Wynajem samochodów Miami, Floryda

Miami, Floryda – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Miami, FL, Stany Zjednoczone
15 gru — 22 gru
Zwrot w miejscu odbioru
Miami, FL, Stany Zjednoczone
czw. 15.12
Południe
czw. 22.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Miami, Floryda – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Miami, Floryda – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Ford Galaxy
lub podobny (Minivan)
Dla 5 pasażerów

56 zł/dzień

14 gru - 21 gru
Ford Galaxy
BMW X1
lub podobny (Standardowy SUV)
Dla 5 pasażerów

22 zł/dzień

15 gru - 19 gru
BMW X1
Nissan Qashqai
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

32 zł/dzień

15 gru - 18 gru
Nissan Qashqai
Audi A3
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

23 zł/dzień

15 gru - 18 gru
Audi A3
Volvo S60
lub podobny (Klasa wyższa-średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

18 zł/dzień

15 gru - 18 gru
Volvo S60
Audi A3 Cabriolet
lub podobny (Kabriolet)
Dla 5 pasażerów
Samochody 2-drzwiowe

54 zł/dzień

18 sty - 1 lut
Audi A3 Cabriolet
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

21 zł/dzień

15 gru - 18 gru
Vauxhall Mokka
Nissan Pathfinder
lub podobny (SUV klasy wyższej)
Dla 5 pasażerów

36 zł/dzień

15 gru - 18 gru
Nissan Pathfinder
Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

12 zł/dzień

13 gru - 20 gru
Opel Astra

Miami, Floryda oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Miami – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

135 zł - 301 zł

Wszystkie typy samochodów

238 zł - 470 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Miami, Stanów Zjednoczonych wynosi 219 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 39%, zaczynającymi się już od 135 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 34% tańszy niższe od średnich cen w mieście Miami. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Miami zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Miami znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Miami, Stanów Zjednoczonych wynosi 272 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 28%, zaczynającymi się już od 198 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 19% tańszy niższe od średnich cen w mieście Miami. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Miami zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Miami znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Miami, Stanów Zjednoczonych wynosi 330 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 30%, zaczynającymi się już od 233 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 1% tańszy niższe od średnich cen w mieście Miami. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Miami zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Duże) w mieście Miami znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Miami, Stanów Zjednoczonych wynosi 317 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 26%, zaczynającymi się już od 237 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 5% tańszy niższe od średnich cen w mieście Miami. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Miami zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Miami znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Miami, Stanów Zjednoczonych wynosi 390 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 30%, zaczynającymi się już od 276 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 15% droższe niższe od średnich cen w mieście Miami. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Miami zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Van) w mieście Miami znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Miami, Stanów Zjednoczonych wynosi 354 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 25%, zaczynającymi się już od 267 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 6% droższe niższe od średnich cen w mieście Miami. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Miami zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Miami, Stanów Zjednoczonych wynosi 363 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 202 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 9% droższe niższe od średnich cen w mieście Miami. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Miami zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Kabriolet) w mieście Miami znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Seat Ibiza
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

