Rezerwuj loty z Qatar Airways

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 4.10
wt. 11.10

Fakty o Qatar Airways

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska Qatar Airways

Najtańsza trasa

389 zł

Najpopularniejsza trasa

DOH - BOM

Najkrótszy lot

1h 05min

Najdłuższy lot

28h 50min
Najtańsze połączenie Qatar Airways na trasie Abu Zabi Abu Dhabi Intl – Ad-Dauha Hamad kosztuje 389 zł
Trasa Ad-Dauha Hamad – Mumbaj Chhatrapati Shivaji jest obecnie najpopularniejsza w liniach Qatar Airways
Najkrótszy lot liniami Qatar Airways trwa 1h 05min i odbywa się na trasie Abu Zabi (AUH) – Ad-Dauha (DOH)
Najdłuższy lot liniami Qatar Airways na trasie Rijad (RUH) – Peszawar (PEW) trwa 28h 50min

Oferty lotów Qatar Airways w obie strony

Porównaj oferty lotów międzynarodowych i krajowych linii Qatar Airways w obie strony znalezionych ostatnio na momondo.
Qatar Airways
7 mar
WAW10:45Warszawa Chopina
14h 55min
1 przesiadka
BKK01:40Bangkok Suvarnabhumi
20 mar
BKK04:05Bangkok Suvarnabhumi
34h 00min
1 przesiadka
WAW14:05Warszawa Chopina
3 124 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
10 mar
WAW10:45Warszawa Chopina
20h 40min
1 przesiadka
BKK07:25Bangkok Suvarnabhumi
28 mar
BKK15:25Bangkok Suvarnabhumi
22h 50min
1 przesiadka
WAW14:15Warszawa Chopina
3 139 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
14 mar
WAW11:45Warszawa Chopina
14h 55min
1 przesiadka
BKK02:40Bangkok Suvarnabhumi
29 mar
BKK15:25Bangkok Suvarnabhumi
22h 50min
1 przesiadka
WAW14:15Warszawa Chopina
3 159 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
21 lut
WAW10:45Warszawa Chopina
20h 40min
1 przesiadka
BKK07:25Bangkok Suvarnabhumi
27 mar
BKK15:25Bangkok Suvarnabhumi
22h 55min
1 przesiadka
WAW14:20Warszawa Chopina
3 169 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
27 paź
WAW13:40Warszawa Chopina
7h 40min
1 przesiadka
DXB21:20Dubaj
3 lis
DXB01:30Dubaj
9h 35min
1 przesiadka
WAW11:05Warszawa Chopina
3 204 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
2 mar
WAW10:45Warszawa Chopina
23h 10min
1 przesiadka
JFK09:55Nowy Jork-JFK
8 mar
JFK20:20Nowy Jork-JFK
28h 45min
1 przesiadka
WAW01:05Warszawa Chopina
4 811 zł
Znajdź podobne

Oferty lotów Qatar Airways w jedną stronę

Znajdź i porównaj ceny lotów Qatar Airways dla lotów w jedną stronę – krajowych i międzynarodowych
Qatar Airways
20 lut
WAW10:45Warszawa Chopina
14h 55min
1 przesiadka
BKK01:40Bangkok Suvarnabhumi
1 677 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
5 gru
WAW09:25Warszawa Chopina
22h 00min
1 przesiadka
BKK07:25Bangkok Suvarnabhumi
1 722 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
1 lut
WAW10:45Warszawa Chopina
20h 40min
1 przesiadka
BKK07:25Bangkok Suvarnabhumi
1 787 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
20 mar
WAW11:45Warszawa Chopina
14h 55min
1 przesiadka
BKK02:40Bangkok Suvarnabhumi
1 792 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
3 paź
WAW13:40Warszawa Chopina
35h 05min
1 przesiadka
JFK00:45Nowy Jork-JFK
2 800 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
10 paź
WAW13:40Warszawa Chopina
17h 15min
2 przesiadki
BCN06:55Barcelona
4 292 zł
Znajdź podobne

Qatar Airways – opinie

7,5
DobryNa podstawie 1 022 zweryfikowanych opinii gości
7,6Rozrywka
7,6Komfort
8,0Załoga
7,4Jedzenie
7,5Ogólnie
7,5Wejście na pokład

Sortowanie:
Data

Popularne trasy Qatar Airways

Jeśli Twój termin podróży jest elastyczny, sprawdź poniższe trasy obsługiwane przez Qatar Airways.
Bangkok - Phuket
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena270 zł
Warszawa - Ad-Dauha
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena2 620 zł
Ad-Dauha - Warszawa
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena3 384 zł

Informacje o locie liniami Qatar Airways

Jakie taryfy i klasy biletowe oferuje Qatar Airways?

