystyczny wyjazd do Dubaju na okres krótszy niż 90 dni, nie musisz posiadać wizy do Emiratów Arabskich. Potrzebny Ci będzie jedynie paszport, ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty opuszczenia Emiratów. Dokładne informacje na temat wymaganych dokumentów znajdziesz na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.


Zacznij planować swoją podróż do: Dubaj