Tani wynajem aut Katania, Włochy

Katania, Włochy – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Katania, SI, Włochy
4 sie — 11 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Katania, SI, Włochy
śr 4.8
Południe
śr 11.8
Południe
Wiek kierowcy:

Katania, Włochy oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

35 zł - 168 zł

Wszystkie typy samochodów

97 zł - 262 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Katania, Włochy wynosi 72 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 35 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 61% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Katania, Włochy wynosi 144 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 29%, zaczynającymi się już od 104 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 22% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Katania, Włochy wynosi 291 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 44%, zaczynającymi się już od 163 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 37% droższe niższe od średnich cen w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Katania, Włochy wynosi 87 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 42 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 53% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Katania, Włochy wynosi 334 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 163 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 45% droższe niższe od średnich cen w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Katania, Włochy wynosi 179 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 247 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 3% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Katania, Włochy wynosi 88 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 44%, zaczynającymi się już od 50 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 52% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

127 zł/dzień

11 wrz – 21 wrz
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

129 zł/dzień

14 wrz – 23 wrz
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
AcaRent

131 zł/dzień

14 wrz – 23 wrz
Kia Rio Hatchback

Wypożyczalnie samochodów Katania

Katania, Włochy - wszystkie największe wypożyczalnie
1 lokalizacja
Opis

Czystość

9,0

Komfort

9,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/Zwrot

9,0

Jakość a cena

9,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

9,0

Komfort

9,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

7,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

8,5

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

7,5

Jakość a cena

7,5
4 lokalizacji
Opis

Czystość

7,3

Komfort

7,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

5,3

Jakość a cena

6,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

7,2

Komfort

5,6

Ogólnie

4,6

Odbiór/Zwrot

4,6

Jakość a cena

4,6
8 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji

Katania, Włochy — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Katania Fontanarossa

Wynajem samochodów Katania

W tym roku lipiec to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Katania 4 040 razy.

Katania – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Katania – Dokładne czyszczenie jest jedną z nowych opcji, zapewnianych przy wynajmie samochodu. Skorzystaj z naszego filtra wyszukiwania, aby zobaczyć wszystkie wypożyczalnie oferujące tę opcję. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Katania, Włochy - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

sierpień – samochód na weekend: najlepsze oferty w mieście Katania zaczynają się od ok. 13 zł do 44 zł. Oferty wynajmu samochodu na tydzień nieco się różnią. Ceny zaczynają się od ok. 4 zł, a ich średnia to 44 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Katania?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle B-Rent. Wynajem auta w mieście Katania kosztuje średnio 50 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich wypożyczalni w mieście wynosi 9 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Katania, w tym popularne wypożyczalnie takie jak WowRent, B-Rent czy Thrifty, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Katania – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

sierpień to miesiąc, w którym temperatury oscylują wokół 23 °C, czyli idealnej temperatury na wynajem kabrioletu. Średnia wysokość opadów w mieście Katania wynosi wtedy 45 mm – kabriolet to świetny pomysł na przemieszczanie się po mieście w taką pogodę. Pamiętaj, by na wszelki wypadek sprawdzić dokładną prognozę pogody tuż przed przyjazdem. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 138 zł dziennie w mieście Katania.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Katania?

Katania, Włochy oferuje 4 punkty wynajmu prowadzone przez Hertz. Średni dzienny koszt wypożyczenia auta wynosi 77 zł.

Katania, Włochy – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Katania. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Katania, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Katania, Włochy - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Jeśli interesuje Cię Katania, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu lipiec wynosi tam 25 °C, a opady 5 mm.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Katania – lipiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Katania jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Sycylia?

lipiec to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Sycylia waha się w granicach 25 °C, a opady wynoszą 7,7 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Katania.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Katania

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Katania

Sycylia – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Sycylia – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Cefalù, Cinisi czy Comiso

Zacznij planować swoją podróż do: Katania