Tani wynajem aut Tirana, Albania

Tirana, Albania – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Tirana, Albania
29 lip — 5 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Tirana, Albania
czw 29.7
Południe
czw 5.8
Południe
Wiek kierowcy:

Tirana, Albania oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

27 zł - 180 zł

Wszystkie typy samochodów

27 zł - 645 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Tirana, Albania wynosi 89 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 70%, zaczynającymi się już od 27 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 45% tańszy niższe od średnich cen w mieście Tirana. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tirana zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Tirana, Albania wynosi 97 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 53%, zaczynającymi się już od 47 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 40% tańszy niższe od średnich cen w mieście Tirana. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tirana zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Tirana, Albania wynosi 237 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 22%, zaczynającymi się już od 187 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 33% droższe niższe od średnich cen w mieście Tirana. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tirana zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Tirana, Albania wynosi 188 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 55%, zaczynającymi się już od 86 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 15% droższe niższe od średnich cen w mieście Tirana. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tirana zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Tirana, Albania wynosi 168 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 173 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 5% droższe niższe od średnich cen w mieście Tirana. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tirana zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Hyundai Accent
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
SICILY BY CAR

63 zł/dzień

8 wrz – 10 wrz
Hyundai Accent
Hyundai Accent
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
SICILY BY CAR

65 zł/dzień

7 wrz – 8 wrz
Hyundai Accent
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

71 zł/dzień

13 wrz – 20 wrz
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Tirana

Tirana, Albania - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

6,0
9 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

7,5

Ogólnie

6,5

Odbiór/Zwrot

6,5

Jakość a cena

7,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

6,6

Komfort

6,6

Ogólnie

6,6

Odbiór/Zwrot

6,6

Jakość a cena

6,6
4 lokalizacji
Opis

Czystość

2,0

Komfort

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/Zwrot

2,0

Jakość a cena

2,0
6 lokalizacji
4 lokalizacji

Tirana, Albania — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Tirana Rinas

Wynajem samochodów Tirana

Do tej pory lipiec to miesiąc, w którym momondo odnotowało 509 wyszukiwań wynajmu samochodów w mieście Tirana.

Tirana – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Tirana – Europcar, Budget i Hertz to wypożyczalnie, które przeprowadzają dokładne czyszczenie pojazdów, by minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pojazdy zawsze są regularnie czyszczone, jednak obecnie wypożyczalnie samochodów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić ich kompleksową dezynfekcję. Znajdziesz wszystkie wypożyczalnie oferujące tę usługę, wyszukując i filtrując tę opcję na momondo. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Tirana, Albania - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

sierpień – samochód na weekend: najlepsze oferty w mieście Tirana zaczynają się od ok. 75 zł do 77 zł. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 19 zł do 57 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Tirana?

Podczas wizyty w mieście Tirana najlepsze ceny oferuje SURPRICE CAR RENTAL . Średnie ceny wynajmu w tej wypożyczalni wynoszą 72 zł za dzień i są dostępne w 9 punktach wynajmu.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Tirana, w tym popularne wypożyczalnie takie jak ADDCAR RENTAL , OptimoRent czy Europcar, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Ile wypożyczalni ma SURPRICE CAR RENTAL na terenie miasta Tirana?

W mieście Tirana, Albania najwięcej punktów wynajmu samochodów ma SURPRICE CAR RENTAL (9 wypożyczalni). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w SURPRICE CAR RENTAL Tirana, Albania, zwykle znajdują oferty za 72 zł/dzień.

Tirana, Albania – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości podczas jazdy po mieście Tirana to 40 km/h. Ograniczenie te może obowiązywać także w okolicznych miastach i miejscowościach. Limit prędkości poza miastem wynosi 90 km/h, a po autostradach można poruszać się z prędkością 110 km/h. Pamiętaj jednak, by zwracać uwagę na znaki drogowe – w niektórych obszarach ograniczenia prędkości mogą się różnić.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Tirana – lipiec to okres, kiedy pogoda nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące aut na wynajem, wyszukując idealny pojazd w mieście Tirana.


Samochody w innych miastach - Albania


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Tirana

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Tirana

Zacznij planować swoją podróż do: Tirana