Wynajem samochodów Bari, Apulia

Bari, Apulia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Bari, Prowincja Bari, Włochy
27 mar — 3 kwi
Zwrot w miejscu odbioru
Bari, Prowincja Bari, Włochy
pon. 27.3
Południe
pon. 3.4
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Bari, Apulia – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Bari, Apulia – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

27 zł/dzień

26 mar - 2 kwi
Fiat 500
Peugeot 208
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

37 zł/dzień

26 mar - 2 kwi
Peugeot 208
Ford Ka
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

43 zł/dzień

27 mar - 29 mar
Ford Ka
Audi Q2
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

55 zł/dzień

26 mar - 2 kwi
Audi Q2
Renault Mégane
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

65 zł/dzień

26 mar - 2 kwi
Renault Mégane
Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

65 zł/dzień

26 mar - 2 kwi
Kia Rio
Toyota Avensis
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

81 zł/dzień

27 mar - 29 mar
Toyota Avensis
Volkswagen Golf SportWagen
lub podobny (Kompaktowe kombi)
Dla 4 pasażerów

104 zł/dzień

26 mar - 2 kwi
Volkswagen Golf SportWagen
Ford Focus
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

110 zł/dzień

27 mar - 29 mar
Ford Focus

Bari, Apulia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Bari – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

51 zł - 291 zł

Wszystkie typy samochodów

147 zł - 846 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Bari, Włoch wynosi 146 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 66%, zaczynającymi się już od 51 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 66% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Bari znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Bari, Włoch wynosi 348 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 73%, zaczynającymi się już od 95 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 19% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Bari znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Bari, Włoch wynosi 632 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 75%, zaczynającymi się już od 163 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 33% droższe niższe od średnich cen w mieście Bari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Bari, Włoch wynosi 289 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 81%, zaczynającymi się już od 55 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 33% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Bari znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Bari, Włoch wynosi 715 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 49%, zaczynającymi się już od 367 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 41% droższe niższe od średnich cen w mieście Bari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Bari, Włoch wynosi 633 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 308 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 33% droższe niższe od średnich cen w mieście Bari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Bari, Włoch wynosi 344 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 79%, zaczynającymi się już od 74 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 20% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

27 zł/dzień

26 mar - 2 kwi
Fiat 500
Peugeot 208
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

37 zł/dzień

26 mar - 2 kwi
Peugeot 208
Ford Ka
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

43 zł/dzień

27 mar - 29 mar
Ford Ka

Bari – wypożyczalnie samochodów

Bari, Apulia - wszystkie największe wypożyczalnie

Hertz

4 lokalizacje
Opis

Czystość

9,5

Komfort lotu

9,5

Ogólnie

9,5

Odbiór/zwrot

9,0

Value

9,0

Budget

4 lokalizacje
Opis

Czystość

6,0

Komfort lotu

6,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/zwrot

6,0

Value

6,0

Avis

4 lokalizacje
Opis

Czystość

6,5

Komfort lotu

6,0

Ogólnie

5,5

Odbiór/zwrot

5,5

Value

5,0

Europcar

3 lokalizacje
Opis

Czystość

2,0

Komfort lotu

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/zwrot

2,0

Value

2,0

Sunnycars

8 lokalizacji

B-Rent

4 lokalizacje

Leasys Rent

4 lokalizacje

MAGGIORE

4 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Bari

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Bari.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Italy Car Rent

Popularne typy samochodów

Mini, Economy, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

43 zł

Najpopularniejszy model

Opel Corsa
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Bari znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Italy Car Rent. Pozostałe popularne firmy to Firefly i Filorent Car Rental
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Bari oferowały następujące typy samochodów: Mini, Economy, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Bari to 43 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 134 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Bari w ciągu ostatnich 7 dni był Opel Corsa. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Fiat 500L.

Bari – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Bari – najpopularniejsze hotele

Bari – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Bari - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Wypożyczenie samochodu na weekend (Kwiecień) w mieście Bari kosztuje średnio 224 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 34 zł. Osoby szukające w mieście Bari auta na wynajem na tydzień (Kwiecień) znalazły średnie ceny wysokości 216 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 31 zł.

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Bari można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Firefly. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 14 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Bari to 81 zł/dzień.

Większość wypożyczalni działających w mieście Bari daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Hertz, Dollar czy Budget – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Wypożyczenie kabrioletu to najlepszy sposób na zwiedzanie miast takich jak Bari (szczególnie w pogodę, jaką gwarantuje Kwiecień!). Prawdopodobieństwo deszczu lub niskich temperatur jest wtedy o wiele niższe, bo Kwiecień w tym mieście cechują średnie temperatury w wysokości 18 °C, a średnie opady wynoszą 37 mm. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 81 zł dziennie w mieście Bari.

Wypożyczalnia Sunnycars ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Bari. Ich liczba to 8.

Limit prędkości w mieście Bari to 50 km/h, o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej. Poza miastem nie można poruszać się z prędkością większą niż 90 km/h. Po autostradach zaś można jechać z prędkością do 130 km/h.

Jeśli celem Twojej podróży jest Bari, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Marzec wahają się w granicach 11 °C, z opadami rzędu 52 mm.

Marzec to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Apulia waha się w granicach 10 °C, a opady wynoszą 56 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Bari.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Bari

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Bari

Bari – popularne rodzaje samochodów na wynajem

Bari – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Wynajem samochodów w różnych dzielnicach miasta Bari

Chcesz wynająć samochód w konkretnej dzielnicy miasta Bari? Zawęź swoje wyszukiwanie korzystając z poniższych opcji.

Sprawdź więcej wypożyczalni samochodów w mieście Włoch

Włoch – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Bari


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Korzystanie z momondo do znalezienia oferty samochodu na wynajem pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo przeszukuje tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby zapewnić Ci szeroki wybór opcji i samochodów do wyboru.

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Tak, momondo pozwala na przefiltrowanie wyników wyszukiwania wypożyczalni samochodów i wyświetlenie tylko tych, które oferują bezpłatne odwołanie.

Tak, wystarczy wybrać filtr z dogodnymi zasadami tankowania podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Tak, momondo pokaże Ci oferty obejmujące dokładne czyszczenie samochodów do wynajęcia w tym miejscu.

momondo oferuje filtry, dzięki którym możesz znaleźć oferty samochodów na wynajem bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.