Qatar Airways wyróżnia 3 klasy biletów: Economy, Business i First. W ramach każdej klasy dostępne są 4 taryfy: Promo, Saver, Value i Flexi, zróżnicowane pod względem cen, limitów bagażowych i dostępności usług dodatkowych. Najtańsze bilety kupisz w taryfie Promo: pamiętaj jednak, by nie zwlekać z rezerwacją, bo oferta obowiązuje w ograniczonym czasie. Taryfy Saver i Value dopuszczają odpłatne modyfikacje lub odwołanie rezerwacji. Jeśli zależy Ci na możliwości bezpłatnej zmiany lub anulowania lotu, wybierz taryfę Flexi. Dokładne warunki taryfowe mogą różnić się w zależności od kierunku lotu.

Jaki bagaż podręczny mogę zabrać na pokład?

W klasie Economy możesz zabrać 1 sztukę bagażu podręcznego o wadze do 7 kg i wymiarach do 50 x 37 x 25 cm. W klasach First Class i Business Class przysługują Ci 2 sztuki bagażu o łącznej wadze do 15 kg. Możesz mieć przy sobie także drobne przedmioty osobiste, np. torebkę, płaszcz, koc, parasol, kule lub inny sprzęt medyczny.

Jaki limit bagażu rejestrowanego przysługuje mi bezpłatnie?

W klasie Economy możesz nadać bezpłatnie 1 sztukę bagażu o wadze do 30 kg i łącznych wymiarach do 300 cm. Zasady przewozu bagażu rejestrowanego różnią się w zależności od klasy biletu i kierunku lotu.

Ile zapłacę za nadbagaż?

Wysokość opłaty za nadbagaż różni się w zależności od kierunku lotu, wagi bagażu, a także sposobu nadania (online/na lotnisku). Szczegółowe zestawienie opłat znajdziesz w serwisie Qatar Airways.

Jakie są zasady przewozu bagażu dla dzieci?

Jeśli podróżujesz z dzieckiem w wieku poniżej 2 lat, możesz zabrać 1 dodatkową sztukę bagażu rejestrowanego o wadze 10 kg (lub 23 kg na trasach do/z Argentyny, Brazylii i USA) oraz 1 składany wózek lub nosidełko. Najmłodsze dzieci mogą podróżować na kolanach rodzica, a na wybranych trasach – w foteliku samochodowym na osobnym siedzeniu. Dzieci w wieku powyżej 2 lat z własną rezerwacją miejsca mogą wykorzystać takie same limity bagażu, jak dorośli.

Kiedy mogę zrobić odprawę online?

Odprawa online jest dostępna w czasie 48 godzin-90 minut przed odlotem. Odprawa lotów z USA zaczyna się później – na 24 godziny przed wylotem.

Jakie są sposoby odprawy?

Odprawa w Qatar Airways odbywa się online, w serwisie internetowym lub aplikacji mobilnej.

Gdzie mogę używać mobilnej karty pokładowej?

Mobilna karta pokładowa Qatar Airways obowiązuje w wybranych portach lotniczych, w tym na lotnisku Warszawa-Chopin. Pełną listę lotnisk znajdziesz tutaj.

Jak mogę spędzić czas podczas lotu?

Qatar Airways udostępnia pasażerom bogatą ofertę filmów, kanałów TV, nagrań muzycznych, podcastów i gier. W niektórych samolotach możesz korzystać także z usługi Oryx One, zapewniającej bezpłatny dostęp do Internetu.

Jak działa program lojalnościowy Qatar Airways Privilege Club?

Za każdy lot na pokładzie Qatar Airways lub innych linii sojuszu oneworld otrzymujesz punkty Qmiles. Punkty możesz wymieniać na kolejne bilety lotnicze, rabaty w sklepach bezcłowych lub zniżki przy rezerwacji usług dodatkowych (np. nadanie dodatkowego bagażu, pierwszeństwo przy odprawie, wstęp do lounge).

Dalsze informacje dostępne na stronie Qatar Airways: www.qatarairways.com.

"

Tak. Linie Qatar Airways oferują 7 lotów z lotniska Warszawa Chopina w tygodniu. Liczba ta może się zmieniać w zależności od odwoływanych lotów.

Ad-Dauha Hamad, Ad-Dammam King Fahad Intl i Dżudda King Abdulaziz Intl to główne porty lotnicze obsługiwane przez Qatar Airways. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami Qatar Airways w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie Qatar Airways za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie Qatar Airways włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami Qatar Airways pod numerem +48 71 756 4055 lub odwiedzając stronę qatarairways.com.

Lot Ad-Dauha Hamad - Dubaj za 908 zł to najtańszy międzynarodowy lot w obie strony, który oferuje Qatar Airways. Wiąże się on z 0 przesiadkami. Najtańszy międzynarodowy lot w jedną stronę liniami Qatar Airways odbywa się na trasie Abu Zabi Abu Dhabi Intl - Ad-Dauha Hamad (0 przesiadek) i kosztuje 389 zł.


Status lotu Qatar Airways

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu Qatar Airways
czw. 9/29