Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Katania, Sycylia

Katania, Sycylia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
sob. 22.6
sob. 29.6

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Katania, Sycylia – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Katania, Sycylia – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna23 zł/dzień
Klasa kompaktowa28 zł/dzień
Klasa średnia71 zł/dzień
SUV53 zł/dzień
Klasa Mini24 zł/dzień
Wybór strony24 zł/dzień
Kompaktowy SUV39 zł/dzień
Kompaktowe kombi41 zł/dzień
Średni SUV96 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Katania

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Katania.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Katania jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Katania można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Brid. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 22 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Katania to 81 zł/dzień.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Katania?

Osoby, które wypożyczają auto w mieście Katania, najczęściej wybierają Ford Fiesta w średniej cenie 105 zł za dzień. Drugim najpopularniejszym wyborem jest Fiat 500, za który zapłacić trzeba zazwyczaj ok. 123 zł za dzień. Znaleziono też oferty wypożyczenia Ford Fiesta w mieście Katania już za 28 zł za dzień, a Fiat 500 za 15 zł/dzień.

Katania, Sycylia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Katania – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

30 zł - 190 zł

Wszystkie typy samochodów

83 zł - 279 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Katania, Włoch wynosi 100 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 71%, zaczynającymi się już od 30 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 38% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Katania znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Katania, Włoch wynosi 199 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 53%, zaczynającymi się już od 95 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 19% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Katania znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Katania, Włoch wynosi 347 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 66%, zaczynającymi się już od 119 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 54% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Katania, Włoch wynosi 158 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 51%, zaczynającymi się już od 79 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 2% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Katania znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Katania, Włoch wynosi 483 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 54%, zaczynającymi się już od 224 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 67% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Katania, Włoch wynosi 447 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 58%, zaczynającymi się już od 189 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 64% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Katania, Włoch wynosi 188 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 76%, zaczynającymi się już od 47 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 15% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Katania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

23 zł/dzień

29 cze - 9 lip
Kia Rio
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

24 zł/dzień

21 cze - 4 lip
Toyota Yaris
Citroen C4
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

28 zł/dzień

20 cze - 23 cze
Citroen C4

Katania – wypożyczalnie samochodów

Katania, Sycylia - wszystkie największe wypożyczalnie

Enterprise Rent-A-Car

2 lokalizacje
Opis

Czystość

9,0

Komfort lotu

9,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

9,0

Value

7,9

Target Italy

3 lokalizacje
Opis

Czystość

9,0

Komfort lotu

9,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

8,0

Avis

2 lokalizacje
Opis

Czystość

8,9

Komfort lotu

8,9

Ogólnie

8,9

Odbiór/zwrot

8,6

Value

8,6

Dollar

2 lokalizacje
Opis

Czystość

9,2

Komfort lotu

8,4

Ogólnie

8,0

Odbiór/zwrot

7,7

Value

7,7

Hertz

4 lokalizacje
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

7,4

Ogólnie

5,6

Odbiór/zwrot

4,5

Value

5,2

Budget

2 lokalizacje
Opis

Czystość

6,4

Komfort lotu

5,5

Ogólnie

5,1

Odbiór/zwrot

6,0

Value

4,8

Europcar

2 lokalizacje
Opis

Czystość

4,6

Komfort lotu

4,6

Ogólnie

4,6

Odbiór/zwrot

4,6

Value

6,0

Sunnycars

9 lokalizacji

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Katania

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Katania.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

SURPRICE CAR RENTAL

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

41 zł

Najpopularniejszy model

Ford Fiesta
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Katania znalezioną na momondo jest w tym miesiącu SURPRICE CAR RENTAL . Pozostałe popularne firmy to Brid i Galierirent
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Katania oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Katania to 41 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 98 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Katania w ciągu ostatnich 7 dni był Ford Fiesta. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Fiat 500.

Katania – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Katania - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Katania, Włochy - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Lipiec?

Lipiec – samochód na weekend: najlepsze oferty w mieście Katania zaczynają się od ok. 37 zł do 136 zł. Oferty wynajmu samochodu na tydzień nieco się różnią. Ceny zaczynają się od ok. 23 zł, a ich średnia to 123 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Katania, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Target Italy, Enterprise Rent-A-Car czy Alamo, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Katania – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Lipiec?

Lipiec to miesiąc, w którym temperatury oscylują wokół 26 °C, czyli idealnej temperatury na wynajem kabrioletu. Średnia wysokość opadów w mieście Katania wynosi wtedy 9 mm – kabriolet to świetny pomysł na przemieszczanie się po mieście w taką pogodę. Pamiętaj, by na wszelki wypadek sprawdzić dokładną prognozę pogody tuż przed przyjazdem. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 216 zł dziennie w mieście Katania.

Katania, Włochy – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Katania. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Katania, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Mercedes-Benz E-Class w mieście Katania?

Katania, Włochy - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Czerwiec?

Jeśli interesuje Cię Katania, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Czerwiec wynosi tam 22 °C, a opady 6 mm.

Czy pogoda w mieście Katania jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Sycylia?

Czerwiec to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Sycylia waha się w granicach 22 °C, a opady wynoszą 10,3 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Katania.

samochody w: Katania – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Katania – ceny są aktualizowane codziennie.

samochody w: Katania – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Katania – dostępnych jest 134 operatorów (dane na czerwca 2024.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Katania?

W zależności od kraju minimalny wiek kierowcy może być inny (dotyczy to również: Katania). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wypożyczyć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Katania: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Katania: wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy podczas wynajmu samochodu w tym miejscu. Jeśli prawo jazdy jest napisane w innym języku niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zaleca się dodatkowe sprawdzenie tej kwestii w wypożyczalni, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Katania – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Warto skorzystać z momondo, aby znaleźć ofertę samochodu na wynajem, bo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo wyszukuje i umożliwia porównywanie cen i zasad wypożyczenia samochodów z tysięcy stron oferujących wynajem.

Katania – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Katania – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

Katania – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, dogodne zasady tankowania to jeden z filtrów wyszukiwania oferowanych przez momondo dla wszystkich lokalizacji.

Katania – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, na momondo można wyszukiwać samochodów na wynajem z usługą dokładnego czyszczenia.

Katania – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Oczywiście. Możesz przefiltrować oferty wynajmu samochodów na momondo, by wyświetlić tylko te bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Katania)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
sob. 22.6
Południe
sob. 29.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Katania – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu