Tani wynajem aut Katania, Włochy

Katania, Włochy – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Katania, SI, Włochy
3 lis — 10 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Katania, SI, Włochy
śr 3.11
Południe
śr 10.11
Południe
Wiek kierowcy:

Katania, Włochy – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

47 zł/dzień

22 lis – 29 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Audi A3
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
NOLEGGIARE

62 zł/dzień

22 lis – 29 lis
Audi A3
Chevrolet Equinox
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
INTERRENT

51 zł/dzień

21 lis – 1 gru
Chevrolet Equinox
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Goldcar Rental SP

45 zł/dzień

16 lis – 23 lis
Chevrolet Sonic Sedan

Katania, Włochy oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

36 zł - 171 zł

Wszystkie typy samochodów

100 zł - 267 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Katania, Włochy wynosi 73 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 36 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 61% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Katania, Włochy wynosi 147 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 28%, zaczynającymi się już od 107 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 22% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Katania, Włochy wynosi 297 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 44%, zaczynającymi się już od 167 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 37% droższe niższe od średnich cen w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Katania, Włochy wynosi 89 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 43 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 53% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Katania, Włochy wynosi 341 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 167 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 45% droższe niższe od średnich cen w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Katania, Włochy wynosi 182 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 252 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 3% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Katania, Włochy wynosi 90 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 44%, zaczynającymi się już od 51 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 52% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

41 zł/dzień

15 lis – 22 lis
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Goldcar Rental SP

43 zł/dzień

16 lis – 23 lis
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Goldcar Rental SP

44 zł/dzień

21 lis – 24 lis
Kia Rio Hatchback

Wypożyczalnie samochodów Katania

Katania, Włochy - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,4

Komfort

8,4

Ogólnie

8,4

Odbiór/Zwrot

7,9

Jakość a cena

7,9
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

8,5

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

7,5

Jakość a cena

7,5
4 lokalizacji
Opis

Czystość

7,3

Komfort

7,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

5,3

Jakość a cena

6,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

7,2

Komfort

5,6

Ogólnie

4,6

Odbiór/Zwrot

4,6

Jakość a cena

4,6
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,0

Komfort

4,6

Ogólnie

2,6

Odbiór/Zwrot

2,6

Jakość a cena

4,0
8 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji

Katania, Włochy — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Katania Fontanarossa

Wynajem samochodów Katania

W tym roku Październik to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Katania 655 razy.

Katania – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Katania – Dokładne czyszczenie jest jedną z nowych opcji, zapewnianych przy wynajmie samochodu. Skorzystaj z naszego filtra wyszukiwania, aby zobaczyć wszystkie wypożyczalnie oferujące tę opcję. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Katania, Włochy - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Listopad?

Listopad – samochód na weekend: najlepsze oferty w mieście Katania zaczynają się od ok. 13 zł do 45 zł. Oferty wynajmu samochodu na tydzień nieco się różnią. Ceny zaczynają się od ok. 4 zł, a ich średnia to 45 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Katania?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle B-Rent. Wynajem auta w mieście Katania kosztuje średnio 51 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich wypożyczalni w mieście wynosi 9 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Katania, w tym popularne wypożyczalnie takie jak WowRent, B-Rent czy Thrifty, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Katania – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Listopad?

Podróżującym do miasta Katania w miesiącu Listopad polecamy wynajęcie samochodu klasy ekonomicznej, który najlepiej sprawdzi się na drodze o tej porze roku. Auta klasy ekonomicznej dobrze radzą sobie zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni, co jest istotne przy średnich temperaturach wynoszących w tym miesiącu 12 °C i opadach w wysokości 86 mm. Wynajem samochodu z klasy Ekonomiczna kosztuje średnio 62 zł dziennie w mieście Katania.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Katania?

Katania, Włochy oferuje 4 punkty wynajmu prowadzone przez Hertz. Średni dzienny koszt wypożyczenia auta wynosi 78 zł.

Katania, Włochy – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Katania. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Katania, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Katania?

Średnia cena na poziomie 48 zł za dzień (i ofertami już od 2 zł za dzień)sprawia, że Fiat 500 w mieście Katania to najpopularniejszy wypożyczany model samochodu. Wypożyczenie Fiat Panda w mieście Katania za 162 zł za dzień (1 zł/dzień w najtańszych ofertach) to drugi najbardziej popularny wybór.

Katania, Włochy - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Październik?

Jeśli interesuje Cię Katania, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Październik wynosi tam 19 °C, a opady 106 mm.

Październik – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Katania – Październik należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Katania jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Sycylia?

Październik to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Sycylia waha się w granicach 19 °C, a opady wynoszą 94,3 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Katania.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Katania

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Katania

Sycylia – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Sycylia – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak , czy

Zacznij planować swoją podróż do: Katania