Dubaj – znajdź tanie loty

pt. 03.04.
pt. 10.04.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Dubaj

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Dubaj
W tym momencie nie dysponujemy danymi dla tej trasy, wybierz inne lotnisko wylotu

Kiedy najlepiej lecieć do Dubaju?

Najlepsza pora na wakacje w Dubaju to wiosna, jesień i zima. Letni wyjazd do Emiratów wiąże się z ryzykiem: temperatury powyżej 40 stopni są wówczas codziennością, a silne wiatry i burze piaskowe mogą uniemożliwić Ci wyjście z hotelu!

Jesienią najłatwiej znajdziesz tanie bilety lotnicze do Dubaju – Twój urlop będzie udany, jeśli zadbasz o ochronę przed słońcem i zaczniesz plażowanie późnym popołudniem. Zimowa pogoda w Dubaju przypomina wakacyjny klimat basenu Morza Śródziemnego. Dni są słoneczne i bezchmurne, a temperatura wody w oceanie nie spada poniżej 20 stopni, dlatego wypoczynek na plaży będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.

Miłośnicy mody, designu i dobrej kuchni chętnie spędzają zimowe wczasy w Dubaju. Dlaczego? W styczniu odbywa się tu wielki Festiwal Zakupów: przez cały miesiąc możesz kupić wiele luksusowych towarów w bardzo atrakcyjnych cenach. Wydarzeniu towarzyszą liczne konkursy z bajecznymi nagrodami, a także koncerty jazzowe, imprezy sportowe i festyny.

W którym miesiącu loty są najtańsze?

Dla większości miejsc wylotu najtańszym miesiącem na lot do miasta Dubaj jest maj. Wyjątkowe oferty można co prawda znaleźć przez cały rok, jednak to maj posiada najniższe średnie ceny.

Dubaj - kiedy jest najlepszy moment na zakup biletów lotniczych?

Dubaj: planując swoją podróż do tego regionu, postaraj się kupić bilety na 60 dni przed wylotem, aby znaleźć najniższe ceny.

Dubaj — w której części tygodnia loty są najtańsze?

Dubaj: najtańsze loty to połączenia, których dzień wylotu to środa. Najdroższy dzień tygodnia to sobota, więc staraj się omijać loty wychodzące tego dnia.

Dubaj — w której porze dnia polecę tam najtaniej?

Dubaj: zazwyczaj tanie loty przypadają na rano, a pora dnia, gdy bilety są najdroższe, to południe.

Jakie dokumenty są wymagane w podróży do Dubaju?

Jeśli planujesz turystyczny wyjazd do Dubaju na okres krótszy niż 90 dni, nie musisz posiadać wizy do Emiratów Arabskich. Potrzebny Ci będzie jedynie paszport, ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty opuszczenia Emiratów. Dokładne informacje na temat wymaganych dokumentów znajdziesz na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Kiedy najlepiej lecieć do Dubaju?

Najlepsza pora na wakacje w Dubaju to wiosna, jesień i zima. Letni wyjazd do Emiratów wiąże się z ryzykiem: temperatury powyżej 40 stopni są wówczas codziennością, a silne wiatry i burze piaskowe mogą uniemożliwić Ci wyjście z hotelu! Jesienią najłatwiej znajdziesz tanie bilety lotnicze do Dubaju – Twój urlop będzie udany, jeśli zadbasz o ochronę przed słońcem i zaczniesz plażowanie późnym popołudniem. Zimowa pogoda w Dubaju przypomina wakacyjny klimat basenu Morza Śródziemnego. Dni są słoneczne i bezchmurne, a temperatura wody w oceanie nie spada poniżej 20 stopni, dlatego wypoczynek na plaży będzie dla Ciebie czystą przyjemnością. Miłośnicy mody, designu i dobrej kuchni chętnie spędzają zimowe wczasy w Dubaju. Dlaczego? W styczniu odbywa się tu wielki Festiwal Zakupów: przez cały miesiąc możesz kupić wiele luksusowych towarów w bardzo atrakcyjnych cenach. Wydarzeniu towarzyszą liczne konkursy z bajecznymi nagrodami, a także koncerty jazzowe, imprezy sportowe i festyny.

