Tani wynajem aut Bari, Włochy

Bari, Włochy – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Bari, Prowincja Bari, Włochy
2 lis — 9 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Bari, Prowincja Bari, Włochy
wt 2.11
Południe
wt 9.11
Południe
Wiek kierowcy:

Bari, Włochy – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Audi A3
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
NOLEGGIARE

61 zł/dzień

19 lis – 26 lis
Audi A3
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
NOLEGGIARE

67 zł/dzień

24 lis – 30 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
NOLEGGIARE

59 zł/dzień

19 lis – 26 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Equinox
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Goldcar Rental SP

110 zł/dzień

25 lis – 1 gru
Chevrolet Equinox
Chevrolet Equinox
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
NOLEGGIARE

66 zł/dzień

24 lis – 30 lis
Chevrolet Equinox

Bari, Włochy oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

39 zł - 133 zł

Wszystkie typy samochodów

91 zł - 377 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Bari, Włochy wynosi 75 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 48%, zaczynającymi się już od 39 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 65% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Bari, Włochy wynosi 191 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 58%, zaczynającymi się już od 81 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 10% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Bari, Włochy wynosi 326 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 35%, zaczynającymi się już od 213 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 35% droższe niższe od średnich cen w mieście Bari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Bari, Włochy wynosi 84 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 41 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 61% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Bari, Włochy wynosi 391 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 42%, zaczynającymi się już od 228 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 46% droższe niższe od średnich cen w mieście Bari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Bari, Włochy wynosi 109 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 121 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 49% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
Goldcar Rental SP

51 zł/dzień

25 lis – 1 gru
Citroen C2
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Goldcar Rental SP

51 zł/dzień

25 lis – 1 gru
Kia Rio Hatchback
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
NOLEGGIARE

55 zł/dzień

19 lis – 26 lis
Citroen C2

Wypożyczalnie samochodów Bari

Bari, Włochy - wszystkie największe wypożyczalnie
4 lokalizacji
Opis

Czystość

9,3

Komfort

9,3

Ogólnie

9,3

Odbiór/Zwrot

9,3

Jakość a cena

9,3
4 lokalizacji
Opis

Czystość

7,6

Komfort

7,6

Ogólnie

7,3

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

7,3
3 lokalizacji
Opis

Czystość

7,3

Komfort

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

7,3

Jakość a cena

7,3
2 lokalizacji
Opis

Czystość

7,6

Komfort

7,6

Ogólnie

7,6

Odbiór/Zwrot

7,2

Jakość a cena

7,6
3 lokalizacji
Opis

Czystość

2,0

Komfort

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/Zwrot

2,0

Jakość a cena

2,0
7 lokalizacji
4 lokalizacji
3 lokalizacji

Bari, Włochy — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Bari Palese

Wynajem samochodów Bari

Do tej pory w tym miesiącu użytkownicy momondo szukali samochodu na wynajem w mieście Bari 316 razy.

Bari – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Bari – Dollar, Hertz i Thrifty są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Bari, Włochy - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Listopad?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Listopad) w mieście Bari kosztuje średnio 55 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 29 zł. Użytkownicy szukający w mieście Bari auta na wynajem na tydzień (Listopad) znaleźli średnie ceny wysokości 57 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 11 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Bari?

Bari – najtańsze oferty wynajmu samochodów oferuje Firefly. Wypożyczalnia dysponuje 1 punktem wynajmu w mieście. Najniższe ceny za dzień wynajmu znalezione przez użytkowników momondo wynosiły 13 zł, a średni koszt wypożyczenia auta to 73 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni działających w mieście Bari daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Dollar, Hertz czy Firefly – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Bari – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Listopad?

Większość wybierających się do miasta Bari stawia na wynajem samochodu klasy standard – Listopad, ze średnimi temperaturami w wysokości 10 °C i średnimi opadami w okolicach 63 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 462 zł dziennie w mieście Bari.

Ile wypożyczalni ma Avis na terenie miasta Bari?

W mieście Bari, Włochy znajdziesz 4 wypożyczalnie Avis. Użytkownicy momondo znajdują tam oferty wynajmu auta za średnio 141 zł/dzień.

Bari, Włochy – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości w mieście Bari to 50 km/h, o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej. Poza miastem nie można poruszać się z prędkością większą niż 90 km/h. Po autostradach zaś można jechać z prędkością do 130 km/h.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Bari?

Użytkownicy, którzy wypożyczają auto w mieście Bari, najczęściej wybierają Fiat Panda w średniej cenie 50 zł za dzień. Drugim najpopularniejszym wyborem jest Fiat 500, za który zapłacić trzeba zazwyczaj ok. 42 zł za dzień. Nasi użytkownicy znaleźli oferty wypożyczenia Fiat Panda w mieście Bari już za 5 zł za dzień, a Fiat 500 za 3 zł/dzień.

Bari, Włochy - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Październik?

Jeśli celem Twojej podróży jest Bari, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Październik wahają się w granicach 17 °C, z opadami rzędu 65 mm.

Październik – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Bari – Październik to miesiąc, w którym panują zazwyczaj wysokie temperatury, w związku z czym momondo poleca wynajem kabrioletu, aby w pełni wykorzystać sprzyjające warunki.

Czy pogoda w mieście Bari jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Apulia?

Październik to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Apulia waha się w granicach 17 °C, a opady wynoszą 68 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Bari.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Bari

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Bari

Zacznij planować swoją podróż do: Bari