6 zł/dzień

15 gru - 19 gru
Seat Ibiza
Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

12 zł/dzień

13 gru - 20 gru
Opel Astra

Miami – wypożyczalnie samochodów

Miami, Floryda - wszystkie największe wypożyczalnie

Alamo

2 lokalizacje
Opis

Czystość

8,6

Komfort lotu

9,3

Ogólnie

8,0

Odbiór/zwrot

8,6

Value

8,0

Sixt

5 lokalizacji
Opis

Czystość

7,9

Komfort lotu

7,7

Ogólnie

7,0

Odbiór/zwrot

7,0

Value

7,0

Enterprise

26 lokalizacji
Opis

Czystość

7,1

Komfort lotu

7,3

Ogólnie

6,9

Odbiór/zwrot

6,9

Value

6,7

Dollar

6,8
OK
1 opinia2 lokalizacje
Opis

Czystość

7,4

Komfort lotu

7,4

Ogólnie

6,6

Odbiór/zwrot

7,0

Value

6,7

Hertz

18 lokalizacji
Opis

Czystość

6,8

Komfort lotu

6,8

Ogólnie

6,3

Odbiór/zwrot

6,1

Value

6,4

Avis

6,3
OK
1 opinia9 lokalizacji
Opis

Czystość

6,7

Komfort lotu

6,7

Ogólnie

6,3

Odbiór/zwrot

6,2

Value

6,4

Budget

8 lokalizacji
Opis

Czystość

6,3

Komfort lotu

6,5

Ogólnie

5,8

Odbiór/zwrot

5,8

Value

5,8

ADDCAR RENTAL

4 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/zwrot

2,0

Value

2,0

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Miami

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Miami.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Avis

Popularne typy samochodów

Intermediate, SUV, Economy

Najtańszy samochód na wynajem

117 zł

Najpopularniejszy model

Chevrolet Tahoe
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Miami znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Avis. Pozostałe popularne firmy to Hertz i Budget
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Miami oferowały następujące typy samochodów: Intermediate, SUV, Economy.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Miami to 117 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 205 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Miami w ciągu ostatnich 7 dni był Chevrolet Tahoe. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Honda Civic.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Miami – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Bayside Marketplace10,3 km
Bayfront Park10,4 km

Atrakcje w pobliżu:

Bayside Marketplace32,9 km
Bayfront Park33,3 km

Atrakcje w pobliżu:

Bayside Marketplace101,0 km
Bayfront Park101,4 km

Miami – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Miami – najpopularniejsze hotele

Miami – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Miami - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Styczeń) w mieście Miami, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 221 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 55 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Miami. Osoby szukające w mieście Miami auta na wynajem na tydzień (Styczeń) znalazły średnie ceny wysokości 219 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 84 zł.

Goldcar Rental SP oferuje z reguły najtańsze ceny wynajmu za dzień w mieście Miami, które są dostępne niezależnie od punktu wypożyczenia auta. Możesz liczyć się ze średnim wydatkiem rzędu 43 zł za dzień, ale osoby korzystające z naszego serwis znalazły w tym mieście najtańsze oferty już za 30 zł za dzień.

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Miami. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Wypożyczenie kabrioletu to najlepszy sposób na zwiedzanie miast takich jak Miami (szczególnie w pogodę, jaką gwarantuje Styczeń!). Prawdopodobieństwo deszczu lub niskich temperatur jest wtedy o wiele niższe, bo Styczeń w tym mieście cechują średnie temperatury w wysokości 21 °C, a średnie opady wynoszą 58 mm. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 209 zł dziennie w mieście Miami.

W mieście Miami, FL najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Enterprise (26 wypożyczalni). Osoby korzystające z momondo, które szukają samochodów na wynajem w Enterprise Miami, FL, zwykle znajdują oferty za 382 zł/dzień.

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Miami wynoszą 40 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 120 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 120 km/h.

Podróżujący do miasta Miami w takim miesiącu jak Grudzień mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 21 °C i opadów rzędu 51 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

Floryda to region w którym średnie temperatury (Grudzień) wahają się w granicach 18 °C, a opady 58,7 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Miami.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Miami

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Miami

Sprawdź więcej wypożyczalni samochodów w mieście Stanów Zjednoczonych

Stanów Zjednoczonych – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Miami


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Wybór momondo do znalezienia samochodów na wynajem ma sens, ponieważ nasz serwis jest szybki i bezpłatny. Znajdujemy wszystkie ceny i zasady wynajmu samochodów, a Ty po prostu wybierasz tę ofertę, która jest najlepsza dla Ciebie i Twojej podróży.

Dzięki zastosowaniu filtrów momondo ułatwia znalezienie odpowiedniego samochodu. Niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, typ samochodu, udogodnienia czy zasady, momondo umożliwia zawężenie wyszukiwania za pomocą tych i innych filtrów, aby znaleźć najlepiej dopasowaną ofertę.

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

Tak, dogodne zasady tankowania to jeden z filtrów wyszukiwania oferowanych przez momondo dla wszystkich lokalizacji.

Oczywiście, momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie samochodów z usługą dokładnego czyszczenia.

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.