Wynajem samochodów Katania, Sycylia

Katania, Sycylia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Katania, Sycylia, Włochy
19 sie — 26 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Katania, Sycylia, Włochy
pt. 19.8
Południe
pt. 26.8
Południe
Wiek kierowcy:

Katania, Sycylia – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Katania, Sycylia – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

65 zł/dzień

2 paź - 13 paź
Skoda Superb
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

5 zł/dzień

29 sie - 1 wrz
Renault Clio
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

59 zł/dzień

2 paź - 13 paź
Kia Sportage
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

28 zł/dzień

8 paź - 20 paź
Seat Leon
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

11 zł/dzień

28 sie - 1 wrz
Renault Clio
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

12 zł/dzień

3 lis - 10 lis
Vauxhall Mokka
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

8 zł/dzień

30 sie - 5 wrz
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

6 zł/dzień

30 sie - 5 wrz
Fiat 500

Katania, Sycylia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Katania – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

25 zł - 302 zł

Wszystkie typy samochodów

111 zł - 646 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Katania, Włoch wynosi 140 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 83%, zaczynającymi się już od 25 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 60% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Katania znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Katania, Włoch wynosi 259 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 68%, zaczynającymi się już od 83 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 27% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Katania znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Katania, Włoch wynosi 535 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 64%, zaczynającymi się już od 198 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 35% droższe niższe od średnich cen w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Katania, Włoch wynosi 199 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 76%, zaczynającymi się już od 49 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 44% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Katania znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Katania, Włoch wynosi 618 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 61%, zaczynającymi się już od 244 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 44% droższe niższe od średnich cen w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Katania, Włoch wynosi 380 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 25%, zaczynającymi się już od 288 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 8% droższe niższe od średnich cen w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Katania, Włoch wynosi 271 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 79%, zaczynającymi się już od 59 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 23% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

5 zł/dzień

29 sie - 1 wrz
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

8 zł/dzień

30 sie - 5 wrz
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

6 zł/dzień

30 sie - 5 wrz
Fiat 500

Katania – wypożyczalnie samochodów

Katania, Sycylia - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacje
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

8,0

Value

10,0
2 lokalizacje
Opis

Czystość

7,9

Komfort lotu

7,9

Ogólnie

7,9

Odbiór/zwrot

7,9

Value

8,9
9 lokalizacji
4 lokalizacje
4 lokalizacje
4 lokalizacje
4 lokalizacje
3 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Katania

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Katania.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Goldcar Rental SP

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

77 zł

Najpopularniejszy model

Class Standard Van
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Katania znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Goldcar Rental SP. Pozostałe popularne firmy to OptimoRent i SURPRICE CAR RENTAL
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Katania oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Katania to 77 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 163 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Katania w ciągu ostatnich 7 dni był Class Standard Van. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Fiat Tipo Wagon.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Katania – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Ursino Castle3,9 km
Odeon4,3 km

Atrakcje w pobliżu:

Odeon80,5 km
Ursino Castle80,8 km

Atrakcje w pobliżu:

Ursino Castle69,9 km
Odeon70,2 km

Katania – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Katania – najpopularniejsze hotele

Katania – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Katania - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Wrzesień – samochód na weekend: najlepsze oferty w mieście Katania zaczynają się od ok. 84 zł do 227 zł. Oferty wynajmu samochodu na tydzień nieco się różnią. Ceny zaczynają się od ok. 38 zł, a ich średnia to 185 zł.

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle Car2Move. Wynajem auta w mieście Katania kosztuje średnio 43 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich wypożyczalni w mieście wynosi 13 zł za dzień.

Wypożyczalnie działające w mieście Katania, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Enterprise, WowRent czy B-Rent, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Większość wybierających się do miasta Katania stawia na wynajem samochodu klasy standard – Wrzesień, ze średnimi temperaturami w wysokości 19 °C i średnimi opadami w okolicach 106 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 95 zł dziennie w mieście Katania.

Katania, Włochy oferuje 2 punkty wynajmu prowadzone przez NOLEGGIARE . Średni dzienny koszt wypożyczenia auta wynosi 246 zł.

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Katania. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Katania, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Jeśli interesuje Cię Katania, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Sierpień wynosi tam 26 °C, a opady 9 mm.

Sierpień to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Sycylia waha się w granicach 25 °C, a opady wynoszą 14,7 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Katania.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Katania

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Katania

Katania – popularne samochody na wynajem

Katania – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Włoch – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Włoch – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Katania


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Warto skorzystać z momondo, aby znaleźć ofertę samochodu na wynajem, bo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo wyszukuje i umożliwia porównywanie cen i zasad wypożyczenia samochodów z tysięcy stron oferujących wynajem.

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

Tak, dogodne zasady tankowania to jeden z filtrów wyszukiwania oferowanych przez momondo dla wszystkich lokalizacji.

Tak, na momondo można wyszukiwać samochodów na wynajem z usługą dokładnego czyszczenia.

Oczywiście. Możesz przefiltrować oferty wynajmu samochodów na momondo, by wyświetlić tylko te bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.