Tani wynajem aut Kolombo, Sri Lanka

Kolombo, Sri Lanka – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Kolombo, Sri Lanka
4 sie — 11 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Kolombo, Sri Lanka
śr 4.8
Południe
śr 11.8
Południe
Wiek kierowcy:

Kolombo, Sri Lanka oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

76 zł - 149 zł

Wszystkie typy samochodów

76 zł - 253 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Kolombo, Sri Lanka wynosi 90 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 16%, zaczynającymi się już od 76 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 35% tańszy niższe od średnich cen w mieście Kolombo. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kolombo zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Kolombo, Sri Lanka wynosi 100 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lipca, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 112 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 27% tańszy niższe od średnich cen w mieście Kolombo. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kolombo zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Kolombo

Kolombo, Sri Lanka - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacji
Opis

Czystość

7,5

Komfort

4,5

Ogólnie

5,0

Odbiór/Zwrot

5,5

Jakość a cena

4,5
21 lokalizacji
8 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja

Kolombo, Sri Lanka — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Kolombo Bandaranayike Intl

Wynajem samochodów Kolombo

Od miesiąca lipiec do dziś 21 użytkowników momondo szukało taniego wynajmu samochodu w mieście Kolombo.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Kolombo?

Kolombo – najtańszy wynajem oferuje Sixt, ze średnią ceną za dzień 115 zł i z odbiorem w 3 wypożyczalniach w mieście. Najtańsza oferta Sixt znaleziona przez użytkowników momondo wynosi 67 zł.

Kolombo – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Większość wybierających się do miasta Kolombo stawia na wynajem samochodu klasy standard – sierpień, ze średnimi temperaturami w wysokości 28 °C i średnimi opadami w okolicach 150 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 150 zł dziennie w mieście Kolombo.

Kolombo, Sri Lanka – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Kolombo. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 70 km/h, a na autostradach – do 100 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Kolombo, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Kolombo, Sri Lanka - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

lipiec to miesiąc, w którym temperatura w mieście Kolombo wynosi średnio 28 °C a przewidywane opady 120 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Kolombo – lipiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Kolombo jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Prowincja Zachodnia (Sri Lanka)?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 28 °C i opady w granicach 120 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Kolombo.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Kolombo

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Kolombo

Zacznij planować swoją podróż do: Kolombo