Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Miami, Floryda

Miami, Floryda – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
pon. 17.6
pon. 24.6

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Miami, Floryda – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Miami, Floryda – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna28 zł/dzień
Klasa kompaktowa28 zł/dzień
Klasa średnia27 zł/dzień
Klasa standardowa55 zł/dzień
Klasa wyższa-średnia48 zł/dzień
Minivan117 zł/dzień
SUV klasy wyższej146 zł/dzień
Auto luksusowe181 zł/dzień
Kabriolet222 zł/dzień
Średni SUV70 zł/dzień
Standardowy SUV70 zł/dzień
Kompaktowy SUV73 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Miami

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Miami.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Miami jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Miami można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni MLC. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 22 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Miami to 24 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Miami ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia Enterprise Rent-A-Car ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Miami. Ich liczba to 26.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Miami?

Średnia cena na poziomie 363 zł za dzień (i ofertami już od 186 zł za dzień) sprawia, że Ford Mustang Convertible w mieście Miami to najpopularniejszy wypożyczany model samochodu. Wypożyczenie Toyota RAV4 w mieście Miami za 163 zł za dzień (26 zł/dzień w najtańszych ofertach) to drugi najbardziej popularny wybór.

Miami, Floryda oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Miami – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

120 zł - 173 zł

Wszystkie typy samochodów

190 zł - 281 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Miami, Stanów Zjednoczonych wynosi 135 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 12%, zaczynającymi się już od 120 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 39% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Miami. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Miami zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Miami znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Miami, Stanów Zjednoczonych wynosi 199 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 21%, zaczynającymi się już od 159 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 10% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Miami. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Miami zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Miami znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Miami, Stanów Zjednoczonych wynosi 248 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 16%, zaczynającymi się już od 209 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 12% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Miami. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Miami zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (duży samochód) w mieście Miami znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Miami, Stanów Zjednoczonych wynosi 198 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 20%, zaczynającymi się już od 160 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 10% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Miami. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Miami zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Miami znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Miami, Stanów Zjednoczonych wynosi 318 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 33%, zaczynającymi się już od 214 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 32% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Miami. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Miami zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Miami znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (pick-up) w mieście Miami, Stanów Zjednoczonych wynosi 181 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 13%, zaczynającymi się już od 159 zł za dzień. Wynajem auta typu pick-up jest zazwyczaj 17% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Miami. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Miami zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Miami, Stanów Zjednoczonych wynosi 347 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 39%, zaczynającymi się już od 215 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 38% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Miami. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Miami zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (luksusowy samochód) w mieście Miami znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Miami, Stanów Zjednoczonych wynosi 352 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 17%, zaczynającymi się już od 294 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 38% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Miami. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Miami zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (kabriolet) w mieście Miami znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

28 zł/dzień

16 cze - 19 cze
Opel Astra
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

28 zł/dzień

16 cze - 19 cze
Toyota Yaris

Miami – wypożyczalnie samochodów

Miami, Floryda - wszystkie największe wypożyczalnie

Alamo

3 lokalizacje
Opis

Czystość

8,6

Komfort lotu

8,7

Ogólnie

8,6

Odbiór/zwrot

8,6

Value

8,4

Sixt

5 lokalizacji
Opis

Czystość

7,8

Komfort lotu

7,7

Ogólnie

7,0

Odbiór/zwrot

7,1

Value

6,9

Enterprise Rent-A-Car

6,4
OK
1 opinia26 lokalizacji
Opis

Czystość

6,7

Komfort lotu

6,7

Ogólnie

6,4

Odbiór/zwrot

6,3

Value

6,3

Dollar

6,4
OK
1 opinia4 lokalizacje
Opis

Czystość

7,1

Komfort lotu

7,2

Ogólnie

6,3

Odbiór/zwrot

6,6

Value

6,5

Hertz

6,3
OK
1 opinia20 lokalizacji
Opis

Czystość

7,0

Komfort lotu

6,9

Ogólnie

6,3

Odbiór/zwrot

6,1

Value

6,3

Avis

6,0
OK
2 opinie10 lokalizacji
Opis

Czystość

6,3

Komfort lotu

6,5

Ogólnie

6,0

Odbiór/zwrot

5,8

Value

6,1

Budget

8 lokalizacji
Opis

Czystość

6,1

Komfort lotu

6,4

Ogólnie

5,6

Odbiór/zwrot

5,8

Value

5,7

ACO Rent A Car

6 lokalizacji

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Miami

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Miami.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Alamo

Popularne typy samochodów

SUV, Standard, Intermediate

Najtańszy samochód na wynajem

104 zł

Najpopularniejszy model

Peugeot 508
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Miami znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Alamo. Pozostałe popularne firmy to Thrifty i HDC Rent A Car
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Miami oferowały następujące typy samochodów: SUV, Standard, Intermediate.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Miami to 104 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 169 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Miami w ciągu ostatnich 7 dni był Peugeot 508. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Peugeot 3008.

Miami – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Miami - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Miami, Floryda - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Lipiec?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Lipiec) w mieście Miami, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 298 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 261 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Miami. Osoby szukające w mieście Miami auta na wynajem na tydzień (Lipiec) znalazły średnie ceny wysokości 143 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 22 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Miami. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Miami – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Lipiec?

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 29 °C oraz opadami w okolicach 226 mm, Lipiec to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Miami. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 311 zł dziennie w mieście Miami.

Miami, Floryda – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Miami wynoszą 40 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 120 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 120 km/h.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Lincoln Navigator w mieście Miami?

Miami, FL - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Czerwiec?

Podróżujący do miasta Miami w takim miesiącu jak Czerwiec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 28 °C i opadów rzędu 246 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

Czy pogoda w mieście Miami jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Floryda?

Floryda to region w którym średnie temperatury (Czerwiec) wahają się w granicach 27 °C, a opady 205,6 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Miami.

samochody w: Miami – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Miami – ceny są odświeżane codziennie.

samochody w: Miami – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Miami – liczba dostępnych operatorów to 235 (dane na czerwca 2024).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Miami?

W zależności od kraju minimalny wiek kierowcy może być inny (dotyczy to również: Miami). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wypożyczyć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Miami: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Miami: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą przedstawić ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy potwierdzenie tych informacji z wypożyczalnią, w której dokonujesz rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Miami – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Wybór momondo do znalezienia samochodów na wynajem ma sens, ponieważ nasz serwis jest szybki i bezpłatny. Znajdujemy wszystkie ceny i zasady wynajmu samochodów, a Ty po prostu wybierasz tę ofertę, która jest najlepsza dla Ciebie i Twojej podróży.

Miami – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Dzięki zastosowaniu filtrów momondo ułatwia znalezienie odpowiedniego samochodu. Niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, typ samochodu, udogodnienia czy zasady, momondo umożliwia zawężenie wyszukiwania za pomocą tych i innych filtrów, aby znaleźć najlepiej dopasowaną ofertę.

Miami – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

Miami – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, dogodne zasady tankowania to jeden z filtrów wyszukiwania oferowanych przez momondo dla wszystkich lokalizacji.

Miami – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Oczywiście, momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie samochodów z usługą dokładnego czyszczenia.

Miami – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Miami)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
pon. 17.6
Południe
pon. 24.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Miami – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu