Kolombo – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 31.10
ndz 7.11

Najtańsze loty do miasta Kolombo

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Kolombo
Warszawa Lotnisko Chopina
Lotnisko Kolombo Bandaranayike Intl

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Kolombo

Warszawa Lotnisko Chopina (WAW) - Lotnisko Kolombo Bandaranayike Intl (CMB)

Ceny lotów Warszawa - Kolombo są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Kolombo Bandaranayike Intl. Średnia cena wynosi 2 425 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - KOLOMBOListopad10% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Kolombo kosztują średnio 2 184 zł w miesiącu Listopad
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - KOLOMBOGrudzień19% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Kolombo to 2 885 zł w miesiącu Grudzień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - KOLOMBOStyczeń1 100% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Kolombo w miesiącu Styczeń

Kolombo — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Kolombo?

    Użytkownicy rezerwujący loty Malé – Kolombo znaleźli oferty o 89% tańsze od średnich cen lotów do miasta Kolombo. Jeśli chcesz znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów momondo.

  • W którym miesiącu polecę do miasta Kolombo najtaniej?

    Zazwyczaj Listopad to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Kolombo. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 2 184 zł. Jeśli nie uda Ci się zaplanować podróży na Listopad, Maj to równie dobry moment na lot Polska - Kolombo. Większość użytkowników momondo planujących lot w tym okresie, znajduje wtedy bilety lotnicze w cenie około 2 247 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Kolombo?

    Najtańsze loty do miasta Kolombo podróżni rezerwują na 60 dni przed planowanym odlotem. W tym czasie ceny lotów wynoszą ok. 2 425 zł. Ceny lotów mogą być niższe również w innych przedziałach czasowych. Na momondo użytkownicy znaleźli loty do tego miasta w cenie już od 2 180 zł.

  • Czy w pobliżu miasta Kolombo znajdują się inne lotniska?

    Podróżujący wybierający się do miasta Kolombo mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Kolombo Bandaranayike Intl (28 km od centrum), Lotnisko Kalutara Katukurunda (45 km od centrum), Lotnisko Bentota River (59 km od centrum), Lotnisko Hatton Castlereigh Reservoir (80 km od centrum) lub Lotnisko Koggala (117 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Kolombo?

    Średnie ceny lotów na Lotnisko Kolombo Diyawanna Oya Seaplane Base wynoszą 3 061 zł za osobę – jest to więc najtańsze lotnisko w pobliżu miasta Kolombo. Ceny te są zależne od lotniska wylotu. Wypróbuj Przewodnik po cenach lotów momondo, by znaleźć najtańsze loty.


Kolombo — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Kolombo znalezione przez użytkowników momondo.
flydubai
8 lis
WAW16:50Warszawa Lotnisko Chopina
31h 10min
1 przesiadka
CMB00:00Kolombo Bandaranayike Intl
19 lis
CMB05:30Kolombo Bandaranayike Intl
14h 20min
1 przesiadka
WAW19:50Warszawa Lotnisko Chopina
2 180 zł
Znajdź podobne
flydubai
6 lis
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina
17h 10min
1 przesiadka
CMB10:00Kolombo Bandaranayike Intl
26 lis
CMB20:50Kolombo Bandaranayike Intl
23h 00min
1 przesiadka
WAW19:50Warszawa Lotnisko Chopina
2 184 zł
Znajdź podobne
flydubai
26 lis
WAW16:50Warszawa Lotnisko Chopina
14h 10min
1 przesiadka
CMB07:00Kolombo Bandaranayike Intl
8 gru
CMB05:30Kolombo Bandaranayike Intl
14h 20min
1 przesiadka
WAW19:50Warszawa Lotnisko Chopina
2 188 zł
Znajdź podobne
flydubai
6 lis
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina
17h 10min
1 przesiadka
CMB10:00Kolombo Bandaranayike Intl
26 lis
CMB20:50Kolombo Bandaranayike Intl
23h 00min
1 przesiadka
WAW19:50Warszawa Lotnisko Chopina
2 191 zł
Znajdź podobne
flydubai
17 lis
WAW16:50Warszawa Lotnisko Chopina
31h 10min
1 przesiadka
CMB00:00Kolombo Bandaranayike Intl
30 lis
CMB20:50Kolombo Bandaranayike Intl
23h 00min
1 przesiadka
WAW19:50Warszawa Lotnisko Chopina
2 203 zł
Znajdź podobne
LOT
6 mar
WAW11:20Warszawa Lotnisko Chopina
9h 15min
CMB20:35Kolombo Bandaranayike Intl
19 mar
CMB04:05Kolombo Bandaranayike Intl
10h 05min
WAW14:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 207 zł
Znajdź podobne

Kolombo – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Kolombo w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez flydubai.
Kilka linii lotniczych
8 lis
WAW06:15Warszawa Lotnisko Chopina
41h 35min
3 przesiadki
CMB23:50Kolombo Bandaranayike Intl
1 367 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 sty
WAW00:55Warszawa Lotnisko Chopina
22h 10min
3 przesiadki
CMB23:05Kolombo Bandaranayike Intl
1 399 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 sty
WAW01:40Warszawa Lotnisko Chopina
28h 55min
2 przesiadki
CMB06:35Kolombo Bandaranayike Intl
1 403 zł
Znajdź podobne

Które linie latają do miasta Kolombo?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Kolombo
  • Które linie latają do miasta Kolombo?

    Wiele linii lotniczych obsługuje połączenia Polska – Kolombo, jednak największą popularnością wśród naszych użytkowników cieszą się Qatar Airways, LOT, Emirates i flydubai. Te linie regularnie oferują loty na trasie Polska – Kolombo, jeśli rozpoczynasz podróż z jednego z głównych lotnisk miasta.


Kolombo: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Kolombo

Kolombo — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Katowice - Kolombo
Najkrótszy czas lotu16h 40min
Najniższa cena2 782 zł
Loty Kraków - Kolombo
Najkrótszy czas lotu15h 10min
Najniższa cena2 905 zł
Loty Wrocław - Kolombo
Najkrótszy czas lotu22h 50min
Najniższa cena2 956 zł
Loty Gdańsk - Kolombo
Najkrótszy czas lotu18h 20min
Najniższa cena2 988 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Kolombo