Jak poruszać się po Dubaju?

Sieć komunikacji miejskiej w Dubaju składa się z metra i autobusów. Przejazdy są rozliczane na podstawie karty NOL, ładowanej na zasadzie prepaid. Po przyłożeniu karty do czytnika w pojeździe saldo odpowiednio się zmniejsza. Czerwona karta NOL to wygodna opcja na krótki pobyt w Dubaju. Karta kosztuje 4 AED (4,4 PLN), a połowa tej kwoty pozostaje na Twoim koncie. Możesz doładować ją 10 biletami jednoprzejazdowymi lub 5 biletami jednodniowymi. Bilety jednorazowe kosztują od 4 do 8,5 AED (4,5-9,5) PLN. Dokładny koszt biletu zależy od liczby przejechanych stref. Za bilet jednodniowy na wszystkie strefy zapłacisz 20 AED (22 PLN). Jeśli zostajesz w Dubaju na dłużej, wybierz srebrną kartę NOL. Cena karty to 25 AED (28 PLN), z czego do wykorzystania pozostanie Ci 19 PLN. Koszt jednego przejazdu ze srebrną kartą to 3-7,5 AED (3,3-8,4 PLN). Możesz doładowywać ją także biletami tygodniowymi w cenie 110 AED (122,5 PLN). Pociągi metra w Dubaju są w pełni zautomatyzowane i klimatyzowane. W pociągach wyznaczone są osobne przedziały dla kobiet z dziećmi – panowie są delikatnie, lecz stanowczo wypraszani! Obie linie metra znajdują się nad ziemią, dlatego podczas jazdy możesz dokładnie przyjrzeć się miastu z okna pociągu. Autobusy w Dubaju bywają zatłoczone, lecz ich standard stoi na wysokim poziomie. Pierwsze 3 rzędy w autobusach są tradycyjnie zarezerwowane dla kobiet.

Jakie linie lotnicze oferują loty do Dubaju?

Najtańsze loty do Dubaju znajdziesz w ofercie Wizz Air. Węgierski przewoźnik obsługuje bezpośrednie połączenie Katowice-Dubaj – ceny biletów zaczynają się już od 250 PLN! Bezpośrednie loty do Dubaju z Warszawy obsługiwane są z kolei przez linie Emirates. Wielu operatorów oferuje także tanie loty do Dubaju z przesiadką. Możesz skorzystać z usług linii Czech Airlines, Smart Wings, UIA, Aeroflot lub Etihad. Czas lotu transferowego będzie dłuższy, lecz łatwo znajdziesz tanie połączenie w dogodnym dla siebie terminie.

Jak dojechać z lotniska do centrum Dubaju?

Większość połączeń lotniczych w Dubaju jest obsługiwana przez 2 lotniska: Dubai World Central (DWC) i Dubai (DXB). Pierwsze z nich jest szczególnie popularne wśród Polaków – to właśnie tam lądują samoloty Wizz Air z Katowic. Najtańszy sposób dojazdu z lotniska World Central do centrum Dubaju to komunikacja miejska. Autobusy kursują między lotniskiem a stacją metra Ibn Battuta; czerwona linia metra prowadzi do ścisłego centrum miasta. Cała podróż zajmie Ci około 35-40 minut. Linie metra są zamknięte między 00:00 a 06:00, a także w piątki do 13:00 – transfer do centrum obsługują wówczas autobusy. Dojazd z lotniska DXB do centrum Dubaju jest jeszcze łatwiejszy: musisz jedynie wsiąść do metra na stacji w Terminalu 1 lub Terminalu 3. Między lotniskiem a centrum miasta kursuje także 5 linii autobusowych. Pamiętaj, że kierowcy autobusów nie sprzedają biletów! Aby jeździć komunikacją miejską, musisz kupić kartę NOL, dostępną w punktach informacji na lotniskach.


