Wynajem samochodów Bari, Apulia

Bari, Apulia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Bari, Prowincja Bari, Włochy
19 sie — 26 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Bari, Prowincja Bari, Włochy
pt. 19.8
Południe
pt. 26.8
Południe
Wiek kierowcy:

Bari, Apulia – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Bari, Apulia – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

38 zł/dzień

3 paź - 5 paź
Kia Sportage
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

75 zł/dzień

10 paź - 17 paź
Skoda Superb
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

8 zł/dzień

24 sie - 27 sie
Renault Clio
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

61 zł/dzień

10 paź - 17 paź
Kia Sportage
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

33 zł/dzień

5 lis - 8 lis
Seat Leon
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

15 zł/dzień

5 lis - 8 lis
Vauxhall Mokka
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

11 zł/dzień

10 wrz - 16 wrz
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

9 zł/dzień

24 sie - 27 sie
Fiat 500

Bari, Apulia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Bari – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

38 zł - 394 zł

Wszystkie typy samochodów

116 zł - 1 032 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Bari, Włoch wynosi 179 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 79%, zaczynającymi się już od 38 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 60% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Bari znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Bari, Włoch wynosi 356 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 81%, zaczynającymi się już od 69 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 21% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Bari znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Bari, Włoch wynosi 633 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 62%, zaczynającymi się już od 245 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 30% droższe niższe od średnich cen w mieście Bari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Bari, Włoch wynosi 366 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 90%, zaczynającymi się już od 39 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 18% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Bari znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Bari, Włoch wynosi 725 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 64%, zaczynającymi się już od 263 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 39% droższe niższe od średnich cen w mieście Bari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Bari, Włoch wynosi 489 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 35%, zaczynającymi się już od 320 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 9% droższe niższe od średnich cen w mieście Bari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Bari, Włoch wynosi 313 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 63%, zaczynającymi się już od 117 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 30% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

8 zł/dzień

24 sie - 27 sie
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

11 zł/dzień

10 wrz - 16 wrz
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

9 zł/dzień

24 sie - 27 sie
Fiat 500

Bari – wypożyczalnie samochodów

Bari, Apulia - wszystkie największe wypożyczalnie
4 lokalizacje
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/zwrot

6,0

Value

6,0
4 lokalizacje
Opis

Czystość

6,0

Komfort lotu

6,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/zwrot

2,0

Value

2,0
7 lokalizacji
4 lokalizacje
4 lokalizacje
4 lokalizacje
3 lokalizacje
3 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Bari

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Bari.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Goldcar Rental SP

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

85 zł

Najpopularniejszy model

Fiat 500
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Bari znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Goldcar Rental SP. Pozostałe popularne firmy to Firefly i SICILY BY CAR
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Bari oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Bari to 85 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 188 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Bari w ciągu ostatnich 7 dni był Fiat 500. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Class Economy Car.

Bari – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Bari – najpopularniejsze hotele

Bari – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Bari - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Wypożyczenie samochodu na weekend (Wrzesień) w mieście Bari kosztuje średnio 134 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 54 zł. Osoby szukające w mieście Bari auta na wynajem na tydzień (Wrzesień) znalazły średnie ceny wysokości 192 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 40 zł.

Bari – najtańsze oferty wynajmu samochodów oferuje Firefly. Wypożyczalnia dysponuje 1 punktem wynajmu w mieście. Najniższe ceny za dzień wynajmu znalezione na momondo wynosiły 15 zł, a średni koszt wypożyczenia auta to 84 zł za dzień.

Większość wypożyczalni działających w mieście Bari daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Hertz, Dollar czy Firefly – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Wypożyczenie kabrioletu to najlepszy sposób na zwiedzanie miast takich jak Bari (szczególnie w pogodę, jaką gwarantuje Wrzesień!). Prawdopodobieństwo deszczu lub niskich temperatur jest wtedy o wiele niższe, bo Wrzesień w tym mieście cechują średnie temperatury w wysokości 17 °C, a średnie opady wynoszą 65 mm. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 331 zł dziennie w mieście Bari.

W mieście Bari, Włochy znajdziesz 4 wypożyczalnie Avis. Osoby korzystające z momondo znajdują tam oferty wynajmu auta za średnio 323 zł/dzień.

Limit prędkości w mieście Bari to 50 km/h, o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej. Poza miastem nie można poruszać się z prędkością większą niż 90 km/h. Po autostradach zaś można jechać z prędkością do 130 km/h.

Jeśli celem Twojej podróży jest Bari, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Sierpień wahają się w granicach 24 °C, z opadami rzędu 39 mm.

Sierpień to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Apulia waha się w granicach 24 °C, a opady wynoszą 30,3 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Bari.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Bari

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Bari

Bari – popularne samochody na wynajem

Bari – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Włoch – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Włoch – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Bari


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Korzystanie z momondo do znalezienia oferty samochodu na wynajem pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo przeszukuje tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby zapewnić Ci szeroki wybór opcji i samochodów do wyboru.

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Tak, momondo pozwala na przefiltrowanie wyników wyszukiwania wypożyczalni samochodów i wyświetlenie tylko tych, które oferują bezpłatne odwołanie.

Tak, wystarczy wybrać filtr z dogodnymi zasadami tankowania podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Tak, momondo pokaże Ci oferty obejmujące dokładne czyszczenie samochodów do wynajęcia w tym miejscu.

momondo oferuje filtry, dzięki którym możesz znaleźć oferty samochodów na wynajem bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.