Wynajem samochodów Newark, New Jersey

Newark, New Jersey – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Newark, NJ, Stany Zjednoczone
9 gru — 16 gru
Newark, NJ, Stany Zjednoczone
sob. 9.12
Południe
sob. 16.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Newark

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Newark.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Newark jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Newark można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Thrifty. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 145 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Newark to 245 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Newark ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia Hertz ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Newark. Ich liczba to 4.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Newark?

Toyota RAV4 to najbardziej popularny model samochodu wypożyczany w mieście Newark na momondo. Popularnością cieszy się również Chevrolet Suburban. Osoby korzystające z naszego serwisu zazwyczaj znajdują oferty wypożyczenia Toyota RAV4 w mieście Newark za 255 zł za dzień, jednak czasami sięgają one nawet 191 zł za dzień. Wypożyczenie Chevrolet Suburban kosztuje zazwyczaj ok. 683 zł za dzień w mieście Newark, jednak zdarzają się okazje nawet za 584 zł za dzień.

Newark, New Jersey – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Newark, New Jersey – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna128 zł/dzień
Klasa kompaktowa133 zł/dzień
Klasa średnia133 zł/dzień
Klasa standardowa187 zł/dzień
Klasa wyższa-średnia152 zł/dzień
Minivan235 zł/dzień
SUV klasy wyższej203 zł/dzień
Auto luksusowe177 zł/dzień
Wybór strony128 zł/dzień
Średni SUV141 zł/dzień
Kompaktowy SUV145 zł/dzień
Standardowy SUV170 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Newark, New Jersey oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Newark – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Małe cars

198 zł - 500 zł

Wszystkie typy samochodów

217 zł - 621 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (małe car) w mieście Newark, Stanów Zjednoczonych wynosi 314 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 37%, zaczynającymi się już od 198 zł za dzień. Wynajem auta typu małe car jest zazwyczaj 17% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Newark. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Newark zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (małe car) w mieście Newark znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średnie car) w mieście Newark, Stanów Zjednoczonych wynosi 312 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 40%, zaczynającymi się już od 188 zł za dzień. Wynajem auta typu średnie car jest zazwyczaj 17% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Newark. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Newark zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średnie car) w mieście Newark znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duże car) w mieście Newark, Stanów Zjednoczonych wynosi 406 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 39%, zaczynającymi się już od 249 zł za dzień. Wynajem auta typu duże car jest zazwyczaj 8% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Newark. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Newark zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (duże car) w mieście Newark znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Newark, Stanów Zjednoczonych wynosi 361 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 38%, zaczynającymi się już od 227 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 4% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Newark. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Newark zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Newark znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Newark, Stanów Zjednoczonych wynosi 487 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 56%, zaczynającymi się już od 215 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 24% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Newark. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Newark zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Newark znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy car) w mieście Newark, Stanów Zjednoczonych wynosi 263 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 12%, zaczynającymi się już od 234 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy car jest zazwyczaj 30% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Newark. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Newark zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (luksusowy car) w mieście Newark znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Newark, Stanów Zjednoczonych wynosi 288 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 8%, zaczynającymi się już od 312 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 24% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Newark. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Newark zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Opel Corsa
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

128 zł/dzień

8 gru - 15 gru
Opel Corsa
Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

133 zł/dzień

8 gru - 15 gru
Opel Astra

Newark – wypożyczalnie samochodów

Newark, New Jersey - wszystkie największe wypożyczalnie

Enterprise Rent-A-Car

4 lokalizacje
Opis

Czystość

8,6

Komfort lotu

8,6

Ogólnie

8,4

Odbiór/zwrot

8,3

Value

8,1

Alamo

1 lokalizacja
Opis

Czystość

8,3

Komfort lotu

8,4

Ogólnie

8,1

Odbiór/zwrot

8,0

Value

7,9

Advantage

1 lokalizacja
Opis

Czystość

7,4

Komfort lotu

7,5

Ogólnie

7,3

Odbiór/zwrot

7,2

Value

7,3

Avis

1 lokalizacja
Opis

Czystość

7,5

Komfort lotu

7,8

Ogólnie

7,1

Odbiór/zwrot

7,3

Value

7,0

Hertz

3 lokalizacje
Opis

Czystość

7,4

Komfort lotu

7,3

Ogólnie

6,5

Odbiór/zwrot

6,6

Value

6,3

Sixt

2 lokalizacje
Opis

Czystość

7,1

Komfort lotu

7,2

Ogólnie

6,4

Odbiór/zwrot

6,4

Value

6,5

Budget

6,0
OK
1 opinia1 lokalizacja
Opis

Czystość

6,5

Komfort lotu

6,7

Ogólnie

6,0

Odbiór/zwrot

6,1

Value

6,3

Dollar

1 lokalizacja
Opis

Czystość

6,7

Komfort lotu

6,5

Ogólnie

5,5

Odbiór/zwrot

5,6

Value

5,3

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Newark

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Newark.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Dollar

Popularne typy samochodów

Compact, Premium, Intermediate

Najtańszy samochód na wynajem

194 zł

Najpopularniejszy model

Toyota RAV4
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Newark znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Dollar. Pozostałe popularne firmy to Advance Car And Truck Rental i Avis
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Newark oferowały następujące typy samochodów: Compact, Premium, Intermediate.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Newark to 194 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 247 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Newark w ciągu ostatnich 7 dni był Toyota RAV4. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Class Intermediate SUV.

Newark – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Newark – najpopularniejsze hotele

Newark – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Newark - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Newark. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Newark – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Styczeń?

Jeśli Styczeń to miesiąc, w którym planujesz podróż do miasta Newark, pomyśl o wynajmie samochodu klasy standard. Średnie opady wynoszą wtedy 74 mm a temperatura oscyluje w okolicach 1 °C. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta klasy standard, ponieważ dobrze radzą sobie nawet w czasie deszczu lub w niższych temperatur. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 205 zł dziennie w mieście Newark.

Newark, New Jersey – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

40 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Newark. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 120 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Newark, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Chrysler 300 w mieście Newark?

Newark, NJ - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Grudzień?

Jeśli interesuje Cię Newark, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Grudzień wynosi tam 3 °C, a opady 97 mm.

Czy pogoda w mieście Newark jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu New Jersey?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 2 °C i opady w granicach 98,3 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Newark.

samochody w: Newark – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Newark – ceny odświeżają się codziennie.

samochody w: Newark – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Newark – aktualnie (dane na grudnia 2023) dostępnych jest 39 operatorów.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Newark?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Newark). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wynająć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zapoznaj się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Newark: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Newark: przy wynajmie samochodu w wszyscy kierowcy muszą okazać ważne prawo jazdy. Międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu jest wymagane, jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu i może być konieczne, aby uniknąć ryzyka potencjalnej grzywny. W przypadku wynajmu za granicą konieczne może być również przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z wypożyczalnią, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Newark – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Warto skorzystać z momondo, aby znaleźć ofertę samochodu na wynajem, bo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo wyszukuje i umożliwia porównywanie cen i zasad wypożyczenia samochodów z tysięcy stron oferujących wynajem.

Newark – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Newark – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

Newark – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, dogodne zasady tankowania to jeden z filtrów wyszukiwania oferowanych przez momondo dla wszystkich lokalizacji.

Newark – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, możesz użyć filtrów na momondo, by znaleźć samochody na wynajem z dokładnym czyszczeniem.

Newark – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Newark)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.