Dubaj — oferty lotów znalezione na momondo

Loty Dubaj | Sprawdź najlepsze ceny, które ostatnio znaleźli użytkownicy momondo
Najszybszy
Najtańszy
Kilka linii lotniczych
5 cze
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
14h 20min
1 przesiadka
DXB
Dubaj
10 cze
DXB
Dubaj
17h 35min
1 przesiadka
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
1 319 zł
Znajdź podobne
KLM
4 cze
KRK
Kraków Balice
14h 35min
1 przesiadka
DXB
Dubaj
7 cze
DXB
Dubaj
12h 25min
1 przesiadka
KRK
Kraków Balice
1 336 zł
Znajdź podobne
flydubai
8 cze
KRK
Kraków Balice
5h 40min
DXB
Dubaj
15 cze
DXB
Dubaj
6h 00min
KRK
Kraków Balice
1 352 zł
Znajdź podobne
KLM
4 cze
KRK
Kraków Balice
14h 35min
1 przesiadka
DXB
Dubaj
7 cze
DXB
Dubaj
18h 20min
1 przesiadka
KRK
Kraków Balice
1 344 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 maj
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
15h 10min
1 przesiadka
DXB
Dubaj
16 maj
DXB
Dubaj
16h 40min
1 przesiadka
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
1 361 zł
Znajdź podobne
KLM
4 cze
KRK
Kraków Balice
14h 35min
1 przesiadka
DXB
Dubaj
7 cze
DXB
Dubaj
12h 25min
1 przesiadka
KRK
Kraków Balice
1 356 zł
Znajdź podobne

Dubaj – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Dubaj, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ukraine International Airlines i SWISS.
Najszybszy
Najtańszy
Kilka linii lotniczych
26 kwi
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
27h 30min
2 przesiadki
DXB
Dubaj
1 048 zł
Znajdź podobne
Ukraine International Airlines
26 kwi
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
7h 55min
1 przesiadka
DXB
Dubaj
1 169 zł
Znajdź podobne
SWISS
11 maj
KRK
Kraków Balice
27h 50min
1 przesiadka
DXB
Dubaj
1 845 zł
Znajdź podobne

Jakie linie lotnicze oferują loty do Dubaju?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze, oferujące loty do miasta Dubaj

Najtańsze loty do Dubaju znajdziesz w ofercie Wizz Air. Węgierski przewoźnik obsługuje bezpośrednie połączenie Katowice-Dubaj – ceny biletów zaczynają się już od 250 PLN! Bezpośrednie loty do Dubaju z Warszawy obsługiwane są z kolei przez linie Emirates.

Wielu operatorów oferuje także tanie loty do Dubaju z przesiadką. Możesz skorzystać z usług linii Czech Airlines, Smart Wings, UIA, Aeroflot lub Etihad. Czas lotu transferowego będzie dłuższy, lecz łatwo znajdziesz tanie połączenie w dogodnym dla siebie terminie.


Jak dojechać z lotniska do centrum Dubaju?

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Dubaj wraz z ich odległością od centrum miasta

Większość połączeń lotniczych w Dubaju jest obsługiwana przez 2 lotniska: Dubai World Central (DWC) i Dubai (DXB). Pierwsze z nich jest szczególnie popularne wśród Polaków – to właśnie tam lądują samoloty Wizz Air z Katowic. Najtańszy sposób dojazdu z lotniska World Central do centrum Dubaju to komunikacja miejska.

Autobusy kursują między lotniskiem a stacją metra Ibn Battuta; czerwona linia metra prowadzi do ścisłego centrum miasta. Cała podróż zajmie Ci około 35-40 minut. Linie metra są zamknięte między 00:00 a 06:00, a także w piątki do 13:00 – transfer do centrum obsługują wówczas autobusy.

Dojazd z lotniska DXB do centrum Dubaju jest jeszcze łatwiejszy: musisz jedynie wsiąść do metra na stacji w Terminalu 1 lub Terminalu 3. Między lotniskiem a centrum miasta kursuje także 5 linii autobusowych. Pamiętaj, że kierowcy autobusów nie sprzedają biletów! Aby jeździć komunikacją miejską, musisz kupić kartę NOL, dostępną w punktach informacji na lotniskach.


Dubaj — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warsaw - Dubai
Najkrótszy czas lotu
5h 40min
Najniższa cena
651 zł
Loty Krakow - Dubai
Najkrótszy czas lotu
5h 40min
Najniższa cena
847 zł
Loty Katowice - Dubai
Najkrótszy czas lotu
5h 45min
Najniższa cena
1 006 zł
Loty Wroclaw - Dubai
Najkrótszy czas lotu
11h 35min
Najniższa cena
1 578 zł
Loty Zielona Gora - Dubai
Najkrótszy czas lotu
34h 45min
Najniższa cena
1 870 zł
Loty Berlin - Dubai
Najkrótszy czas lotu
11h 45min
Najniższa cena
1 891 zł
Loty Gdańsk - Dubai
Najkrótszy czas lotu
14h 15min
Najniższa cena
1 949 zł
Loty Poznan - Dubai
Najkrótszy czas lotu
12h 55min
Najniższa cena
3 043 zł
Loty Lublin - Dubai
Najkrótszy czas lotu
18h 20min
Najniższa cena
3 402 zł
Zobacz więcej

Jak poruszać się po Dubaju?

Sieć komunikacji miejskiej w Dubaju składa się z metra i autobusów. Przejazdy są rozliczane na podstawie karty NOL, ładowanej na zasadzie prepaid. Po przyłożeniu karty do czytnika w pojeździe saldo odpowiednio się zmniejsza.

Czerwona karta NOL to wygodna opcja na krótki pobyt w Dubaju. Karta kosztuje 4 AED (4,4 PLN), a połowa tej kwoty pozostaje na Twoim koncie. Możesz doładować ją 10 biletami jednoprzejazdowymi lub 5 biletami jednodniowymi. Bilety jednorazowe kosztują od 4 do 8,5 AED (4,5-9,5) PLN. Dokładny koszt biletu zależy od liczby przejechanych stref. Za bilet jednodniowy na wszystkie strefy zapłacisz 20 AED (22 PLN).

Jeśli zostajesz w Dubaju na dłużej, wybierz srebrną kartę NOL. Cena karty to 25 AED (28 PLN), z czego do wykorzystania pozostanie Ci 19 PLN. Koszt jednego przejazdu ze srebrną kartą to 3-7,5 AED (3,3-8,4 PLN). Możesz doładowywać ją także biletami tygodniowymi w cenie 110 AED (122,5 PLN).

Pociągi metra w Dubaju są w pełni zautomatyzowane i klimatyzowane. W pociągach wyznaczone są osobne przedziały dla kobiet z dziećmi – panowie są delikatnie, lecz stanowczo wypraszani! Obie linie metra znajdują się nad ziemią, dlatego podczas jazdy możesz dokładnie przyjrzeć się miastu z okna pociągu. Autobusy w Dubaju bywają zatłoczone, lecz ich standard stoi na wysokim poziomie. Pierwsze 3 rzędy w autobusach są tradycyjnie zarezerwowane dla kobiet.


Jakie dokumenty są wymagane w podróży do Dubaju?

Jeśli planujesz turystyczny wyjazd do Dubaju na okres krótszy niż 90 dni, nie musisz posiadać wizy do Emiratów Arabskich. Potrzebny Ci będzie jedynie paszport, ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty opuszczenia Emiratów. Dokładne informacje na temat wymaganych dokumentów znajdziesz na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.


Zacznij planować swoją podróż do: Dubaj


Loty do innych miast: Zjednoczone Emiraty Arabskie

Dubaj to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju